خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

تن گوشت تنظیم بازاری در پردیس کشف شد فیلم تسنیم


4 تن گوشت تنظیم بازاری در پردیس کشف شد + فیلم

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان پردیس از کشف ۴ تن گوشت گرم یارانه‌ای و تنظیم بازار در یک شرکت تولید فرآورده‌های گوشتی پردیس خبر داد و گفت: این مقدار گوشت از مدار عرضه توزیع به مردم در شب عید خارج شده و در انبار نگهداری می‌شود.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز پردیس، علی قاسمی در حاشیه بازدید از یک شرکت تولید فرآورده‌های گوشتی در منطقه تپه سیف جاجرود اظهار داشت: براساس گزارش دریافتی مبنی بر نگهداری مقدار 2500 کیلوگرم گوشت یارانه‌ای و 1500 کیلوگرم گوشت تنظیم بازار به دلیل عرضه خارج از شبکه با دستور دادستان جهت بررسی بیشتر به همراه کارشناسان و بازرسان مربوطه به محل مورد نظر مراجعه شد.

وی افزود: مقدار گوشت گرم یارانه‌ای دولت برای سفره شب عید مردم تهیه شده بود که متأسفانه این شرکت با تخلف از مدار عرضه به شبکه خارج کرده و در انبار به صورت منجمد نگهداری می‌کند.

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان پردیس تصریح کرد: مقدار محوله 1500 تن گوشت تنظیم بازار نیز که با قیمت مصوب جهت توزیع مایحتاج شب عید مردم در نظر گرفته شده بود، در انبار تولید این شرکت جهت تولید و فروش با قیمت آزاد محرز شد.

کشف محموله سرم احتکاری در زاهدان

قاسمی یادآور شد: این مقدار گوشت بایستی شب عید به دست مردم می رسید که برخلاف ضوابط شبکه توزیع و براساس تبصره 4 ماده 18 قانون مبارزه با قاچاق نگهداری این محوله تخلف محسوب می‌شود.

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان پردیس در پایان خاطرنشان کرد: تمامی محموله گوشت یارانه‌ای و تنظیم بازار توسط بازرسان اداره صمت و کارشناسان شبکه بهداشت در انبار طی صورتجلسه پلمب و با دستور دادستان اجرای توقیف محوله گوشت صادر و پرونده قضایی جهت رسیدگی بیشتر به تخلفات تشکیل شد.

.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده چین با اشاره به اقدام تلافی‌جویانه نظامی ایران علیه اسرئیل گفت: از اقدام ایران ابراز نگرانی عمیق می‌کنیم ولی ایران تاکید کرده که این اقدام تلافی‌جویانه بوده و اتمام یافته است.

نیم ساعت پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

نیم ساعت پیش

دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت تاکید کرد: زمان کاهش تنش، توقف اقدامات تنش زا و در پیش گرفتن نهایت خویشتن داری فرا رسیده است.

نیم ساعت پیش

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

نیم ساعت پیش

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایجاد مجمع زنان خیر از طریق تشویق خیرین داخلی و خارجی را برای یکپارچه‌سازی کمک‌ها در جهت رفع مسائل و مشکلات موثر دانست.

1 ساعت پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

نیم ساعت پیش

آب مروارید یک عارضه چشمی است، این بیماری اختلالاتی در بینایی شما ایجاد می کند و دیدن را برای شما مشکل می کند، اما این بیماری قابل کنترل و درمان است.

1 ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

نیم ساعت پیش

وزیر خارجه اردن بر تمایل کشورش برای داشتن روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...