خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

توقف رئال در شب جنجالی مستایا مانزانو مانع تکمیل بازگشت مادریدی ها شد ایسنا

توقف رئال در شب جنجالی مستایا/ مانزانو مانع تکمیل بازگشت مادریدی‌ها شد

رئال مادرید در هفته بیست‌وهفتم لالیگا در شب جنجالی داوری مقابل والنسیا متوقف شد.

به گزارش ایسنا، در یگی از مهم‌ترین بازی‌های هفته بیست‌وهفتم لالیگا رئال مادرید در مستایا میهمان والنسیا بود. والنسیا با تکیه به جو وحشتناک ورزشگاه توانست خیلی زود روی اشتباهات فردی ۲ مرتبه دروازه لونین را باز کند اما در آخرین ثانیه‌های نیمه نخست وینیسیوس یکی از گل‌های خورده را جبران کرد.

در نیمه دوم رئال مادرید برای فرار از شکست یکپارچه حمله کرد و وینی موفق شد با دومین گلش انتقام خود را از مستایا که دائما در حال دادن شعارهای نژادپرستانه علیه او بودند را بگیرد.

اما جنجال اصلی این بازی به ۳ ثانیه آخر مربوط می‌شد. مودریچ آخرین کرنر بازی را ارسال کرد و ریباند کرنر را براهیم ارسال کرد و ۳ ثانیه پیش از گلزنی بلینگام مانزانو سوتش را به صدا درآورد تا یکی از عجیب‌ترین و بحث‌برانگیزترین صحنه‌های لالیگا به وقوع بپیوندد و در پی اعتراض‌ها پس از این اتفاق بلینگام از بازی اخراج شد.

نتایج سایر بازی‌های روز شنبه لالیگا به شرح زیر است:

سویا ۳ - ۲ رئال سوسیه‌داد

رایو وایوکانو ۱ - ۱ کادیز

ختافه ۳ - ۳ لاس پالماس

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت درباره نحوه فعالیت مراکز سراج توضیح داد.

یک ربع پیش

معاون وزیر جهاد گفت: ایران با بیش از ۱۸ هزار نمونه غنی‌ترین بانک ژن ذخایر ژنتیگی گندم در دنیا را در اختیار دارد.

14 دقیقه پیش

مرزبانان پلدشت شاه ماهی ۳۰۰ کیلویی را به رود ارس برگرداندند.

یک ربع پیش

جام برترین‌های دارت کشور و انتخابی تیم ملی با معرفی نفرات برتر و راهیابی ۱۲ نفر به اردوی تیم ملی بزرگسالان مردان و زنان در سنندج به کار خود پایان داد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه برای جهش تولید فرهنگ کار و اشتغال را در بین مردم و جوانان ترویج دهیم گفت: نهادینه شدن فرهنگ کار باید از درون خانواده‌ها آغاز شود.

یک ربع پیش

رئیس دادگاه عمومی بخش چاروسا از دستگیری ۵۰ کلاهبردار اینترنتی در این بخش خبر داد.

نیم ساعت پیش

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از ارائه خدمات حمایتی و درمانی به دو هزار و ۷۰۷ بیمار صعب العلاج و ۱۵۷ بیمارخاص در سطح استان خبر داد.

یک ربع پیش

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی احیاگر حقوق است، گفت: در حال حاضر هزار و ۲۰۰ قاضی زن در ایران فعال هستند.

یک ربع پیش

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از آغاز عملیات اجرایی طرح جهش تولیدات کشاورزی با ایده مولدسازی در روستا‌های استان خبر داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...