خودروتک |
1 ماه پیش

قیمت اکانت کالاف دیوتی

قیمت اکانت کالاف دیوتی

شاید در گذشته کسی باور نمی‌کرد که بازی‌ها هم بازار داشته باشند و کوچک‌ترین سرگرمی‌ها با قیمت‌های نجومی فروخته شوند. در حال حاضر اکانت بازی‌های معروف ایرانی و خارجی بین ۲۰ تا ۶۰ میلیون تومان در فضای مجازی قیمت‌گذاری شده‌اند.

با ظهور فناوری‌های نوین بازی‌ های کامپیوتری جایگاه خاصی بین مردم خصوصاً جوان‌ها پیدا کردند. بازی‌های کامپیوتری در کنار هیجان و سرگرمی، منبع کسب درآمد برای گیمرها هستند. مهمترین منبع درآمد فعالین بازی‌های رایانه‌ای خریدوفروش اکانت بازی است. در واقع، این کار یکی از بهترین و سودآورترین راه‌های کسبدرآمددلاری است که در بسیاری از موارد سود قابل توجهی را برای بسیاری از گیمرها به دنبال داشته است. فروش اکانت بازی زمانی رونق گرفت که افراد حوصله برای پیشرفت تدریجی ندارند و می‌خواهند یک شبه به مراحل بالایبازیبرسند.

بازی‌های رقابتی و چندنفره بخش مهمی ازصنعتبازی‌های ویدیویی هستند. علاوه بر بازی‌های آنلاین که با کامپیوتر ولپ تاپانجام می‌شوند، بازی‌های رقابتی متعدد در کنسول‌های بازی مثل۴ps ، xbox و پلتفرمموبایلارائه می‌شود. در این بازی‌ها اکانت‌هایی ساخته می‌شود که قابل خریدوفروش است.

معرفی سایت‌های خریدوفروش اکانت بازی

خریدوفروش بازی‌های رایانه‌ای در دنیا نیز مرسوم است، مهم‌ترین سایت‌های خریدوفروش بازی در دنیا PlayerAuctions، IGVault، EpicGames، FifaCoinsXl و G۲G هستند. درایراننیز سایت‌های معروف مثل دیوار، شیپور و سایت‌های تخصصی بازی، آگهی خریدوفروش اکانت بازی دارند. اگر در سایت‌های نیازمندی مثل دیوار و شیپور واژه اکانت را سرچ کنید، با آگهی‌های عجیب‌وغریبی رو به رو می‌شوید که باورکردنی نیست.

 

قیمت‌های نجومی تنها برای چند مرحله بازی

یکی از گران‌ترین آگهی‌ها متعلق به بازی کالاف دیوتی است که کاربری از مراغه اکانت خود را با قیمت ۶۴ میلیون تومان می‌فروشد. در توضیحات یادآور شده است که اکانتش ۶ اسکین لجندری، ۲۳ گان لجن، ۷ گان متیک دارد. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به چند آگهی فروش اکانت بازی ایرانی و خارجی درفضای مجازیداشته باشیم.

اکانت-بازی۱

قیمت اکانت بازی فیری فایر ۲۰ میلیون تومان است.

اکانت-بازی۶

اکانت بازی پابجی طاق با ۱۹ سیزن، ۱۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

اکانت-بازی۵

در آگهی دیگر اکانت بازی لیگ آف کینگدوم با قیمت ۱۱ میلیون تومان درج شده است.

اکانت-بازی۴

البته این قیمت‌های نجومی محدود به بازی‌های بین‌المللی نیست و اکانت بازی‌های ایرانی هم با قیمت میلیونی معامله می‌شود. به طور مثال فردی از بابلسر بازی ایرانی پسرخوانده را ۲۰ میلیون تومان قیمت گذاشته است. این بازی با قیمت نجومی شامل ۹ قهرمان سطح ۶ و مابقی سطح ۵ و بالاترین آپدیت ۹۱ قباد آمپولی و پایین‌ترین سرمه تک چشم ۷۶ است.

اکانت-بازی۸

کاربری ازآذربایجان شرقیاکانت بازی بزن‌بهادر و پسرخوانده را به ترتیب با قیمت ۵ و ۳ میلیون تومان آگهی کرده است.

اکانت-بازی۳

اکانت-بازی۲

حکم خریدوفروش اکانت بازی‌های رایانه‌ای

در ایران هرگونه معامله‌ای باید از نظر شرعی قابل قبول باشد. در نتیجه باید نظر مراجعه دینی کشور را نیزمدنظر قرار داد. حکم خریدوفروش بازی‌های آنلاین از نظر آیت‌الله خامنه‌ایرهبرانقلاباسلامیو آیات عظام سیستانی و مکارم به شرح زیر است.

آیت‌الله خامنه‌ایرهبر معظم انقلابمعتقد هستند؛ اگر در این بازی‌ها از فرد بازنده به فرد برنده چیزی پرداخت شود که ارزش مالی داشته باشد، حکم قمار را داشته و دارای اشکال است. همچنین خریدوفروش اعتبار به دست آمده از بازنده برای شخص برنده جایز نیست و اشکال دارد. همچنین اگر در این بازی‌ها که معمولاً به صورت حمله به بازیکنان دیگر است، اعتبار و منابعی عاید شخص برنده شود که ممکن از طریق پرداخت وجه و خریداری منابع توسط شخص بازنده صورت گرفته باشد؛ حکم قمار را دارد. البته اگر در مراحل و مأموریت‌های تعبیه شده در خود بازی انتفاعی صورت بگیرد و منابع و امکاناتی کسب شود اشکالی نداشته و از نظر شرعی شامل وجه قمار گونه نخواهد شد.

آیت‌الله سیستانی معتقد است که خریدوفروش بازی کلش اف کلنز صحیح نیست.

آیت‌الله مکارم شیرازی نیز در حکمی اعلام کرده است که خریدوفروش اکانت بازی‌های آنلاین که در آن، تنها امتیازاتی دردنیای مجازیبه فروش می‌رسد، اکل مال بالباطل بوده و جایز نیست.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با توجه به عمل جراحی کمر، وحید امیری هنوز هم در اردوی تیم ملی در اتریش با احتیاط به توپ ضربه و شوت می‌زند.

8 ساعت پیش

سریال «هزاران چشم» به کارگردانی کیانوش عیاری از شبکه آی فیلم پخش می شود.

8 ساعت پیش

معاون پارلمانی ریاست‌ جمهور الگوی مجاهدان عالم و محور مقاومت شخصیتی همچون امام خمینی(ره) است، گفت: امروز در حیاط خلوت آمریکا و کشورهای آمریکای جنوبی به محور مقاومت می‌پیوندند.

8 ساعت پیش

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - شعر روز

7 ساعت پیش

معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم گفت: قانون جهش تولید دانش‌بنیان تکلیف استان‌ها را در زمینه توسعه زیست‌بوم فناوری و نوآوری روشن کرده و بر اساس آن،استانداران سراسر کشور موظف هستند کلیه پتانسیل‌های موجود در دانشگاه‌ها را اعم از پارک‌های علم و فناوری، منابع استانی، پتانسیل شرکت‌های دانش‌بنیان، توانمندی‌های پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌ها را برای رفع چالش‌های استان و توسعه این زیست‌بوم و شرکت‌های دانش‌بنیان به کار گیرد.

8 ساعت پیش

خلاصه دیدار تیم های ملی انگلیس و آلمان در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا که با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید را ببینید.

8 ساعت پیش

دیلی میل در گزارشی ۵ بازیکن خطرناک تیم ملی ایران را معرفی کرد.

8 ساعت پیش

جنبش حماس به تماس تلفنی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به مناسبت سال تازه عبری، واکنش نشان داد و گفت که این تماس تلفنی احساسات فلسطینیان را جریحه‌دار کرد.

8 ساعت پیش

محمود فرشچیان ـ هنرمند نگارگر کشورمان ـ طی سه دهه دو تابلو درباره امام رضا (ع) خلق کرده است که هر دو با نام «ضامن آهو» شناخته می شوند؛ با این حال به رغم شباهت در نام، هر کدام از این آثار دارای ویژگی های منحصربه فرد خود هستند.

6 ساعت پیش

بیشتر...