خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

افتتاح نمایشگاه مد لباس فجر در لرستان ایسنا

افتتاح نمایشگاه مد و لباس فجر در لرستان

ایسنا/لرستانمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از افتتاح نمایشگاه مد و لباس فجر با عنوان «کُلِنجَه» در مجتمع شهید آوینی خرم‌آباد خبر داد.

اعظم روانشاد امروز، ۲۴ بهمن ماه اظهار کرد: نمایشگاه مد و لباس فجر با عنوان «کُلِنجَه» با هدف ترویج فرهنگ استفاده از پوشاک ایرانی اسلامی از ۲۵ بهمن ساعت ۱۰ صبح به مدت سه روز پذیرای علاقه‌مندان و عموم مردم خواهد بود.

وی با بیان اینکه حجاب و عفاف یکی از شاخص‌ها و ویژگی‌های برتر بانوان است که در دین مبین اسلام نیز مورد تاکید قرار دارد، افزود: نمایشگاه مد و لباس لرستان در راستای زیست عفیفانه و ارائه پوشاک با کیفیت و متناسب با فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی برپا می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه ۱۵۰ اثر از فعالان مد و لباس استان در این نمایشگاه ارائه می‌شود، بیان کرد: نمایشگاه جنبی طراحی تاپستری، صنایع دستی مرتبط با پوشاک و تزئینات لباس نیز در کنار نمایشگاه برپا می‌شود.

روانشاد گفت: آثاری که در این نمایشگاه عرضه می‌شوند شامل پوشاک محلی و سنتی، پوشاک عفاف و حجاب و لباس‌های به روزآوری شده با الهام از موضوعات ایرانی اسلامی است که با انواع تکنیک‌ها اجرا شده‌اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: این نمایشگاه با همکاری این اداره کل، شورای فرهنگ عمومی استان، انجمن مد و لباس استان و دانشکده فنی حرفه‌ای دختران خرم‌آباد برپا می‌شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بارزترین جلوه بی‌عدالتی وجود مدارس خصوصی در نظام آموزشی است، اگر برخورداری اقتصادی تعیین کننده برخورداری آموزشی باشد، فاجعه است و مدارس خصوصی چنین اتفاقی را رقم زده‌اند.

1 ساعت پیش

مهدی ترابی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان حضور یافت.

نیم ساعت پیش

آیت‌الله رئیسی در پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قدردانی کرد.

نیم ساعت پیش

رئیس راهبری شرکت ملی گاز کشور گفت: روز گذشته میزان مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری به عدد ۶۵۵ میلیون مترمکعب رسید.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تمدید یک هفته‌ای برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 خبر داد.

1 ساعت پیش

ماجرای قطع شدن انگشت دست مهران مدیری سر صحنه فیلمبرداری سریال قلب یخی در ادامه آمده است.

نیم ساعت پیش

وزیر خارجه دولت موقت لبنان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی باید از همه مناطق لبنانی که اشغال کرده بیرون برود گفت که کشورش خواهان جنگ نیست و رژیم اسرائیل نباید قدرت حزب الله را دست کم بگیرد.

1 ساعت پیش

درباره روش‌ها و مواد بیهوشی که به نسبت گذشته ایمن‌تر شده‌اند، ولی بازهم عارضه دارند.

نیم ساعت پیش

ثبت‌نام از ناشران خارجی برای حضور در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از امروز آغاز شد.

یک ربع پیش

بیشتر...