خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

لحظه ای دست از حمایت کارخانه سیمان مارگون برنخواهم داشت رضوی

امام جمعه مارگون:
لحظه ای دست از حمایت کارخانه سیمان مارگون برنخواهم داشت
به گزارش خبرنگارخبرگزاری رضویاز یاسوج،حجت‌الاسلام «رحم الله خواجه پور»امروز در آئین تجلیل از کارگران کارخانه سیمان مارگون، اظهار کرد: کار در اسلام عبادت محسوب شده و کارگران از جایگاه ارزنده و والایی در یک جامعه توحیدی برخوردار هستند.
امام جمعه شهرستان مارگونبوسه زدن رسول گرامی اسلام(ص) بر دستان پینه بسته کارگر را حاوی پیام ها و رهنمودهای گران بهایی برای مسئولان و مردم در یک جامعه اسلامی دانست و گفت: پیامبر اکرم(ص) با آن جایگاه رفیعی که داشتند با بوسه زدن بر دستان یک کارگر نشان دادند که به دست آوردن مال حلال و تلاش برای به جریان انداختن تولید از کارهای بسیار حیاتی و مهم در یک جامعه است.
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری، ادامه داد: خواسته چندین ساله مقام معظم رهبری حمایت از تولید و ایجاد اشتغال بوده و بر همه لازم است تولید را حمایت و موانع تولید را برطرف کنند .
حجت الاسلام خواجه پور با اشاره به اینکه هر جا مشکلی برای کارخانه سیمان به وجود آمد وارد میدان شده و می شوم، افزود: یک لحظه دست از حمایت از کارخانه سیمان مارگون برنداشته و نخواهم داشت و اجازه نخواهم داد کار تولید به عقب کشانده شود و هر کاری که برای حمایت از تولید باشد، انجام خواهم داد.
امام جمعه مارگون خاطرنشان کرد: حرکت خداپسندانه حاج «عباس فواز» سرمایه گذار لبنانی کارخانه سیمان مارگون در جهت تولید باکیفیت ترین سیمان و ایجاد اشتغال جوانان، عبادتی بس عظیم است .
وی یادآور شد: حاج عباس فواز فردی متدین، شیعه به تمام معنا، مخلص و دلسوزی است که به صورت ویژه و حسن نیت ایشان به این شهرستان خالصانه تشکر می کنم .
حجت‌الاسلام خواجه پور سپس با حضور در کارخانه سیمان مارگون از کارگران نمونه از طرف دفتر امام جمعه به مناسبت روز کارگر تجلیل کرد .
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مارگون ضمن تقدیر از همه کارگرانی که برای تولید و ایجاد اشتغال تلاش می کنند، گفت: بیشترین قشر زحمتکش جامعه، کارگران هستند و کمترین قشری که به آنها در جامعه توجه می شود هم همین عزیزان هستند.
وی افزود: بدون کارگر تولید معنا ندارد و اگر زحمت ها و تلاش‌های کارگران در جامعه نباشد، بسیاری از کارهای تولید تعطیل می شود .
حجت الاسلام خواجه پور با تبریک انتصاب مدیرعامل جدید کارخانه سیمان مارگون، تصریح کرد: شرط خدمت، صداقت است که باید تقوا و صداقت را سرلوحه زندگی فردی و اجتماعی و کاری قرار بدهیم .
امام جمعه مارگون با اشاره به برکات این کارخانه سیمان، تصریح کرد: کارخانه سیمان مارگون نه تنها برای این استان بلکه برای این کشور یک نعمت بسیار بزرگ بوده که باید قدر آن را دانست و از ظرفیت های این کارخانه به خوبی استفاده کرد.
وی ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از حاج عباس فواز این سرمایه‌گذار لبنانی کارخانه سیمان مارگون، خاطرنشان کرد: سرمایه گذار کارخانه سیمان برای ایجاد اشتغال و تولید سنگ تمام گذاشت و در نظر دارد فاز دوم را راه اندازی کند که همه مسئولان باید در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در شرایطی که رژیم صهیونیستی خود را ناتوان از مقابله با نفوذ ایران در منطقه می‌بیند و قادر به جلوگیری از پیشرفت پروژه هسته‌ای‌ تهران نیست، تشکیل یک ائتلاف ضد ایرانی را ضروری‌تر از هر زمانی می‌داند.

5 ساعت پیش

وزیر امور خارجه کشورمان در محل وزارت امور خارجه ترکیه با همتای ترکیه‌ای خود دو دور دیدار و در خصوص موضوعات مورد علاقه دوکشور به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

4 ساعت پیش

ایلنا نوشت : نمایندگان مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه عملکرد وزارت نیرو در خصوص انتقال آب بین حوضه‌ای و تحقیق و تفحص از شرکت شستا طی سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹ موافقت کردند.

4 ساعت پیش

سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده است اگر در خارج از کشور به فوتبالش ادامه ندهد پیراهن استقلال را خواهد پوشید.

5 ساعت پیش

محققان خطرناک‌ترین نوشیدنی برای روده را که باعث سرطان می‌شود، شناسایی کردند.

5 ساعت پیش

نامه نیوز نوشت:مصطفی درایتی معتقد است که دولت سیزدهم با ادامه رویه موجود موجب افزایش بدبینی‌ها خواهد شد زیرا به جای کارنامه و عملکرد خود بر تکرار وعده‌ها تمرکز دارد.

5 ساعت پیش

فیل فودن پس از دعوا با همسرش از ساحل اختصاصی اخراج شد.

5 ساعت پیش

قیمت اوراق مسکن در ماه‌های ابتدایی سال گذشته افزایش و در سال جاری کاهش داشته است. به طوریکه هر برگ این اوراق در فروردین سال ۱۴۰۰، ۱۴۳ هزار و ۶۰۰ و تسه سال ۱۴۰۱، ۱۳۳ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت دارد.

4 ساعت پیش

بیشتر...