رشادت جان برکفان سپاه الغدیر در برابر تروریست ها all tv logo

رشادت جان برکفان سپاه الغدیر در برابر تروریست‌ها
یزدیزد

میراحمدیمعاون امنیتی انتظامی وزارت کشورگفت: دیشبگروهک تروریستیصهیونیستی جیش الظلم همزمان در شهرستان راسک به مقر سپاه و در شهرستان چابهار به مقرسپاه و دریابانی متعلق به فرماندهی مرزبانی انتظامی حمله کرد.

او افزود: تروریست‌ها در راسک موفق به تصرف مقر سپاه نشدند و در این حمله یک نفر از تروریست‌ها در درگیری‌های اولیه به هلاکت رسید در راسک الان تعدادی از آنها در محاصره کامل هستند و راهی جز تسلیم یا کشته شدن ندارند.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور گفت: تروریست‌ها در چابهار هم به مقر سپاه حمله کردند که با مقاومت نیرو‌های مدافع امنیت مواجه شدند و بعد از شکست در دستیابی به هدف در یکی از ساختمان‌های مسکونی پناه گرفتند و تعدادی را به گروگان گرفتند که عزیزان سپاه ابتدا افراد گروگان گرفته شده را آزاد کردند و سپس با تروریست‌ها درگیر شدند که ۵ تروریست موجود نهایتا با جلیقه‌های انفجاری که داشتند کشته شدند.

میراحمدی بیان کرد: در حمله به مقر دریابانی در چابهار هم به لطف خدا و با رشادت و مقاومت نیرو‌های حافظ امنیت مستقر در مقر مرزبانی سه نفر از تروریست‌ها کشته شدند و عملیات آنها با شکست مواجه شد الان در چابهار تعدادی از این تروریست‌ها در یک ساختمان دیگر چندنفر را گروگان گرفته اند که نیرو‌های حافظ امنیت مشغول خارج کردن افرادی هستند که به گروگان گرفته شده اند و ان شالله بعد از خارج کردن این افراد عملیات علیه تروریست‌ها آغاز خواهد شد.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور ادامه داد: در مجموع عملیات تروریست‌ها صد در صد با شکست مواجه شد. البته طبق آماری که دریافت شده ۵ نفر از عزیزان سپاه و فراجا در این حملات تروریستی به شهادت رسیدند نزدیک به ده نفر هم مجروح شدند که امیدواریم بهبودی کامل پیدا کنند.

او خاطر نشان کرد: اوضاع در دو شهر راسک و چابهار عادی است و مشکل خاصی وجود ندارد.

شایان ذکر است بر اساس اطلاعات دریافتی شماری از جان برکفان سپاه الغدیر استان یزد در راه حفظ امنیت کشور در پی حملات تروریستی شب گذشته شهید یا زخمی شده اند.

اطلاعات تکمیلی در این خصوص متعاقبا اعلام می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانیزدیزد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: «من در مورد راه‌های ارتباط خود با ایران اظهار نظر نمی‌کنم اما باید بگویم ما در حال مذاکره مستقیم با ایران در نیویورک یا هر جای دیگری در مورد برجام نیستیم.»

یک ربع پیش

حتی پس از بهبودی، برخی از افراد ممکن است از پیامدهای طولانی مدت سندرم درس DRESS رنج ببرند، از جمله آسیب دائمی به اندام ها و ایجاد اختلالات خودایمنی...

یک ربع پیش

باشگاه استقلال تحولات مدیریتی فراوانی را طی دو ماه آینده به چشم خواهد دید.

یک ربع پیش

شکایت فرمانده فراجا از سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال تکذیب شد.

یک ربع پیش

در این تصادف چهار دستگاه تریلی با یک خودرو تیبا و یک نفر شتر برخورد کرده و هشت نفر مصدوم شدند.

یک ربع پیش

مسئولان باشگاه تراکتور تبریز حمید مطهری را به عنوان مسئول فنی تیم و سرمربی موقت انتخاب کردند.

11 دقیقه پیش

این بازیگران از کودکی وارد سینمای ایران شدند و مدت زیادی را در صحنه درخشیدند. لیلی رشیدی، لیلا حاتمی، علی شادمان، باران کوثری و... از جمله بازیگرانی هستند که از کودکی وارد دنیای بازیگری شدند.

یک ربع پیش

دادستان عمومی و انقلاب لواسانات در خصوص فیلم منتشر شده از مجموعه ورزشی شهدای لواسان که در آن مکان ورزشکاران آقا و خانم بدون حجاب و به صورت مختلط تمرین می‌کردند، گفت: پس از آگاهی از این اقدام رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

یک ربع پیش

در معاملات امروز سامانه نیما از مجموع ۴۲۶.۸ میلیون دلار حواله عرضه شده ۱۲۴.۸ میلیون دلار آن معامله شد.

11 دقیقه پیش

بیشتر...