خبرگزاری تسنیم |
۲ هفته پیش

نفرت از اسرائیل یک نفرت جهانی است تسنیم


نفرت از اسرائیل یک نفرت جهانی است

معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی، گفت: امروز برائت و انزجار از اسرائیل، منحصر در مردم فلسطین و انسان‌های مسلمان نیست، بلکه سراسر جهان مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند و نفرت از رژیم صهیونیستی نفرت جهانی است.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیمازمشهد، به نقل از استانداری خراسان رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین حجت گنابادی‌نژادضمن محکومیت اقدام سفاکان اسرائیل در حمله به کنسولگری سفارت ایران و شهادت فرزندان اسلام، اظهار داشت: از بهترین تعابیری که در عصر ما در رابطه با رژیم صهیونیستی یاد شده است، تعبیر امام راحل(ره) بود که از اسرائیل به عنوان غده سرطانی نام بردند، چرا که سرطان از بیماری‌های وخیم لاعلاجی است که گسترش غده سرطانی برای نابودی آن کافی است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی ادامه داد: امروز شرایطی را مشاهده می‌کنیم که بعد از 70 سال رژیم صهیونیستی، این غده سرطانی توسعه زیادی یافته، اما از آنجا که این توسعه، توسعه نسل‌کشی بوده، خود این توسعه بهترین سند برای نابودی و پایان رژیم صهیونیستی است و با نگاه به کارنامه پر از تباهی رژیم صهیونیستی در 70 سال گذشته، در می‌یابید بیشترین زندان‌ها، شکنجه‌گاه‌ها، کودک‌کشی‌ها، حمله به بیمارستان‌ها، حمله به زنان و کودکان مظلوم و بی‌گناه، بیماران، مساجد، کلیساها، مردم غیرنظامی و غیره در رژیم سفاک صهیونیستی وجود دارد.

وی با بیان این که در 6 ماه گذشته آنچه در غزه اتفاق افتاد، بالاترین درجه وحشی‌گری، غیرانسانی و حیوانیبود که رژیم صهیونیستی از خود در برابر انسان‌های بی‌گناه نشان داد و در تاریخ ثبت شد، عنوان کرد: مجموعه این منش غیرانسانی،غیربشری و وحشی‌گرانه رژیم صهیونیستی، در حمله به ساختمان کنسولی ایران در دمشق بروز پیدا کرد و موضوعی که از نظر کلیه قوانین و مقررات بین‌المللی محکوم است، توسط این کشور جانی و خیانتکار رقم خورد.

گنابادی‌نژاد با بیان اینکه گویا بناست تا رژیم صهیونیستی در پایان عمر نامبارک خویش، همه ظلم‌ها و جنایت‌ها را در کارنامه خود تمام کند، خاطرنشان کرد: این نگرانی حتی از سوی حامیان مجامع بین‌المللی که در این سال‌ها حمایت گسترده‌ای از این رژیم داشتند بروز پیدا می‌کند و شاهد بودیم مجامع بین‌المللی در ساعات اولیه این حمله را محکوم کردند،زیرا نگرانی وجود دارد که رژیم صهیونیستی در ادامه حمایت از داعش، القاعده، جریان حضور نظامی در عراق و ظلم‌ها و جنایت‌هایی که در اقصی نقاط منطقه داشته، جنگ سفارتخانه‌ها را راه بیاندازد و این همان پرده‌های آخر نمایش سیاه و تاریک و ظلم‌باری است که رژیم صهیونیستی از خود بروز می‌دهد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه امروز برائت و انزجار از اسرائیل، منحصر در مردم فلسطین و حتی ایران و انسان‌های مسلمان نیست، بلکه سراسر جهان مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند، تصریح کرد: امروز نفرت از رژیم صهیونیستی، به یک نفرت و فرهنگ جهانی تبدیل شده است.

وی ادامه داد: امیدواریم شهادت سردار زاهدی، سردار حاجی رحیمی و همراهان آنان که مظلومانه، غیرانسانی، غیربشری و غیرقانونی در خاک و خانه خودشان مورد هجمه قرار گرفتند، با محکومیت گسترده و انتقام سختی که رژیم صهیونیستی تحمل و پرداخت خواهد کرد که نهایت آن نیز نابودی این رژیم خواهد بود، پاسخ داده شود.

انتهای پیام/282/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برای عکاسی که به دنبال ایده‌های نو است، چه جایی بهتر از خیابان‌های پر از سوژه؟ سوژه‌هایی که تمام حرکاتشان حقیقی است و برای دوربین ژست نگرفته‌اند.

1 ساعت پیش

دارنده ۴ مدال طلای جهان و المپیک با قبول ۲ شکست پیاپی مقابل پدیده کشتی آمریکا، ناباورانه حضور در المپیک پاریس را از دست داد تا با خاطره ای تلخ از المپیک خداحافظی کند.

نیم ساعت پیش

یک رسانه آمریکایی با اشاره به کاربرد تسلیحات پیشرفته در جنگ‌های مدرن، از جمله به‌کارگیری پهپادهای کوچک برای نابودی تانک‌ها در جنگ اوکراین، آینده عملیات‌های زمینی را با توجه به نقش این جنگ‌افزار مهم در میدان بررسی کرد.

نیم ساعت پیش

رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه بررسی نرخ تعرفه‌های خدمات پرستاری ابلاغ شده بیانگر این است که ارزش این خدمات به میزان قابل توجهی رشد داشته است، گفت: به طور قطع، اجرای تعرفه‌های ترجیحی در مناطق محروم می‌تواند بر ماندگاری پرستاران در این مناطق و افزایش کیفیت خدمات پرستاری اثرگذار باشد.

نیم ساعت پیش

سخنگوی دولت روحانی، در کانال تلگرامی خود نوشت: واقعا من درک نمی‌کنم چگونه است که تا مردم ایران به رغم روایت سازیهای مختلف در مقابله با رژیم اسرائیل، حس خوب و غرورآمیزی پیدا می‌کنند ناگهان جریانی جامعه را به تقابل می‌کشاند.

1 ساعت پیش

دختر ملی‌پوش ایران موفق شد سهمیه المپیک پاریس را در قایقرانی رویینگ یک نفره سنگین وزن زنان بگیرد.

نیم ساعت پیش

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: من پیش‌بینی می‌کردم که اسرائیل اقدامی خواهد داشت، اما اقدامی که برای دنیا نمایشی در برابر از بین رفتن اعتبار تاریخی خود داده باشند.

نیم ساعت پیش

دختر قایقران ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک موفق به گرفتن سهمیه کانو یک‌نفره نشد.

1 ساعت پیش

بیشتر...