ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

مادرید شیفته مودریچ: نمی گذاریم لوکیتا برود ورزش سه

کد خبر : 1866774 |05 بهمن 1401 ساعت 21:22 |6.5K بازدید |9دیدگاه

مادرید شیفته مودریچ: نمی‌گذاریم لوکیتا برود!

هواداران رئال مادرید بعد از انتشار خبر پیشنهاد باشگاه النصر عربستان به لوکا مودریچ با چنان شور و حرارتی علاقه‌شان را به او ابراز کردند که مودریچ در نهایت به این پیشنهاد قاطعانه پاسخ منفی داد.

مادرید شیفته مودریچ: نمی‌گذاریم لوکیتا برود!

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای گذشته رسانه‌های عربی با ایجاد یک کمپین رسانه‌ای از پیشنهاد بزرگ باشگاهالنصرعربستان بهلوکا مودریچگفتند و مدعی شدند النصر بعد از جذبکریستیانو رونالدومصمم است هم‌تیمی سابق او را هم به ریاض منتقل کند. این خبر هواداران رئال را هم عصبانی و نگران کرده بود و هم باعث شد کمپینی از ابراز علاقه به لوکیتا از طرف آن‌ها آغاز شود.

وقتی امروز مودریچ به صراحت به پیشنهاد عربستانی‌ها نه گفت و اعلام کرد تنها و تنها به رئال مادرید فکر می‌کند مشخص شد که این ستاره کروات تصمیم دارد به فوتبالش در سانتیاگو برنابئو پایان دهد. این بهترین خبری بود که هواداران بلانکوس می‌توانستند دریافت کنند.

1795076

حالا برای رسمی شدن ماندگاری لوکیتا در رئال تنها مرحله‌ای که باقی مانده امضای او پای تمدید قراردادش است. به گزارش رسانه‌های اسپانیایی مذاکرات بین مودریچ و فلورنتینو پرز به زودی آغاز می‌شود تا درباره شرایط این تمدید تصمیم‌گیری شود.

روزنامه مارکا در گزارشی به ستایش از ستاره کروات رئال پرداخت و نوشت: "آنچلوتی اخیرا گفت که مودریچ ریتم خودش را پیدا کرده ولی واقعیت این است که لوکیتا از عملکرد خود در جام جهانی چندان راضی نیست، اما در مادرید هیچکس شک ندارد که او به زودی به سطح همیشگی‌اش می‌رسد و همه منتقدان و کسانی که به کیفیت فوتبالی‌اش شک دارند را ساکت می‌کند. شایعات درباره اینکه رئال تصمیم گرفته با او تمدید نکند اساسا تکذیب می‌شود."

رئال مادریدرئال مادرید
کریستیانو رونالدوکریستیانو رونالدو
لوکا مودریچلوکا مودریچ
النصرالنصر
نقل و انتقالات اروپا
کارلو آنچلوتیکارلو آنچلوتی
لالیگا اسپانیالالیگا اسپانیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رئال مادریدرئال مادرید

مشاهده برنامه و نتایج رئال مادرید، بازی بعدی رئال مادرید و ویدئو خلاصه بازی های رئال مادرید#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...