خبرورزشی |
۱ هفته پیش

در مذاکره استقلال رامین رضاییان گره افتاد مخالفت هلدینگ با خواسته رامین

به گزارش خبرورزشی، در فضای مجازی و در میان کانال‌های استقلالی یک دسته‌بندی جدید شکل گرفته است. در حالی که تا همین چند روز قبل هواداران جواد نکونام و نزدیکان فرشید سمیعی علیه هم جبهه تشکیل داده بودند، از امروز هر دو گروه در یک جبهه در حال انداختن تقصیر ها به گردن هلدینگ خلیج فارس هستند و چنان هواداران را به این باور رسانده اند که بی تفاوت ماندن هلدینگ مانع جذب بازیکن شده که عده ای در حال فراخوان دادن علیه هلدینگ خلیج فارس هستند اما یکی از منابع خبری نزدیک به هلدینگ خلیج فارس ادعا می کند مشکل استقلال در نقل و انتقالات پرداخت دستمزد بالای بازیکنان نیست بلکه هلدینگ به دلیل موانع قانونی حق پرداخت خارج از قرارداد به بازیکنان را ندارد.

به طور مثال در فضای مجازی شایعه شده استقلالی ها از هلدینگ توقع دارند برای راضی کردن رامین رضاییان به عقد قرارداد با استقلال، ۱۵ میلیارد تومان خارج از قرارداد به او بپردازد و حتی شهریاری هم به گفته نزدیکان فرشید سمیعی با این خواسته مربیان و مدیران استقلال مخالفت نکرده اما مدیران ارشد هلدینگ خلیج فارس می گویند خارج از قرارداد رسمی و حسابرسی پرداختی نخواهند داشت و همین موضوع در پروسه جذب رامین رضاییان گره ایجاد کرده است.

جواد نکونام فصل گذشته هم در نقل و انتقالات همین توقع را از علی خطیر داشت و مدعی بود همان طور که هوادار متمول در پرسپولیس پول خارج از قرارداد می پردازد، زنوزی در ترکیه دلار به خریدهای تراکتور می دهد و سپاهان از طریق شرکت های اقماری خود پول اضافه به اسم تبلیغات به ستاره های تیم می دهد مدیرعامل استقلال هم باید خارج از قرارداد، بازیکنان مدنظر او را راضی کند اما خطیر معتقد بود به دلیل قرار گرفتن مستندات استقلال در سامانه کدال امکان پرداخت خارج از قرارداد وجود ندارد.

مدیران هلدینگ خلیج فارس هم معتقدند بحث هوادار متمول که از جیب خودش پول می دهد با پرداخت خارج از قرارداد فرق دارد و حسابرسی چنین اجازه ای به آنها نمی دهد.

بیشتر بخوانید:دلیل استقلالی نشدن جواد آقایی‌پور لو رفت#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدتی است با طرح موضوع توقف تولید پژو پارس، از سورن پلاس، خودرویی دارای استانداردهای ۸۵گانه، به عنوان جایگزین این محصول یاد می‌شود؛ اما خودروهایی همچون ۲۰۷ و تارا دستی نیز جزو گزینه‌های پیشنهادی است که در طرح‌های فراخوان در حال ارسال به مشتریان است.

نیم ساعت پیش

در مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی بدون نیاز به حداقل خرید، شما می‌توانید از ۲۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی بهره بگیرید.

نیم ساعت پیش

تصویری از پسر ساسی مانکن به نام برسام منتشر شد که معصومیت عجیب چهره این کودک دل کاربران را به درد آورد.

نیم ساعت پیش

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ گفت: از ابتدای امسال، مردم نیکوکار شهرستان بیش از ۷۴۰ میلیون تومان زکات فطره، زکات مستحبی و زکات واجب پرداخت کرده‌اند.

نیم ساعت پیش

بازار گوشت قرمز نسبت به روز گذشته تغییر اندکی داشت.

نیم ساعت پیش

شرکت تیونینگ خودرو «منصوری» از نسخه سفارشی لامبورگینی اوروس با نام «وناتوس» رونمایی کرد که با پیشرانه قدرتمند ۸۳۸ اسب بخاری و قطعات فراوان فیبرکربنی عرضه می‌شود. منبع: خبرآنلاین

نیم ساعت پیش

سرپرست وزارت امور خارجه در ادامه رایزنی‌های دیپلماتیک خود در نیویورک با میریانا اسپولیاریک ایگر، رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ دیدار و گفتگو کرد.

یک ربع پیش

برخی افراد نزدیک به رئیس جمهور آمریکا می‌گویند او تا آخر این هفته از رقابت‌های ریاست جمهوری کناره‌گیری خواهد کرد.

نیم ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...