مجله دلتا |
۱ هفته پیش

مو های فر خوش حالت شدن موی فر علت باز شدن فر مو ژل خیس برای مو های فر مجله دلتا

موضوع مهم این است که نباید به دنبال از بین بردن فر و زیبایی موهای خود باشید.
مو های فر

باید با استفاده از محصولات تقویت کننده و روش‌های ملایم و مناسب خشک کردن و شانه‌ زدن مخصوصمو های فرآن‌ها را به اوج زیبایی و جذابیت طبیعی خود برسانید. حتی اگر موهای صافی دارید می‌توانید آن‌ها را به راحتی به موهای فر و زیبا تبدیل کنید. با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

موها را کم بشویید

شامپو موهای شما را خشک می‌کند. اگر موهایتان را به شکل صحیح و با میزان مناسب آب نشویید، سولفات باعث از بین رفتن چربی طبیعی مو و پوست می‌شود. بهتر است برای شست‌وشو و از بین بردن آلودگی موهای خود، آن‌ها را با آب سرد یا ولرم بشویید.

موها را طبیعی خشک کنید

بگذارید موهای شما به طور طبیعی خشک شود. حوله‌ها الیاف ریزی دارند که رطوبت را به شکل کامل از مو‌های شما می‌کیرند. اگر در این زمان برای خشک کردن موها از سشوار استفاده کنید، در معرض حرارت قرار دادن موی فر، علاوه بر خشکی بیش از اندازه، باعث ایجاد موخوره نیز می‌شود.

از اسپری نمک دریایی استفاده کنید

اسپری نمک دریایی علاوه بر حجیم کردن موها، به تقویت پیچ و خم‌های مو های فر کمک می‌کند. نمک دریایی روی موهای شما سطح نرمی ایجاد می‌کند و از شکننده شدن مو جلوگیری می‌کند.

فر کننده‌ی مو را امتحان کنید

خوش حالت شدن موی فر

اگر موهای متوسط یا بلندی دارید که صاف هستند یا حالت موج‌دارند، بهترین راه فر کردن آن‌ها، استفاده از فرکننده‌ی مو است. همچنین اگر موهای شما فر است اما فرهای منظم و یک‌دستی ندارد می‌توانید از این وسیله برای مرتب کردن فرها و ایجاد ظاهری بهتر استفاده کنید. فراموش نکنید که برای استفاده از این دستگاه باید موهایتان کاملا تمیز و خشک باشد.

مدل موی مناسب انتخاب کنید

علت باز شدن فر مو

استفاده از یک مدل موی کوتاه یا متوسط، بیشترین میزان نمایش فر موها را به شما می‌دهد. اگر موهای بلندی دارید هم می‌توانید برای ایجادجلوه‌ی بیشتر، از بیگودی‌های گرم استفاده کنید. اگر موهای صاف دارید و می‌خواهید آن‌ها را فر کنید، بهتر است روی موهای بلند امتحان کنید.

از روغن استفاده کنید

ژل خیس برای مو‌های فر

روغن آرگان یک محصول طبیعی با آب‌رسانی فوق‌العاده است که علاوه بر شاداب نگه داشتن موها، ‌از ایجاد موخوره جلوگیری می‌کند. شما می‌توانید قبل از استفاده از سشوار، موهای خود را بهروغن آرگانآغشته کرده، از آن‌ها در برابر حرارت محافظت کنید. موخوره دشمن اصلی موهای فر است. با استفاده از روغن‌های مناسب اجازه‌ی ایجاد موخوره روی موهای خود را ندهید.

آیا می‌توانم موی صاف را به موی فر تبدیل کنم؟

می‌توانید با انتخاب یک مدل موی مناسب و کمک گرفتن از ابزار و وسایل حالت دهنده‌ی موی سر، موهای‌تان را فر کنید. اما اگر می‌خواهید فر موهای‌تان ماندگار باشد باید از فر دائمی استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب۵ مدل آرایش مو، بدون نیاز به سشوار و اتوی‌مورا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باید به این نکته توجه کنید و که اگر رنگ خاصی را دوست دارید، به این معنا نیست که آن رنگ لباس برای پوست شما مناسب است. در مجله دلتا با ما باشید

3 روز پیش

شاید ماندگاری بوی عطر و ادکلن شما، به این علت کم است که از آن‌ها به درستی نگه‌داری و استفاده نمی‌کنید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

ما سعی کرده‌ایم در این مطلب لباس مخصوص افراد قد کوتاه را به شما معرفی کنیم تا کشیده‌تر دیده شوید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

رنگ سفید شامل میزان متوازنی از تمامی رنگ‌ها است. پوشیدن لباس سفید قوانین دارد، در این مقاله ما سعی داریم تا این قوانین را به شما بگوییم.

4 روز پیش

استایل مینیمال دخترانه همیشه در دنیای مد و فشن یکی از سبک‌های پرطرفدار است. این سبک با تأکید بر ساده‌پوشی، می‌تواند ظاهر شما را جداب‌تر کند.

4 روز پیش

در این مقاله از مجله دلتا، سعی داریم تا انواع شلوار خنک تابستانی که می‌توانید در استایل خیابانی خود استفاده کنید را به شما معرفی کنیم.

5 روز پیش

تضمینی وجود ندارد که استفاده از این اکسسوری دخترانه کاملا بی‌عیب و نقص یک لباس را تکمیل کنند و در استایل‌های متفاوت تاثیر یکسانی داشته باشند.

6 روز پیش

آرایش نچرال و طبیعی نکات ریز و درشت بسیاری دارد که تا حد زیادی به توانایی خودآرایی فرد بستگی دارد. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

بی تردید برخی از مدل‌های کفش هستند که گذشتن از آن‌ها برای ما کاری ناممکن است. یکی از این کفش‌­های مهم کفش کتونی زنانه است.

۱ هفته پیش

پوست صورت مهم‌ترین آیتم در زیبایی صورت خانم‌ها است. اگر از آرایش دخترانه و نکات آن درست استفاده کنید، زیباتر به نظر خواهید رسید.

۱ هفته پیش

مهم‌ترین فاکتور در انتخاب لباس تابستانی مناسب فصل، توجه به الیاف تشکیل‌دهنده‌ی پارچه‌ی آن است. در این مقاله از مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

اگر می‌خواهید در انتخاب لباس مجلسی زنانه درست عمل کنید و استایل خود را چشمگیرتر از همیشه نمایید، با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

آرایش، نکات زیادی دارد و انجام اشتباهاتی سن شما را بیشتر نشان می‌دهد. به اشتباهات آرایشی کوچک که شما را پیرتر نشان می‌دهد دقت کنید.

۱ هفته پیش

برخی از پیراهن های زنانه لباس‌هایی مناسب برای انواع خاصی از شیپ‌های بدن، آب و هوا، مناسبت‌ و مراسم است. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

برای اینکه اصول خوش استایلی را بشناسید آن‌ها را اینجا در قالب نکات کلیدی درآورده‌ایم و قصد داریم با معرفی این اصول شما را راهنمایی‌ کنیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...