خبر 24 |
2 سال پیش

جاماندگان وام دومیلیونی کرونا چگونه اعتراض کنند خبر24

جاماندگان وام دومیلیونی کرونا چگونه اعتراض کنند؟
به گزارشخبر24، محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که به مشاغل بی ثبات وام ۱.۵ تا ۲ میلیونی واریز می‌شود.

به گفته حسین میرزایی سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا، به سه گروه کارگران ساختمانی، رانندگان و دستفروشان و کارگرانی که اصناف آن‌ها به خاطر کرونا تعطیل شده یا آسیب دیدند داده می‌شود.

اما لیست این سه گروه باید از سوی سازمان تأمین اجتماعی(کارگران ساختمانی)، وزارت کشور (رانندگان و دستفروشان)، اتاق اصناف (کارگران اصناف) دریافت شود.

ممکن است برخی از افراد به دلیل آن که در لیست مشمولان قرار نگرفتند بخواهند اعتراض کنند به همین دلیل راه اعتراض را از میرزایی سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا جویا شدیم.

میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در این باره اظهار کرد: اگر فردی اعتراض دارد که چرا در لیست قرار نگرفته است باید بگویم دست ما نبوده به همین دلیل هیچ اعتراضی قابل قبول نیست؛ به همین دلیل هیچ راه برای اعتراض این افراد وجود ندارد.

وی افزود: همچنین تاکید می‌کنم که هیچ یک از افراد به صورت حضوری مراجعه نکنند چراکه تمام فرآیند دریافت وام غیر حضوری است.


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ریزر طی همکاری با یکی از بازیکنان مسابقات الکترونیکی اقدام به عرضه موس‌های جدید از خانواده DeathAdder کرد.

۳ هفته پیش

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: ما باید براساس مدل‌های بومی خود فضا را حکمرانی کنیم.

۳ هفته پیش

از آنجایی که گوشی گلکسی S21 FE نتوانست به مانند نسخه قبلی به موفقیت تجاری برسد، سامسونگ تصمیم گرفت تا نسخه S22 FE را به بازار عرضه نکند.

۳ هفته پیش

۲۳۱ نماینده مجلس شورای اسلامی با انتشار نامه ای خطاب به رییس جمهور از وزیر فرهنگ و همچنین اقدامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری باشکوه جشنواره های فجر امسال تقدیر و تشکر کردند.

۳ هفته پیش

مفتی جعفری لبنان به شدت درباره وخامت اوضاع لبنان هشدار داد و خواستار اعلام وضعیت اضطراری ملی در این کشور شد.

۳ هفته پیش

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ از مصوبه دولت مبنی بر ایجاد تسهیلات برای زائران حج و عتبات خبر داد و گفت: از امروز ثبت نام حج انجام می‌شود و دولت با نگاه حمایتی به دنبال این است که زائران با دغدغه کمتری در این سفرهای زیارتی حضور داشته باشند.

۳ هفته پیش

شرکت ایسوس از جدیدترین نسل مانیتور گیمینگ ROG Strix XG27AQMR مخصوص ورزش‌های الکترونیک رونمایی کرد. این مدل از پنل 27 اینچ ...

۳ هفته پیش

وزیر خارجه ترکیه امروز تصریح کرد: از تحریم‌ ها علیه ایران حمایت نمی‌کنیم؛ مستقلیم و خود تصمیم می‌گیریم.

۳ هفته پیش

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز جمعه به تهران سفر کرده و با مقامات ایران دیدار خواهد داشت.

۳ هفته پیش

بیشتر...