ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

ثوری: نظر کادرفنی اعزام 10 بوکسور به اردن است ورزش سه

کد خبر : 1846259 |11 مهر 1401 ساعت 08:47 |48 بازدید |0دیدگاه

قهرمانی آسیا در مسیر اهداف بزرگ ما قرار دارد

ثوری: نظر کادرفنی اعزام 10 بوکسور به اردن است

رئیس فدراسیون بوکس گفت: مسابقات قهرمانی آسیا در مسیر اهداف بزرگ ما در مسیر مسابقات قهرمانی جهان، بازی‌های آسیایی و کسب سهمیه المپیک پاریس قرار دارد.

ثوری: نظر کادرفنی اعزام 10 بوکسور به اردن است

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، حسین ثوری در خصوص برگزاری اردوی مشترک تیم ملی بوکس با عراق در تهران اظهار داشت: برنامه‌ریزی خود را بر اساس رویکردهای اقتصادی جدید آغاز کردیم. اینکه با کمترین منابع بهترین بهره‌برداری را داشته باشیم و یکی از این رویکردها دعوت از تیم‌های همسایه و قدرتمند آسیایی برای برگزاری اردوهای مشترک در کشور است.

وی تصریح کرد: بر همین اساس یک ماه پیش تیم هند به عنوان یکی از تیم‌های قدرتمند آسیا و جهان به ایران آمد و اردوی مشترک 12 روزه‌ای را پشت سر گذاشتیم. بعد از این اردو نیز با نظر کادرفنی تیم عراق را برای برگزاری اردوی مشترک 10 روز به تهران دعوت کردیم. این دعوت نیز بر این اساس بود که بعد از حضور تیم قدرتمند هند نیاز داشتیم با یک تیم سطح پایین‌تر قبل از قهرمانی آسیا اردو داشته باشیم و بچه‌ها در فشار کمتر برنامه‌های تمرینی خود را پیاده و اعتماد به نفس شکل گرفته را به اوج خود برسانند.

رئیس فدراسیون بوکس خاطرنشان کرد: با یک نگاه سرانگشتی در سال جاری ما هر 40 تا 45 روز یک اردوی مشترک با یک تیم قدرتمند داشتیم. در ماه‌های ابتدایی یک اردوی 15 روزه با تیم ازبکستان به عنوان رنکینگ یک دنیا در تاشکند برگزار کردیم و بعد از آن در تورنمنت کویت با حضور 21 کشور شرکت کردیم. در ادامه اردوی مشترک با تیمی هند داشتیم و 18 مهرماه نیز عراق به ایران خواهد آمد. فکر می‌کنم با این برنامه، حداقل‌ها را برای آماده‌سازی بچه‌ها برای قهرمانی آسیا فراهم کرده باشیم.

ثوری در مورد اینکه تیم ملی با چند بازیکن در قهرمانی آسیا حضور خواهد داشت، گفت: در رابطه با تعداد نفرات اعزامی این اختیار را به کادرفنی دادیم و نظر کادرفنی اعزام در 10 وزن است که به نظر من تصمیم عاقلانه‌ای است. ما نمی‌توانیم ادعا کنیم در تمامی اوزان بوکسورهای تراز اول داریم. تجربه‌ اندوزی‌های ما در اردوهای گذشته انجام شده است و دیگر نمی‌گویم برای کسب تجربه بچه‌ها را به قهرمانی آسیا اعزام می‌کنیم.

وی افزود: امروز به سطحی رسیدیم که بگویم دیگر قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان برای تجربه اندوزی است و ما در اردو با ازبکستان، هند و عراق و همچنین تورنمنت کویت تجربه اندوزی خود را انجام دادیم. این اتفاقات نیز مسبوق به سابقه نبوده است و در حال حاضر باید بهترین نفرات به قهرمانی آسیا اعزام و با تیم کیفی در این مسابقات حضور داشته باشیم.

رئیس فدراسیون بوکس در خصوص توقعات از تیم ملی در قهرمانی آسیا گفت: این خیلی مهم است که جامعه بوکس و علاقمندان ورزش و این رشته بدانند ما در قاره‌ای حضور داریم که از 6 تیم برتر رنکینگ دنیا، 4 تیم در قاره آسیا حضور دارد. ما در این قاره به جنگ رقبا می‌رویم و کسب مدال در قهرمانی آسیا کمتر از قهرمانی جهان نیست. با این تفاسیر و هدفگذاری ما که مسابقات قهرمانی جهان سال آینده، بازی‌های آسیایی و کسب سهمیه المپیک پاریس است، مسابقات قهرمانی آسیا در مسیر این اهداف بزرگ ما قرار می‌گیرد.

بوکس
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دومین روز از هفته دوم جام جهانی با رقابت تونس و استرالیا از گروه D آغاز می‌شود.

2 ساعت پیش

بر اساس داده‌های سایت‌های آنالیز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی با دو گل تیم ملی ولز را شکست داد که در 38 درصد از زمان بازی صاحب توپ و میدان بود.

2 ساعت پیش

نمایش تیم ملی فوتبال ایران برابر ولز تحسین برانگیز بود و حالا ایران یکی از گزینه‌های اصلی صعود به دور دوم بازی‌هاست.

2 ساعت پیش

کارلوس کی‌روش تمرین تیمش را از ساعت ١٠:٣٠ به وقت دوحه زیر نظر گرفته است.

2 ساعت پیش

تیم ملی فوتبال ایران توانست با پیروزی برابر ولز، به رتبه بیستم آسیا بازگردد اما صدر آسیا همچنان در اختیار ژاپن است.

2 ساعت پیش

ایران و آمریکا احتمالا چند روز بعد از رویارویی در جام جهانی فوتبال، در جام جهانی کشتی هم با هم روبرو می‌شوند.

2 ساعت پیش

نیمار، ستاره برزیلی، می‌گوید مصدومیتش برابر صربستان باعث شده یکی از سخت‌ترین لحظات زندگی‌اش را تجربه کند.

2 ساعت پیش

مربی تیم ملی تکواندو بانوان از پایان همکاری خود با تیم ملی کشورمان خبر داد.

2 ساعت پیش

هری مگوایر، مدافع تیم ملی انگلیس، می‌گوید از این که تیمش در صدر جدول گروهش قرار دارد راضی است.

2 ساعت پیش

بیشتر...