فوتبالی |
2 ماه پیش

عکس در گل دوم ژاپن به اسپانیا چه مقدار از توپ روی خط بود فوتبالی

عکس؛ در گل دوم ژاپن به اسپانیا چه مقدار از توپ روی خط بود؟

عکس؛ در گل دوم ژاپن به اسپانیا چه مقدار از توپ روی خط بود؟

پایگاه خبری فوتبالی - تیم ملی ژاپن موفق شد با نتیجه 2 بر 1 تیم ملی اسپانیا را شکست دهد و هر سه امتیاز بازی را به دست بیاورد و بدین ترتیب صدرنشین گروه E رقابت ها شود و راهی مرحله یک هشتم نهاییجام جهانی 2022قطر شود.

به گزارش فوتبالی، پیروزی ژاپن مقابل اسپانیا از یک جهت دیگر هم حائز اهمیت بود و آن هم این بود که با این پیروزی، تیم ملی آلمان در رده سوم گروه قرار گرفت و بدین ترتیب از صعود به مرحله حذفی بازماند.

گل دوم تیم ملی ژاپن به اسپانیا حرف و حدیث های زیادی را به همراه داشته است چرا که خیلی ها معتقدند که پیش از آن کهکارو میتومابه آئو تاناکا پاس گل را بدهد، توپ از خط عرضی بیرون رفته است و داور باید گل را مردود می کرده است. VAR چنین نظری نداشت و گل را تایید کرد.

در تصاویری که منتشر شده است، می بینیم که توپ به طور کامل از خط عبور نکرده است و هنوز 1.88 میلی متر آن روی خط بوده است. در واقع این عدد بسیار ناچیز باعث صدرنشینی تیم ملی ژاپن و حذف تیم ملی آلمان از جام جهانی 2022 قطر شده است.

تکنولوژی ویژه توپ های آدیداس که موقعیت توپ را در زمین بازی و نسبت به خطوط مخلتف نشان می دهد، به مسائل داوری کمک قابل توجهی می کند.

1471#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...