حضور در نمایشگاه بین المللی فرصتی برای توسعه گردشگری all tv logo

حضور در نمایشگاه بین المللی فرصتی برای توسعه گردشگری
خراسان جنوبیبیرجند

شاهوردی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی با اشاره به حضور پاویون خراسان جنوبی درهفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگریو صنایع وابسته گفت: بیش از ۱۴ غرفه برای ۱۱ شهرستان استان در این نمایشگاه در نظر گرفته شده است. دو بخش خصوصی ذیل مجموعه گردشگری نیز در این رویداد حضور دارند و برای فعالین حوزه مجازی و رسانه فضا در نظر گرفته شده است.

او افزود: در حاشیه غرفه‌ها، ۱۱ اجرای زنده از رشته‌های مزیت‌دار شهرستان‌ها پایه‌ریزی شده تا به معرفی هرچه بهتر ظرفیت‌ها کمک کند و بتوان سطح فروش را افزایش داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی، با بیان اینکه شیوه برگزاری این دوره از نمایشگاه را به سمت ارائه محتوای دیجیتال و نمایش گرافیکی سوق داده‌ایم، تصریح کرد: هدف اصلی از حضور در این رویداد بین‌المللی معرفی خراسان جنوبی به عنوان یکی از استان‌های دارای ظرفیت در حوزه‌های میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع‌دستیو جذب گردشگران داخلی و خارجی است.

شاهوردی، اظهار کرد: در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، شاهد حضور ۱۱ کشور هستیم و امکان سفر ۵۰ درصد جمعیت جهان به کشور وجود دارد و لازم است از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی، با بیان اینکه نمایشگاه‌ها بستر ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری هستند، گفت: خراسان جنوبی ۹ اثر ثبت جهانی و یک هزار و ۳۴ اثر ثبت ملی دارد.

او بیان کرد: در این دوره سعی کرده‌ایم در کنار معرفیجاذبه‌های گردشگری شهرستان‌های استان، رشته‌های مزیت‌دار صنایع‌دستی مربوطه و محصولات استراتژیک آن‌ها را به نمایش بگذاریم. از هر آنچه که می‌تواند به توسعه حوزه گردشگری استان کمک کند یک بسته کامل فراهم کرده‌ایم، اما جذب گردشگر و معرفی فراگیر ظرفیت‌های استان در بلندمدت اتفاق می‌افتد.

باشگاه خبرنگاران جوانخراسان جنوبیبیرجند#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قلعه امن پرسپولیس کجاست؟ این استادیوم برای سرخ‌ها خوش‌یمن محسوب می‌شود.

یک ربع پیش

این علائم نشان‌دهنده ابتلای زودهنگام به زوال عقل و آلزایمر است در ادامه با ما همراه باشید.

یک ربع پیش

رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت: با ارزیابی‌هایی که انجام دادیم تا ۲۶ اردیبهشت انتخابات هیات‌رئیسه فدراسیون را برگزار می‌کنیم تا ژیمناستیک به آرامش برسد و در ادامه بتواند برنامه‌های سازنده‌اش را اجرا کند.

یک ربع پیش

رییس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه گفت : ۶۶۰۰ ناظر روند برگزاری انتخابات در استان را رصد می‌کنند.

یک ربع پیش

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۳۰ خطاب به مجریان و اعضای شعب اخذ رای در مورد تصویر برداری رای دهندگان نکته‌ای را متذکر شد.

یک ربع پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت : اصل حضور مردم در انتخابات، رای به استقلال، آزادی و جمهوریت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

یک ربع پیش

در خبر زیر فال ابجد فردا شنبه 12 اسفند 1402 را بخوانید.

یک ربع پیش

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس در روز شنبه دایر هستند و اگر تصمیمی بر تعطیلی مدارس شعب اخذ رأی گرفته شود، تا ساعت ۱۰ شب امشب اعلام می‌شود.

11 دقیقه پیش

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی گفت: ادارات ثبت احوال در تمامی شهرستان‌های استان ار ساعت ۸ صبح تا پایان وقت رای‌گیری دایر است.

یک ربع پیش

بیشتر...