اکونا پرس |
1 ماه پیش

شعب توانمند، نقطه قوت بیمه تجارت نو

شعب توانمند، نقطه قوت بیمه تجارت‌نو

مدیر امورشعب و نمایندگان بیمه تجارت‌نو اذعان داشت با توجه به تاسیس شعب در شهرهای یاسوج، خرم آباد و زاهدان در سال 1400، شرکت بیمه تجارت‌نو در تمام استان ها حضور داشته و این افتخار را دارد که به تمام بیمه گذاران خود در سراسر کشور خدمات بیمه ای ارائه دهد.

شعب توانمند، نقطه قوت بیمه تجارت‌نو
به گزارشاکونا پرس،

به نقل از روابط‌عمومی بیمه تجارت‌نو ؛ قاسم قشقاوی رویکرد مدیریت تحت امر خود را را برگرفته از سیاست‌های کلان شرکت دانست و گفت: درخصوص افزایش تعداد شعب در سطح کشور به هیچ عنوان هیجانی عمل نکرده و حتما بر اساس صرفه و صلاح شرکت و بهره مندی از ظرفیت های بیمه‌ای در خصوص تاسیس شعب جدید اقدام خواهیم نمود.

وی همچنین در خصوصنیروی انسانیشعب افزود نیروهای جوان و کارآمد در شعب سراسر کشور مشغول به کار بوده که قطعا جزسرمایههای ارزشمند شرکت تلقی می شوند و به لحاظ توانمندی در بالاترین سطح قرار دارند.

وی در خصوص جذب نیروی انسانی در سطح شعب اشاره کرد که هر گونه جذب نیرو در حوزه شعب صرفا بر اساس چارت مصوب بوده و از میان متقاضیان همکاری طی فرایند جذب مدون و آزمون های علمی اقدام خواهد شد .

مدیر امور شعب و نمایندگان شرکت بیمه تجارت‌نو، با اعلام این مطلب که پایش مستمر در دستور کار این مدیریت است، گفت: پایش سه ماهه شعب بر مبنایشاخصتحقق بودجه و پرتفوی اعلامی انجام می شود یعنی یک پایش براساس عملکرد ماه به ماه هر شعبه و مقایسه آن بابودجهابلاغی و همچنین مقایسهرشدشعبه نسبت به مشابه سال قبل در همان بازه زمانی انجام می شود. در این بررسی در صورت نیاز به روند اصلاحی توصیه های لازم ابلاغ و عملکرد شعبه مجدد مورد ارزیابی قرار میگیرد. علاوه براین نوع نظارت ، پایش جدی و کلی در پایان هرسال و براساس پنج شاخص اصلی بیمه گری، مالی، ترکیب پرتفوی،بهره وریو کیفیت شبکه فروش انجام که 17 زیر شاخص هم برای آن تعیین و صورت می پذیرد.

و در نهایت برهمین اساس کارنامه هر شعبه صادر می گردد.

به اعتقاد قشقاوی، پایش شعب از سوی مدیریت امور شعب و نمایندگان به شعبه کمک می کند تا خود را با بودجه ابلاغی وفق داده و همانگونه که گفته شد در صورت نیاز اقدامات اصلاحی را صورت دهد.

وی، درخصوص توانمندسازی نیروی انسانی در شرکت بیمه تجارت‌نو، گفت: با توجه به هماهنگی صد در صدی ارتباط خوب با مدیریت آموزش گام های مثبتی در سال 1400 برداشته شد و برای سال 1401تقویمآموزشی منظمی ایجاد شده است که هم در حوزه امور شعب و هم در حوزه امور نمایندگان این اتفاق با محوریت آموزش فنی، بازاریابی، عمر و فناوران رقم خواهد خورد.

مدیرامور شعب و نمایندگان، تاکید کرد که شرکت بیمه تجارت‌نو به موضوع پشتیبانی از شعب بسیار توجه کرده و با مساعدت مدیر عامل محترم بسیاری از شعب این شرکت به ناوگان خودرویی تجهیز و بسیاری از شعب هم به لحاظ هویت بصری به صورت متحدالشکل درامده اند.

قشقاوی، اذعان داشت در سال 1401 به امید خدا تمامی شعب باقی مانده نیز به خودروی سازمانی مجهز و هویت بصری مدنظر هم در سایر شعب بر اساس برند بوک جدید شرکت ، پیاده سازی خواهد شد.

 

معاون توسعه سازمانی شرکت بیمه تجارت‌نو، نیروی انسانی را مهمترین سرمایه صنعت بیمه دانست و اظهارداشت: آموزش شبکه فروش و…

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، هم‌افزایی و توسعه روابط بنگاه‌های اقتصادی با مراجع دانش‌بنیان را زمینه‌ساز بهبود و…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی پلیس بزرگ راه میزوری آمریکا، اعلام کرد که در سانحه برخورد قطار مسافربری با یک کامیون ۲ نفر از مسافران قطار و یک سرنشین کامیون کشته شدند.

4 ساعت پیش

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: به زودی ناو شهید حاج قاسم سلیمانی که حامل بالگرد است به ناوگان نیروی دریایی سپاه اضافه می‌شود.

4 ساعت پیش

فیل فودن پس از دعوا با همسرش از ساحل اختصاصی اخراج شد.

4 ساعت پیش

محققان خطرناک‌ترین نوشیدنی برای روده را که باعث سرطان می‌شود، شناسایی کردند.

4 ساعت پیش

از بیماری هایی که باعث می شود بدن اشکی تولید کند که در واقع بخش اعظم آن خون است (بیماری Haemolacria) تا نوزادی که با کمتر از ۲ درصد مغز یک نوزاد سالم به دنیا می آید. عجایب زیست شناسی همیشه جامعه پزشکی را حیرت زده کرده اما در اینجا می خواهیم از موردی صحبت کنیم که باورش برایتان آسان نیست.

4 ساعت پیش

کاخ کرملین اعلام کرد پوتین روز چهارشنبه در ترکمنستان با رییس‌جمهور ایران دیدار خواهد کرد.

4 ساعت پیش

قیمت اوراق مسکن در ماه‌های ابتدایی سال گذشته افزایش و در سال جاری کاهش داشته است. به طوریکه هر برگ این اوراق در فروردین سال ۱۴۰۰، ۱۴۳ هزار و ۶۰۰ و تسه سال ۱۴۰۱، ۱۳۳ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت دارد.

3 ساعت پیش

پسر جوان در جریان اختلاف خانوادگی، پدر زن میانسالش را با ضربه‌های چاقو به قتل رساند.

4 ساعت پیش

سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده است اگر در خارج از کشور به فوتبالش ادامه ندهد پیراهن استقلال را خواهد پوشید.

4 ساعت پیش

بیشتر...