رونمایی از طرح دانش بنیان گردشگری هوشمند استان فارس all tv logo

رونمایی از طرح دانش‌بنیان گردشگری هوشمند استان فارس
فارسشیراز

محمد ثابت اقلیدی گفت: این طرح، یک طرح جامع هوشمندسازی استان فارس است که در ابتدا از بافت تاریخی شهر شیراز و در نهایت به استان فارس خاتمه پیدا می‌کند.

او با بیان اینکه این طرح تلفیقی از تاریخ و خدمات الکترونیک است، افزود: این طرح تمامی تاسیسات گردشگری و اماکن گردشگری را یکپارچه می‌سازد و از طریق نرم‌افزار و سایت در دسترس تمامی مردم قرار می‌گیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی فارس ادامه داد: همزمان با برپایی هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، علاقه‌مندان زیادی از غرفه فارس با سازه بسیار زیبا و مفهومی بازدید کردند.

ثابت اقلیدی بیان کرد: غرفه استان فارس با متراژ هزار مترمربع یکی از بزرگ‌ترین غرفه‌های نمایشی است که در نمایشگاه تهران قرارگرفته است این غرفه در سالن b۳۸ میزبان علاقه‌مندان است.

ثابت اقلیدی همچنین بیان کرد: غرفه استان فارس با استراتژی اجرای طرح «مثلث نور» و با شعار «فارس به شما خوش‌آمد می‌گوید» در نمایشگاه گردشگری پایتخت حضور دارد.

باشگاه خبرنگاران جوانفارسشیراز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: انتخابات فعلی اولین یا آخرین حماسه ملت ایران نبوده، ملت ایران حماسه های بزرگی در پیش دارد و این پیام را به دشمن می‌دهد که بدانند ملت بزرگ ایران راهی که انتخاب کرده را با صلابت ادامه خواهند داد.

1 ساعت پیش

فرماندار کلات گفت: با توجه به بارش برف سنگین که در برخی مناطق به یک متر می‌رسد برای اینکه صندوق‌های اخذ رأی به موقع در مناطق تعیین شده استقرار یابند مسئولان امر از ساعت اولیه صبح امروز به سمت این مناطق حرکت کردند.

نیم ساعت پیش

امروز (۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲) دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود. در این مطلب روش یافتن نزدیک‌ترین شعبه‌ اخذ رای آمده است.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به همراه استاندار یزد با حضور در شعبه اخذ رای، رای خود را به صندوق انداختند.

1 ساعت پیش

تصویری از حضور احمد نجفی، بازیگر پیشکسوت سینما در صندوق رای ویژه اصحاب فرهنگ و هنر را ببینید.

یک ربع پیش

عضو حقوقدان و معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان با بیش از ۲۳۰ هزار نفر بر شعب اخذ رأی نظارت دارد.

یک ربع پیش

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: آغاز زمان رای‌گیری ساعت 8 بوده و طبق قانون تا 10ساعت ادامه پیدا خواهد کرد. بعد از ساعت 18 بنا به تشخیص وزیر کشور تمدید می‌شود که اطلاع‌رسانی خواهد شد.

1 ساعت پیش

حسن روحانی رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم، در انتخابات ۱۴۰۲ شرکت کرد.

1 ساعت پیش

وزیر ارتباطات گفت: مردم می‌توانند از طریق پیام‌رسان‌های ایرانی ویراستی، ایتا و گپ محل شعب اخذ رأی را در نزدیکی خود ببینند و به آن محل مراجعه کنند.

1 ساعت پیش

بیشتر...