خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

نیکزاد مصری برای نایب رئیسی مجلس را یکسان آوردند رضوی

نیکزاد و مصری برای نایب رئیسی مجلس رأِی یکسان آوردند
به گزارشخبرگزاری رضوی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه ( 4 خرداد) به علی نیکزاد و عبدالرضا مصری به عنوان نواب رئیس اعتماد کردند.
گفتنی است هر دو نامزد با 168 رای توانستند اعتماد نمایندگان مجلس را کسب کنند.
با توجه به این که هر دو نامزد رای یکسانی کسب کردند برای تعیین نواب اول و دوم قرعه کشی انجام شد که در نهایت علی نیکزاد نایب رئیس اوّل شد و عبدالرضا مصری هم نایب رئیس دوم شد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

«محمدحسین زواری» بازیکن تیم امید ایران برای عقد قرارداد دو ساله با استقلال به توافق دست یافت.

5 ساعت پیش

از نگاه روانشناسان رویا‌ها محصول عملکرد بخش ناخودآگاه ذهن ما هستند و می‌توانند انعکاسی از عمیق‌ترین نیازها، ترس‌ها و خواسته‌های ما باشند؛ احساساتی که شاید ما در حالت هشیاری چندان توجه و آگاهی‌ای نسبت به آن‌ها نداشته باشیم یا حتی آن‌ها را انکار کنیم.

3 ساعت پیش

انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور بانوان در توییتی نوشت: ‏امروز با چند تن از بانوان جانباز بمباران شیمیایی سردشت به صورت مجازی گفتگو داشتم. ادای احترام و تقدیم سپاس به دلاور زنانی که در حین مددرسانی و پرستاری مورد اصابت قرار گرفتند و چشمان و ریه خود را تقدیم عزت‌مندی و ماندگاری ایران عزیز کردند.

4 ساعت پیش

جلد روزنامه گل چهارشنبه ۸ تیر را می‌بینید.

4 ساعت پیش

آیین رونمایی عکس دیده‌نشده از شهید مظلوم «دکتر بهشتی» در نگاه خانه حوزه هنری با حضور چهره های فرهنگی و مدیران این مرکز امروز برگزار شد.

5 ساعت پیش

جلد روزنامه خبرورزشی چهارشنبه ۸ تیر را می‌بینید.

4 ساعت پیش

سید احسان خاندوزی  بیان داشت: اجرای ماده ۲۵ این قانون برای ارتقا فعالیت‌های اقتصادی در کشور امری بسیار حیاتی است که دولت سیزدهم به طور جد آن را دنبال خواهد کرد.

5 ساعت پیش

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر از بازداشت صاحب باغ وحش غیرمجاز خمینی‌شهر خبر داد.

5 ساعت پیش

​ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه نهایی نشست سران کشورهای گروه ۷ در آلمان اظهار داشت: ما بخشهایی از بیانیه نهایی سران کشورهای عضو گروه ۷ که علیه جمهوری اسلامی ایران است را به شدت محکوم می کنیم.

4 ساعت پیش

بیشتر...