خودروتک |
1 ماه پیش

دلنوشته امید عالیشاه درباره جنجال ورزشگاه تبریز

دلنوشته امید عالیشاه درباره جنجال ورزشگاه تبریز

امید عالیشاه با انتشار یک پست در اینستاگرام به اتفاقات ورزشگاه یادگار تبریز واکنش نشان داد.

به گزارش خبرورزشی، امید عالیشاه روز گذشته با بازوبند پرسپولیس، جلوتر از سایر هم‌تیمی‌هایش به میدان رفت اما نه تنها استقبال خوبی از عالیشاه نشد بلکه با پرتاب مداوم سنگ به سوی او، هافبکپرسپولیسنیز از کوره در رفت. این بازیکن که زمانی برای خدمتسربازیپیراهن تراکتور را پوشیده بود یکی از عصبانی‌ترین چهره‌ها را در جو پرالتهاب تبریز داشت.

عالیشاه حالا با گذشت بیست ساعت از این روز عجیب با انتشار متنی در اینستاگرام در مورد اتفاقات رخ داده نوشت؛ او واکنش نشان دادن مقابل تماشاگرنماها را حق خود دانست. کاپیتان پرسپولیس کپشن خود را اینطور شروع کرد: «مظلومی که حق خود را پس نگیرد، ظالم است»؛ و باز هم برگی سیاه و نخواندنی از تاریخفوتبال ایرانرقم خورد. انگار نمی‌خواهیم از اتفاقات گذشته درس بگیریم، انگار همین دیروز بود سربازی به خاطر ندانم کاری عده‌ای، بینایی خود را از دست داد!! ظالم بودم اگر در رخت مقدس و پرمسئولیت کاپیتان تیم بزرگ پرسپولیس مقابل رفتارهای زشت عده‌ای تماشاگرنما ایستادگی نکنم.

رفتارهای ناشایست و خجالت آوری که چند دقیقه قبل ازبازیشروع شد و ادامه داشت! ما را چه شد که اینگونه بی پروا سنگ لجاجت را بر سر فرزندان همین آب وخاکباران می‌کنیم؟ آیا حاضرید با فرزند عزیزتان به ورزشگاه بیایید و این صحنه‌ها را ببیند؟ آیا حاضرید در کنارخانوادهمحترمتان، این فضا را از رسانه‌ها ببینید؟ این چمنفوتبالاست یا میدان بازی با جان انسان‌ها؟

 

نکند یادمان رفته مادری چشم به راه، باقرآنهمیشه در دستانش، دعاگوی فرزندش است و پدری با حال آشفته، ایستاده و نگران وقایع بازی را دنبال می‌کند، کاش بدانید دیروزها چه به حالپدرو مادرمان آمد! کاش اینها را بدانیم!!!!

واقعا نمیدانم گناه پرسپولیس چیست که بعد از ۵ قهرمانی متوالی، باید با سنگ بی‌مهری و ناسزا پذیرایی شود، این رسم مهمان‌نوازی ماست؟ متاسفانه این بدعت نابخشودنی دستمایه عقده‌گشایی و قومیت‌گرایی شده و در این روزها مردم وطنم را از لذت بردن از این اندک دلخوشی محروم کرده. فوتبال زیباست؛ لطفا به جای زشتی از زیبایی‌ها لذت ببریم.

ارادتمند مردم ایران

امید عالیشاه.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود فال روزانه را بخوانید.

4 ساعت پیش

آیین رونمایی عکس دیده‌نشده از شهید مظلوم «دکتر بهشتی» در نگاه خانه حوزه هنری با حضور چهره های فرهنگی و مدیران این مرکز امروز برگزار شد.

4 ساعت پیش

سید احسان خاندوزی  بیان داشت: اجرای ماده ۲۵ این قانون برای ارتقا فعالیت‌های اقتصادی در کشور امری بسیار حیاتی است که دولت سیزدهم به طور جد آن را دنبال خواهد کرد.

4 ساعت پیش

​صندوق توسعه ملی از واریز ۱۰۰۰ میلیارد دیگر به صندوق تثبیت بازار سرمایه خبر داده است که مجموع این پرداخت را به ۵۰۰۰ میلیارد تومان می‌رساند.

3 ساعت پیش

جلد روزنامه فرهیختگان ورزشی چهارشنبه ۸ تیر را می‌بینید.

3 ساعت پیش

پس از ۳۰ سال زندگی مشترک دیگر تحمل رفتارهای خیانت بار همسرم را ندارم و می خواهم از او طلاق بگیرم چرا که دیگر امیدی به آینده این زندگی مشترک نیست و ...

4 ساعت پیش

کانال تلگرامی تبیان اینفوگرافی درباره رازهای افزایش ماندگاری عطر و ادکلن در روزهای گرم را منتشر کرد. اگه احساس می‌کنید عطر و ادکلنی که تو تابستان استفاده می‌کنید ماندگاری زیادی نداره، حتما اینفوگرافیک ما رو بخونید و با رازهای افزایش ماندگاری عطر و ادکلن بیشتر آشنا بشید.

3 ساعت پیش

«محمدحسین زواری» بازیکن تیم امید ایران برای عقد قرارداد دو ساله با استقلال به توافق دست یافت.

4 ساعت پیش

کانال تلگرامی نور نیوز اینفوگرافی درباره توصیه‌های مهم رهبر انقلاب به مسئولان دستگاه قضا منتشر کرد.

3 ساعت پیش

بیشتر...