ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

توضیحات مهدی در مورد زمان برگزاری لیگ سوپرکاپ ورزش سه

کد خبر : 1831121 |07 تیر 1401 ساعت 14:00 |3.3K بازدید |0دیدگاه

توضیحات مهدی در مورد زمان برگزاری لیگ و سوپرکاپ

رئیس کمیته برگزاری لیگ می‌گوید ایده‌آل‌ترین حالت لیگ آن است که زمان نیم فصل با آغاز جام جهانی مصادف شود.

به گزارش "ورزش سه"، سهیل مهدی در مورد زمان برگزاری لیگ و سوپرکاپ گفت: از ۲۰ مرداد قرار است استارت را داشته باشیم. البته دو تا رویکرد داریم، اگر بتوانیم با سوپرکاپ شروع کنیم شروع لیگ پنج، شش روز بعد می‌شود و اگر نتوانیم سوپرکاپ را برگزار کنیم از همان ۲۱، ۲۲ مرداد وارد لیگ می‌شویم. این منوط به برنامه سرمربی تیم ملی است چراکه فصل فشرده‌ای را تا نیم فصل برای جام جهانی داریم.

او ادامه داد: بهترین حالت این است که زمان نیم فصل جام جهانی باشد چون اگر ما قبل از نیم‌فصل و جام جهانی لیگ را به اتمام برسانیم و دو سه هفته باقی‌مانده به بعد از جام جهانی موکول شود باید تعطیلات نیم فصل هم داشته باشیم که زیاد به نفع تیم‌ها نیست.

مهدی در مورد فاصله میان بازی‌ها بیان کرد: استراحت قبل از جام جهانی بسیار کوتاه شده و ده روز است. بازی‌ها سه روز یک بار نمی‌شود و سعی می‌کنیم تیم‌ها را به فشار فصل قبل نبریم اما حداقل چهار یا پنج روز فاصله بین بازی‌ها داریم.

او همچنین در خصوص زیرساخت‌های لیگ اظهار داشت: ما در طی دو، سه سال گذشته تلاش زیادی را در بحث زیر ساخت‌ها گذاشتیم، چمن مصنوعی را جمع کردیم و کیفیت چمن‌ها بهتر شد. بحث بلیت الکترونیک را شروع کردیم و امسال بحث گیت‌ها اجباری شده است. امید داریم که میانگین سنی لیگ را پایین بیاوریم و این موضوعی است که خود باشگاه باید کمک کند.

سهیل مهدی
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدافع تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تا آخرین قطره خون زحمت می‌کشیم گفت: در این مدت اتفاقات خوبی برای من رخ نداد ولی همه آنها را فراموش کردم.

9 ساعت پیش

حکم سرمربی ایتالیایی یک محرومیت جدید برای استقلال داشته است.

5 ساعت پیش

فارس نوشت: مهاجم جدید پرسپولیس امروز برای اولین‌بار در محل تمرین این تیم حاضر می‌شود.

7 ساعت پیش

پوستر باشگاه العربی برای دیدار با المرخیه به مهاجم ایرانی این تیم اختصاص داده شده است.

14 ساعت پیش

ورزش سه نوشت: اریک تن هاخ، سرمربی هلندی منچستریونایتد اعلام کرده که در صورت اضافه شدن یک مهاجم جدید به ترکیب تیم، مشکلی با جدایی کریستیانو رونالدو در فصل تابستان ندارد.

6 ساعت پیش

جمال موسیالا، ستاره جوان بایرن، یک بار دیگر موفق شد برای تیمش گلزنی کند و این تحسین سرمربی و مدیران این باشگاه را به‌همراه داشت.

14 ساعت پیش

باشگاه فنرباغچه از جذب ستاره ایرانی پورتو دست بردار نیست.

10 ساعت پیش

در بازی هفته نخست و در پیکار با سپاهان، اتفاقات نه برای استقلال خوب پیش رفت و نه سید‌حسین حسینی که بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو دارد.

14 ساعت پیش

شرالدین بوبوئف مهاجم تاجیکستانی با انتقال از لیگ قزاقستان به صنعت نفت آبادان پیوست.

14 ساعت پیش

بیشتر...