راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

دیپلمات فلسطینی: مردم فلسطین برای آینده خود تصمیم می گیرند راهبرد معاصر

نماینده تشکیلات خودگردان فلسطین در سازمان ملل بامداد سه‌شنبه گفت که مرحله پس از تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه، یک موضوع کاملاً فلسطینی است.

به گزارش راهبرد معاصر، «ریاض منصور» نماینده تشکیلات خودگردان فلسطین در سازمان ملل گفت: «وظیفه اصلی ما توقف تجاوزها به نوار غزه و توقف آوارگی اجباری است».

منصور بامداد سه‌شنبه در مصاحبه با شبکه «الجزیره» توضیح داد: «ما می خواهیم فوراً به فاجعه انسانی در غزه پایان دهیم و برای ارسال کمک‌ها تلاش کنیم».

وی با بیان اینکه مرحله پس از تجاوز یک موضوع کاملاً فلسطینی است، اظهار داشت: «این مردم فلسطین هستند که برای آینده خود تصمیم می‌گیرند و ما حق داریم در برابر اشغالگری مقاومت کنیم».

این دیپلمات فلسطینی ادامه داد: «ما امیدواریم که توافق مبادله زندانیان به زودی برای نجات جان هزاران نفر از مردم ما اعلام شود. صحبت از اخراج فلسطینیان غزه به کشورهای دیگر توهمات اسرائیلی و جنایت جنگی است».

منصور همچنین افزود:‌ «ما دیگر نکبه سال ۱۹۴۸ را تکرار نمی‌کنیم، ما در خاک خود می‌مانیم و آن را ترک نمی‌کنیم. ما اجازه جابجایی اجباری را نمی‌دهیم، اشغالگری باید پایان یابد»./ فارس#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این ویدئو یک اینفلوئنسر فنلاندی هندوانه را داخل چرخ گوشت می اندازد و نشان می دهد که چه اتفاق جالبی رخ می دهد.

یک ربع پیش

تصاویری از مهمانان امروز آیت الله خامنه ای در حسینیه امام خمینی را مشاهده می کنید. صبح امروز تعدادی از بسیجیان سراسر کشور با مقام معظم رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دیدار کردند.

نیم ساعت پیش

مهر نوشت: سرلشکر سلامی با صدور پیامی درگذشت پدر سردار حسنی آهنگر را تسلیت گفت.

نیم ساعت پیش

ایلنا نوشت: محمد دهقان گفت: اسناد مربوط به جنایات منافقین در ۱۰۰ پرونده به قوه قضاییه داده شده است .

نیم ساعت پیش

حجت‌الاسلام موسوی معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان و مسئول اداره قرآنی اوقاف، گفت: ۸ زنجانی به مسابقات کشوری قرآن کریم در خراسان شمالی راه یافتند.

یک ربع پیش

در اواخر پائیز و زمستان که هوای سرد حاکم می‌شود، مجموعه‌ای از مواد اولیه غذایی وجود دارد که هم راحتی و هم طعم و هم گرما را نوید می‌دهند.

یک ربع پیش

آیت الله نوری همدانی ضمن تشکر از زحمات ارزشمند افرادی که در چاپ و معرفی این اثر ارزنده و مصحف شریف گام برداشته‌اند اظهار داشت: این کار بسیار قابل تمجید است، ما باید همه در کنار اهل بیت «علیهم السلام» به قرآن تمسک بجوییم.

یک ربع پیش

بیشتر...