خبرآنلاین |
1 ماه پیش

سوتی جدید فدراسیون فوتبال در قرارداد با کانادا خبرآنلاین

گاف جدید فدراسیون فوتبال در قرارداد با کانادا؟

فدراسیون فوتبال کانادا که بازی مقابل ایران را لغو کرده بود، به دلیل افشای بندی از قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران حاضر به پرداخت غرامت نیست.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین؛ تیم ملی ایران قرار بود در بازی دوستانه به مصاف کانادا برود که این بازی توسط کانادایی ها لغو شد. پس از این اتفاق اقدامات لازم برای شکایت فدارسیون فوتبال ایران از کانادا صورت گرفت و حالا پاسخ کانادایی‌ها به فیفا جالب بوده است. آنها اعلام کرده‌اند با توجه به این‌که یکی از مفاد محرمانه قرارداد لو رفته، تصمیم گرفتند بازی را لغو کنند! موضوعی که یک توجیه بزرگ است.

آن‌ها گفته‌اند چرا بعضی از مسئولان فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده‌اند از برگزاری این مسابقه ۴۰۰ هزار دلار، عایدشان خواهد شد؟ این کار با توجه به مفاد قرارداد غیرقانونی بوده است.

فدراسیون فوتبال هم مصاحبه رئیس و دیگر مسؤولان فدراسیون فوتبال کانادا را برای فیفا ارسال کرده که در آن صریحا از نقش مسائل ژئوپلتیک برای لغو مسابقه سخن گفته‌اند.

256 251#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدافع تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تا آخرین قطره خون زحمت می‌کشیم گفت: در این مدت اتفاقات خوبی برای من رخ نداد ولی همه آنها را فراموش کردم.

10 ساعت پیش

در بازی هفته نخست و در پیکار با سپاهان، اتفاقات نه برای استقلال خوب پیش رفت و نه سید‌حسین حسینی که بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو دارد.

14 ساعت پیش

ورزش سه نوشت: درخشش محمد محبی در دیدار سانتاکلارا و موریرنسه بود که باعث شد تا ریکاردو ساپینتو او را به استقلال بیاورد.

7 ساعت پیش

معاون ارتباطات باشگاه استقلال با اشاره به آخرین وضعیت بازیکنان جذب شده این تیم، گفت: منتظر ITC محمد محبی و مهدی قایدی هستیم.

9 ساعت پیش

حکم سرمربی ایتالیایی یک محرومیت جدید برای استقلال داشته است.

5 ساعت پیش

جیمی کرگر واکنش جالبی به شکست سنگین منچستریونایتد نشان داد.

6 ساعت پیش

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام بعد از تساوی 2-2 تیمش مقابل چلسی در دربی لندن، در کنفرانس خبری پس از بازی شرکت کرد تا درباره این بازی پرحادثه گفت‌و‌گو کند.

14 ساعت پیش

هری کین، ستاره گلزن تاتنهام با گلزنی در بازی امشب برابر چلسی صاحب رکورد ویژه‌ای شده است.

14 ساعت پیش

سرنگون شدن در محوطه جریمه این بار با اعلام خطای پنالتی روی ملی‌پوش ایرانی پورتو همراه نبود.

14 ساعت پیش

بیشتر...