اکونا پرس |
۲ هفته پیش

وب سایت انتشار اخبار بانک قرض الحسنه مهر ایران تغییر کرد

اخبار بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از این پس در پایگاه تخصصی اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه به آدرس www.qardalhasan.ir منتشر می‌شود.

وب‌سایت انتشار اخبار بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تغییر کرد
به گزارشاکونا پرس،

با توجه به افزایش اخبار بانک قرض‌الحسنه مهرایرانو همچنین راه‌اندازی پایگاه تخصصی اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه، از این پس اخبار بانک در این پایگاه به آدرسwww.qardalhasan.irمنتشر می‌شود.

لازم به تأکید است صرفاً اخبار بانک در پایگاه تخصصی اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه منتشر می‌شود و سایر بخش‌های وب‌سایت مانند پیشخوان مجازی و اینترنت‌بانک به فعالیت خود ادامه داده و همچنین اطلاعات مدیران، صورت‌های مالی، توضیح طرح‌های بانک، اطلاعات شعب، شماره تماس و... نیز همچنان از طریق وب‌سایت بانک (www.qmb.ir) در دسترس خواهد بود.

پایگاه تخصصی اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه روز سه‌شنبه دهم بهمن ماه در مراسمی با حضور دکتر «سید محمد حسینی»معاون رئیس جمهوردر امور مجلس، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و جمعی ازاصحاب رسانهرونمایی شد.

این پایگاه اهدافی از جمله تبدیل شدن به مرجع اطلاع‌رسانی و اخبار حوزه قرض‌الحسنه، جریان‌سازی رسانه‌ای در حوزه قرض‌الحسنه، افزایش آگاهی عمومیجامعهنسبت به مفهوم قرض‌الحسنه و کارکرد آن، تجمیع محتوای تولید شده درباره قرض‌الحسنه در یک پایگاه، تولید محتوا در قالب‌های به‌روز و جذاب با موضوع قرض‌الحسنه، افزایش محتوای تولید شده در اکوسیستم بانکی با موضوع قرض‌الحسنه به‌عنوان یک مفهوم مغفول،تغذیهسایر رسانه‌ها برای تولید محتوای متنوع درباره قرض‌الحسنه و افزایش دسترسی‌پذیری مخاطبان علاقه‌مند به مطالب با موضوع قرض‌الحسنه را دنبال می‌کند.

ساختمان جدید شعبه آزادشهر بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هدف خدمت‌رسانی بهتر به مشتریان افتتاح شد و مورد بهره‌برداری…

مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ضمن تسلیت درگذشت زودهنگام مرحوم «رضا دولت‌آبادی»، این ضایعه را…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امروز (۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲) دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود. در این مطلب روش یافتن نزدیک‌ترین شعبه‌ اخذ رای آمده است.

1 ساعت پیش

تصویری از حضور احمد نجفی، بازیگر پیشکسوت سینما در صندوق رای ویژه اصحاب فرهنگ و هنر را ببینید.

نیم ساعت پیش

فرماندار کلات گفت: با توجه به بارش برف سنگین که در برخی مناطق به یک متر می‌رسد برای اینکه صندوق‌های اخذ رأی به موقع در مناطق تعیین شده استقرار یابند مسئولان امر از ساعت اولیه صبح امروز به سمت این مناطق حرکت کردند.

1 ساعت پیش

مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استانداری خراسان رضوی گفت: تاکنون هیچ گونه قطعی در سامانه انتخاباتی نداشته‌ایم و 39 گشت فیبرنوری در استان فعال است.

1 ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: انتخابات فعلی اولین یا آخرین حماسه ملت ایران نبوده، ملت ایران حماسه های بزرگی در پیش دارد و این پیام را به دشمن می‌دهد که بدانند ملت بزرگ ایران راهی که انتخاب کرده را با صلابت ادامه خواهند داد.

1 ساعت پیش

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: در ادامه دیپلماسی محیط زیستی هدفمند دولت مردمی قطعنامه پیشنهادی تهران با عنوان « مقابله با طوفان های شن و گرد و غبار» بر روی میز ششمین مجمع جهانی محیط زیست UNIA۶ قرار گرفت.

2 دقیقه پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به همراه استاندار یزد با حضور در شعبه اخذ رای، رای خود را به صندوق انداختند.

1 ساعت پیش

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری روز جمعه (یازدهم اسفند) برگزار می‌شود و از هم اکنون شایعاتی درباره احتمال تعطیلی سراسری یا تعطیلی مدارس در فردای روز انتخابات شنیده می‌شود.

1 ساعت پیش

وزیر ارتباطات گفت: مردم می‌توانند از طریق پیام‌رسان‌های ایرانی ویراستی، ایتا و گپ محل شعب اخذ رأی را در نزدیکی خود ببینند و به آن محل مراجعه کنند.

1 ساعت پیش

بیشتر...