خبرگزاری رضوی |
12 ماه پیش

لحظه ای دست از حمایت کارخانه سیمان مارگون برنخواهم داشت رضوی

امام جمعه مارگون:
لحظه ای دست از حمایت کارخانه سیمان مارگون برنخواهم داشت
به گزارش خبرنگارخبرگزاری رضویاز یاسوج،حجت‌الاسلام «رحم الله خواجه پور»امروز در آئین تجلیل از کارگران کارخانه سیمان مارگون، اظهار کرد: کار در اسلام عبادت محسوب شده و کارگران از جایگاه ارزنده و والایی در یک جامعه توحیدی برخوردار هستند.
امام جمعه شهرستان مارگونبوسه زدن رسول گرامی اسلام(ص) بر دستان پینه بسته کارگر را حاوی پیام ها و رهنمودهای گران بهایی برای مسئولان و مردم در یک جامعه اسلامی دانست و گفت: پیامبر اکرم(ص) با آن جایگاه رفیعی که داشتند با بوسه زدن بر دستان یک کارگر نشان دادند که به دست آوردن مال حلال و تلاش برای به جریان انداختن تولید از کارهای بسیار حیاتی و مهم در یک جامعه است.
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری، ادامه داد: خواسته چندین ساله مقام معظم رهبری حمایت از تولید و ایجاد اشتغال بوده و بر همه لازم است تولید را حمایت و موانع تولید را برطرف کنند .
حجت الاسلام خواجه پور با اشاره به اینکه هر جا مشکلی برای کارخانه سیمان به وجود آمد وارد میدان شده و می شوم، افزود: یک لحظه دست از حمایت از کارخانه سیمان مارگون برنداشته و نخواهم داشت و اجازه نخواهم داد کار تولید به عقب کشانده شود و هر کاری که برای حمایت از تولید باشد، انجام خواهم داد.
امام جمعه مارگون خاطرنشان کرد: حرکت خداپسندانه حاج «عباس فواز» سرمایه گذار لبنانی کارخانه سیمان مارگون در جهت تولید باکیفیت ترین سیمان و ایجاد اشتغال جوانان، عبادتی بس عظیم است .
وی یادآور شد: حاج عباس فواز فردی متدین، شیعه به تمام معنا، مخلص و دلسوزی است که به صورت ویژه و حسن نیت ایشان به این شهرستان خالصانه تشکر می کنم .
حجت‌الاسلام خواجه پور سپس با حضور در کارخانه سیمان مارگون از کارگران نمونه از طرف دفتر امام جمعه به مناسبت روز کارگر تجلیل کرد .
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مارگون ضمن تقدیر از همه کارگرانی که برای تولید و ایجاد اشتغال تلاش می کنند، گفت: بیشترین قشر زحمتکش جامعه، کارگران هستند و کمترین قشری که به آنها در جامعه توجه می شود هم همین عزیزان هستند.
وی افزود: بدون کارگر تولید معنا ندارد و اگر زحمت ها و تلاش‌های کارگران در جامعه نباشد، بسیاری از کارهای تولید تعطیل می شود .
حجت الاسلام خواجه پور با تبریک انتصاب مدیرعامل جدید کارخانه سیمان مارگون، تصریح کرد: شرط خدمت، صداقت است که باید تقوا و صداقت را سرلوحه زندگی فردی و اجتماعی و کاری قرار بدهیم .
امام جمعه مارگون با اشاره به برکات این کارخانه سیمان، تصریح کرد: کارخانه سیمان مارگون نه تنها برای این استان بلکه برای این کشور یک نعمت بسیار بزرگ بوده که باید قدر آن را دانست و از ظرفیت های این کارخانه به خوبی استفاده کرد.
وی ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از حاج عباس فواز این سرمایه‌گذار لبنانی کارخانه سیمان مارگون، خاطرنشان کرد: سرمایه گذار کارخانه سیمان برای ایجاد اشتغال و تولید سنگ تمام گذاشت و در نظر دارد فاز دوم را راه اندازی کند که همه مسئولان باید در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بنابراعلام سازمان سنجش آموزش کشور، براساس ماده واحده مصوب جلسه ۱۶۲، ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور به داوطلبانی که در حادثه آتش‌سوزی مدرسه شهید رحیمی درودزن استان فارس در سال ۱۳۸۵ دچار سوختگی حاد شده‌اند، سهمیه‌ای مازاد بر ظرفیت در استان بومی داوطلب به مدت دو سال در آزمون کارشناسی ارشد سال‌های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ اختصاص می‌یابد.

-15 دقیقه پیش

تحلیل بنده این است که ابتکار عمل جریان شادی و نشاط جامعه به دست جبهه انقلاب افتاده است و  میدانی که دشمن می‌خواسته پرچم‌دار آن باشد را تصاحب کرده است و در این زمینه پیروز بوده‌اند.

یک ربع پیش

دبیرکل اتحادیه عرب از تلاش‌های عمان برای وساطت میان ایران و مصر تقدیر کرد.

12 دقیقه پیش

با رد اعتراض باشگاه استقلال در کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای، این باشگاه شانس بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.

-33 دقیقه پیش

«نیکول پاشینیان» نخست‌وزیر ارمنستان در مصاحبه‌ای گفت جمهوری آذربایجان نباید بر کریدور لاچین کنترل داشته باشد. 

-6 دقیقه پیش

روش‌های آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته به دو شیوه آموزشی و پژوهشی و شیوه آموزش‌محور است. 

-13 دقیقه پیش

رئیس جمهوری عراق و نخست وزیر لبنان در عروسی مشارکت داشتند.

14 دقیقه پیش

هادی چوپان تصویر خاصی از خودش در اینستاگرام منتشر کرد.

یک ربع پیش

زمان جلسه مهم سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس مشخص شد.

8 دقیقه پیش

بیشتر...