شهرآرانیوز |
۱ هفته پیش

خط نشان آجورلو برای صدا سیما را باور کنیم شهرآرانیوز

خط و نشان آجورلو برای صدا و سیما را باور کنیم؟
در جریان برگزاری مراسم معارفه ساپینتو، سرمربی پرتغالی استقلال، مصطفی آجورلو ادعا‌هایی را مطرح کرد که تعجب و شگفتی حاضران در مراسم را به دنبال داشت.

گروه ورزش|شهرآرانیوز،در جریان برگزاری مراسم معارفه ساپینتو، سرمربی جدید تیم استقلال مصطفی آجورلو مدعی شد باشگاه استقلال از سازمان صدا و سیما مبلغ هزار میلیارد طلب دارد! این ادعا به حدی عجیب بود که حتی حیرت حاضران در مراسم معارفه سرمربی پرتغالی را به دنبال داشت و این سوال را به وجود آورد که مدیرعامل استقلال طبق چه محاسباتی به چنین عددی رسیده است. آچورلو که کمی قبل‌تر در اجرای برنامه‌های تبلیغاتی استقلال را سازمان لیگ سرشاخ شد و البته به توفیقی هم نرسید حالا دست روی سازمان عریض و طویل صدا و سیما گذاشته و مشخص نیست این وعده بزرگش آیا به سرانجام برسد یا خیر؟! البته به جز این ماجرا مدیرعامل استقلال در جریان مراسم معارفه از برند البسه تیمش هم رونمایی کرد که این برند جزو تولید کنندگان مطرح در ایران نیست. به هرحال اظهارات اخیر مدیرعامل باشگاه استقلال سوالات متعددی را به وجود آورده که امید است درآینده شخص آقای مدیر درباره تمام وعده‌هایش شفاف سازی کند. نا گفته نماند که آقای مدیر به دنبال ساخت یک ورزشگاه اختصاصی به نام استقلال هم هست که احتمالا می‌خواهد با همان هزار میلیاردی که مدعی است از صدا و سیما طلب دارد، به این دستاورد برسد.

عضو شوید:آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

گروه ورزش|شهرآرانیوز،در جریان برگزاری مراسم معارفه ساپینتو، سرمربی جدید تیم استقلال مصطفی آجورلو مدعی شد باشگاه استقلال از سازمان صدا و سیما مبلغ هزار میلیارد طلب دارد! این ادعا به حدی عجیب بود که حتی حیرت حاضران در مراسم معارفه سرمربی پرتغالی را به دنبال داشت و این سوال را به وجود آورد که مدیرعامل استقلال طبق چه محاسباتی به چنین عددی رسیده است. آچورلو که کمی قبل‌تر در اجرای برنامه‌های تبلیغاتی استقلال را سازمان لیگ سرشاخ شد و البته به توفیقی هم نرسید حالا دست روی سازمان عریض و طویل صدا و سیما گذاشته و مشخص نیست این وعده بزرگش آیا به سرانجام برسد یا خیر؟! البته به جز این ماجرا مدیرعامل استقلال در جریان مراسم معارفه از برند البسه تیمش هم رونمایی کرد که این برند جزو تولید کنندگان مطرح در ایران نیست. به هرحال اظهارات اخیر مدیرعامل باشگاه استقلال سوالات متعددی را به وجود آورده که امید است درآینده شخص آقای مدیر درباره تمام وعده‌هایش شفاف سازی کند. نا گفته نماند که آقای مدیر به دنبال ساخت یک ورزشگاه اختصاصی به نام استقلال هم هست که احتمالا می‌خواهد با همان هزار میلیاردی که مدعی است از صدا و سیما طلب دارد، به این دستاورد برسد.#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهاجم هلندی بارسلونا خیلی زود به دوران حضور خود در این تیم پایان داد.

5 ساعت پیش

باشگاه بارسلونا با فروش بخشی از حق پخش تلویزیونی خود درآمد هنگفتی ایجاد کرد.

5 ساعت پیش

کنایه عبدالله روا به مذاکره همزمان بازیکنان با چندین تیم لیگ برتری را ببینید.

5 ساعت پیش

این ادعا در واقع بازنشر مجدد شایعه‌ای است که ۳سال قبل برای اولین بار بعد از تودیع سردار نصیری از فرماندهی حفاظت سپاه در فضای مجازی و توسط رسانه‌های فارسی زبان خارجی مطرح شده بود.

5 ساعت پیش

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

4 ساعت پیش

از نگاه روانشناسان رویا‌ها محصول عملکرد بخش ناخودآگاه ذهن ما هستند و می‌توانند انعکاسی از عمیق‌ترین نیازها، ترس‌ها و خواسته‌های ما باشند؛ احساساتی که شاید ما در حالت هشیاری چندان توجه و آگاهی‌ای نسبت به آن‌ها نداشته باشیم یا حتی آن‌ها را انکار کنیم.

4 ساعت پیش

رسانه‌ها از رابطه عاطفی جدید یولیان ناگلزمن سرمربی بایرن مونیخ گزارش داده‌اند.

5 ساعت پیش

قیمت مرغ در بازار قزوین این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته با افزایش روبه‌رو شد و از ۵۵ هزار تومان به ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

5 ساعت پیش

«حراج تهران» رویدادی که از یک سو دنبال کنندگان خاصی دارد و از سوی دیگر دایره افرادی که اخبار مرتبط با آن را پیگیری می‌کنند نیز خاص محسوب می‌شود. کافی است به نمایشگاه آثار این رویداد که از روز چهارشنبه ـ هشتم تیر ماه ـ شروع به کار کرده، سری بزنید تا منظورمان از خاص بودن دنبال کنندگان این رویداد را متوجه شوید.

5 ساعت پیش

بیشتر...