خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

مصدوم در پی برخورد دو دستگاه مینی بوس در شهر کرمان ایسنا

۸ مصدوم در پی برخورد دو دستگاه مینی‌بوس در شهر کرمان

ایسنا/کرمانرئیس اورژانس کرمان از برخورد دو دستگاه مینی‌بوس در شهر کرمان و مصدوم شدن هشت نفر در این حادثه خبر داد.

دکتر سیدمحمد صابری در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح این خبر گفت: از این حادثه در ساعت ۰۰:۱۷ بامداد امروز پنجشنبه (۱۶ فروردین ماه) مطلع شدیم.

وی محل این حادثه را تقاطع قائم آباد شهر کرمان اعلام کرد و افزود: سریعاً دو تیم فوریت‌های پزشکی به محل حادثه اعزام شد.

رئیس اورژانس کرمان جنسیت هشت مصدوم این حادثه را مرد اعلام کرد و تصریح کرد: زخمی‌های این واقعه در رده سنی ۲۰ تا ۴۰ سال قرار دارند.

وی ادامه داد: بعد از اقدامات درمانی مناسب، سه مصدوم در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند و پنج مصدوم توسط تیم‌های فوریت‌های پزشکی به بیمارستان شهید باهنر منتقل شدند.

صابری بیان کرد: حال عمومی مصدومان حادثه مساعد گزارش شده است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ظهر امروز اجتماع دانشگاهیان همدان در حمایت از تنبیه رژیم متجاوز اسرائیل توسط ایران و عملیات وعده صادق برگزار شد.

13 دقیقه پیش

مسئول بسیج ادارات و کارمندان خراسان جنوبی گفت: مأموریت بسیج ادارات و کارمندان کمک به تحقق دولت اسلامی است. این دولت بتواند نهادسازی‌ها و بسترسازی‌های لازم برای ایجاد جامعه اسلامی را فراهم کند.

13 دقیقه پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از اصلاح و نوسازی ۸۹ کیلومتر شبکه آب استان در سال ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: اصلاح شبکه‌های فرسوده آب بخشی از اقدامات فنی برای کاهش هدررفت آب است.

12 دقیقه پیش

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: روسای فدارسیون‌های ورزشی با مشاهده اراده مسئولان و متولیان ورزش استان برای برگزاری هرچه باشکوهتر جام صفوی برای شرکت در این جام ابراز علاقه کرده‌اند به طوری که هم اکنون هشت فدراسیون مختلف ورزشی برای حضور اعلام آمادگی کرده‌اند.

8 دقیقه پیش

یکی از رهبران ائتلاف فتح عراق امروز با اشاره به عملیات «وعده صادق» ایران علیه رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که این رژیم از سال ۱۹۷۳ شاهد چنین حملاتی نبوده است.

9 دقیقه پیش

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که با عملیات «وعده صادق» کارکرد گنبد آهنین و سپر موشکی رژیم صهیونیستی به چالش کشیده شد.

13 دقیقه پیش

مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین از توزیع ۵۳۰۰ تن انواع کود شیمیایی پایه و سرک در فامنین خبر داد و گفت: از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون۵۳۰۰ تن انواع کود شیمیایی پایه و سرک در فامنین تأمین و توزیع شده است.

6 دقیقه پیش

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: راههای ارتباطی بیش از 70 روستای استان سیلابی شد.

12 دقیقه پیش

بر اساس آخرین آمار از وضعیت بارش‌ها در کشور، در استانهای ایلام، گلستان، همدان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی میزان بارش‌ها نسبت به سال گذشته افزایشی بود.

6 دقیقه پیش

بیشتر...