خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

رییس هیات بازرسی انتخابات استان: انتخابات در یزد با کمترین اشکال در حال برگزاری است ایسنا

رییس هیات بازرسی انتخابات استان: انتخابات در یزد با کمترین اشکال در حال برگزاری است

ایسنا/یزدرییس هیات بازرسی انتخابات استان یزد گفت: انتخابات در استان یزد با کمترین آسیب و اشکال در حال برگزاری است و تاکنون تخلف چالش برانگیزی گزارش نشده است.

«محمد علی شاه حسینی» عصر امروز جمعه یازدهم اسفندماه با بیان این که خوشبختانه تاکنون روند اخذ آراء در تمام شعب استان به آرامی و به دور از هر گونه تنشی در حال برگزاری است، گفت: انتخابات در سراسر استان با کمترین اشکال و آسیبی چه از نظر پشتیبانی، چه از نظر اجرا و همچنین از نظر فنی در حال برگزاری است و مواردی تخلف گزارش شده نیز چالش‌ برانگیز نبوده است.

به گفته وی، ساعت انتخابات از ۸ تا ۱۸ به مدت ۱۰ ساعت تعیین شده است لذا از کسانی که تاکنون موفق به رای‌گیری نشده‌اند، خواهشمندیم در همین ساعات باقیمانده در پای صندوق رای حضور یابند و برگ زرینی را به کارنامه درخشان استان اضافه کنند.

وی با بیان این که یزد همیشه به عنوان یک استان نمونه در کشور مطرح بوده است، گفت: امیدواریم استان یزد در حوزه انتخابات و مشارکت در انتخابات نیز به الگویی در کشور تبدیل شود.

شاه حسینی عنوان کرد: هر کسی، به هر دلیلی امکان حضور در شعب اخذ رای را ندارد، می‌توانند با ستاد انتخابات تماس بگیرد تا بلافاصله شعب سیار برای جمع آوری آراء آنها اقدام کنند.

وی انتشار حدسیات و گمانها در مورد نتیجه انتخابات قبل از شمارش و تجمیع آراء را به صورت دانسته یا ندانسته تخلف خواند و گفت: هر گونه تجمع هواداران در محل فرمانداری‌ها برای اطلاع از نتیجه آراء نیز ممنوع است و تنها نمایندگان مشخص شده که دارای حکم هستند می‌توانند در شمارش و تجمیع آرا در فرمانداریها حضور داشته باشند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دارنده ۴ مدال طلای جهان و المپیک با قبول ۲ شکست پیاپی مقابل پدیده کشتی آمریکا، ناباورانه حضور در المپیک پاریس را از دست داد تا با خاطره ای تلخ از المپیک خداحافظی کند.

1 ساعت پیش

برای عکاسی که به دنبال ایده‌های نو است، چه جایی بهتر از خیابان‌های پر از سوژه؟ سوژه‌هایی که تمام حرکاتشان حقیقی است و برای دوربین ژست نگرفته‌اند.

1 ساعت پیش

داده‌های رسمی نشان داد که سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در چین در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۲۶.۱ درصد کاهش یافته است که این امر بر چالش‌های پیش روی مقامات چینی برای بازگرداندن شرکت‌های خارجی تاکید دارد.

1 ساعت پیش

سخنگوی دولت روحانی، در کانال تلگرامی خود نوشت: واقعا من درک نمی‌کنم چگونه است که تا مردم ایران به رغم روایت سازیهای مختلف در مقابله با رژیم اسرائیل، حس خوب و غرورآمیزی پیدا می‌کنند ناگهان جریانی جامعه را به تقابل می‌کشاند.

1 ساعت پیش

مدیر کانون مدیریت دارایی‌های فکری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری از برگزاری رویدادی به مناسبت روز جهانی مالکیت فکری با حضور ۵ نهاد «معاونت علمی»، «صندوق نوآوری و شکوفایی»، «وزارت علوم»، «قوه قضائیه» و «جهاد دانشگاهی»، گفت: در این رویداد بر خلاف سایر همایش‌ها مسؤولان سخنران نیستند، بلکه به عنوان مدعو شنونده مسائل مطرح از سوی فعالان این عرصه خواهند بود.

1 ساعت پیش

حمله پهپادی مقاومت عراق به جولان اشغالی، فراخوان حماس برای اعتصاب عمومی در کرانه باختری و حمله به رفح  و شهادت 8 فلسطینی دیگر از جمله محورهای مهم اخبار بامدادی فلسطین اشغالی است.

نیم ساعت پیش

دختر قایقران ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک موفق به گرفتن سهمیه کانو یک‌نفره نشد.

1 ساعت پیش

دختر ملی‌پوش ایران موفق شد سهمیه المپیک پاریس را در قایقرانی رویینگ یک نفره سنگین وزن زنان بگیرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...