خبرآنلاین |
۲ هفته پیش

سارقی که توبه نمی کند بازداشت دزد خودروها در خیابان منصور با پابند الکترونیکی خبرآنلاین

به گزارشخبرآنلاین، سردار سلمان آدینه وند فرمانده یگان امداد پایتخت اظهار کرد: شب قبل ماموران یگان امداد پایتخت در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، در محدوده اتوبان امام علی، خیابان منصور ، در حال گشت‌زنی بودند که مشاهده نمودند دو نفر سارق در حال سرقت لوازم محتویات خودرو بوده و مقداری لوازم سرقتی از آنان نیز کشف گردید .

رکنا در خبری نوشت:این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: متهمین پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله از محل متواری شدند که ماموران با استفاده از شگرد های پلیسی موفق شدند نفرات را دستگیر کنند.

سردار آدینه وند گفت: در تحقیقات اولیه صورت گرفته مشخص گردید یکی از سارقان دارای پابند الکترونیکی بوده و دارای سابقه کیفری می باشد .

وی افزود: متهمین دارای سوابق متعدد کیفری با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی برای آشکار شدن جزئیات پرونده در اختیار کلانتری ۱۳۲ نبرد پلیس پیشگیری قرار گرفتند.

۲۳۳۲۱۷#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خیلی از اساتید توانمند و موثر جذب دانشگاه نمی‌شوند، یعنی آن فارغ‌التحصیلانی که رتبه‌های ممتاز دانشگاه بودند، در فرایند توسعه علمی جذب نمی‌شوند و خیلی از این‌ها عملا در بیرون از دانشگاه به صورت آموزش‌های آزاد فعالیت می‌کنند و یا بخش عمده‌ای از آن‌ها عملا به دلیل فقدان فرآیند جذب، به کشورهای دیگر مهاجرت می‌کنند.

18 ساعت پیش

طبق اعلام معاون استاندار کرمان، به منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی، ادارات استان در روز پنجشنبه تعطیل خواهند بود.

7 ساعت پیش

آیین نامگذاری و پلاک‌کوبی خیابان و بزرگراه شهید آیت الله رئیسی پس از پایان جلسه هیات دولت برگزار شد.

12 ساعت پیش

مردی که مسلط به ۵ زبان دنیاست و اقامت کشور انگلستان را دارد، ‌سر از دنیای مجرمان در آورد و تبدیل به مالخر خودرو شد.

9 ساعت پیش

اراک - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی گفت: پایان ساعت کار ادارات این استان به جز دستگاه‌های خدمات رسان فردا (چهارشنبه) به دلیل مدیریت مصرف انرژی، ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه است.

1 روز پیش

رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تأکید کرد: بیمارستان بوعلی و برخی ساختمان‌های بیمارستان امام خمینی باید تخلیه شود.

13 ساعت پیش

چالش های سفر اربعین برای مشمولان غایب: راهنمای سفر کربلا بدون کارت پایان خدمت خبرآنلاین

10 ساعت پیش

قاضی‌القضات در جریان بازدید از زندان مرکزی شهرکرد خطاب به همگان توصیه کرد که در هنگام هر عقد و توافق و معامله‌ای، به وسع و تمکن مالی و ظرفیت‌های خود بنگرند و زیر بار تعهداتی که از توان‌شان خارج است نروند.

14 ساعت پیش

افزایش بی‌سابقه گرما سبب تعطیلی ادارات برخی استان‌ها شده است.

16 ساعت پیش

بیشتر...