روند حرکتی شاخص های بازار سرمایه چگونه خواهد بود all tv logo

در تحلیل تکنیکال هفتگی بررسی شد؛
روند حرکتی شاخص‌های بازار سرمایه چگونه خواهد بود؟
اقتصادیبورس

اشکان حسینی تحلیلگر بازار سرمایه در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص روند حرکتی شاخص‌ کل بورس گفت: شاخص کل بورس بعد از برخورد به مقاومت دو میلیون و ۶۰ هزار واحدی یک اصلاح داد و مجدد به مدار صعودی بازگشت و با توجه به برگشت قوی خود، انتظار رد شدن از محدوده مقاومتی اول و حداقل رفتن تا محدوده دو میلیون دویست هزار واحد وجود دارد.

این تحلیلگر بازار سرمایه افزود: اما تارگت(هدف) اصلی این حرکت محدوده باکس قرمز یعنی دو میلیون و سیصد و ده هزار واحد است. تا زمانی که شاخص بالای عدد یک میلیون و نهصد و هفتاد هزار واحد است این تحلیل اعتبار دارد.

شاخص کل

حسینی در ادامه در رابطه با روند حرکتی شاخص کل هم وزن هم عنوان کرد: شاخص هم وزن بعد از کمی در جا زدن مقاومت مینور خود را از میان برداشت و در حال حرکت به سوی تارگت(هدف) خود در محدوده ۷۷۰ الی ۷۹۰ هزار واحد است.

شاخص کل هم وزن

شایان ذکر است که دیدگاه‌های فوق صرفا تکنیکال بوده و عوامل و اخبار زیادی مانند مناسبات سیاسی و تصمیمات اقتصادی، می‌تواند بر روند این شاخص‌ها تاثیر بگذارد و سیگنال خرید و فروش محسوب نمی‌شود.

باشگاه خبرنگاران جواناقتصادیبورس#‌اخبار_اقتصادی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نمایشگاه گروهی ۷۰ هنرمند ایرانی و افغانستانی در مشهد برگزار شد.

یک ربع پیش

مدیر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت: «حمید نامی» در هفته چهارم اولین دوره مسابقات لیگ دومینو استان هرمزگان قهرمان شد.

یک ربع پیش

رئیس شورای وحدت اصولگرایان استان سمنان از حمایت این تشکیلات استانی از ۶ نامرد مجلس در چهار حوزه انتخابیه مجلس استان سمنان خبر داد.

یک ربع پیش

هواشناسی یزد نسبت به فعالیت سامانه سرد بارشی طی امروز و روزهای آتی در این استان هشدار سطح نارنجی به منزله احتمال بروز خسارت گسترده به منظور آمادگی بیشتر صادر کرد.

یک ربع پیش

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه پرونده اعتراضات رتبه‌بندی فرهنگیان بسته شده است گفت: به اعتراضات پاسخ و همه آن‌ها بررسی شده؛ اعتراضات برخی فرهنگیان با تاخیر واصل شده بود و ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ هزار فرهنگی در این رابطه باقی مانده بودند که پرونده آن‌ها نیز بررسی و درصورت پذیرفته شدن اعتراضات، احکامشان اسفندماه صادر می‌شود لذا می‌توان گفت پرونده اعتراضات رتبه‌بندی بسته شده است.

8 دقیقه پیش

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی از برگزاری رویداد بین‌المللی «فضا و زمان» در مسیر جاده ابریشم با حضور اساتید برجسته هنر و معماری ژاپن، چین و ایران در تبریز خبر داد.

یک ربع پیش

تیم مهرگان نور با برتری در بازی اول مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول والیبال باشگاه کشور در قدمی صعود به لیگ برتر قرار گرفت.

یک ربع پیش

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان، با اشاره به اعزام ارزیاب بلافاصله پس از وقوع زلزله، گفت: زلزله ۴.۸ ریشتری فین خسارت جانی و مادی نداشت.

یک ربع پیش

هفتصد واحد ساختمانی ۵۵ متری خوابگاه متاهلی، بر اساس قرارداد منعقده بین مجمع جهانی سادات و دانشگاه مازندران احداث می‌شود.

14 دقیقه پیش

بیشتر...