ببینید روزهای سیاه در انگلیس خبرنامه دانشجویان ایران

ببینید| روزهای سیاه در انگلیس
گزارش BBC: افراد نیازمند به دستگاه تنفس مصنوعی سه برابر بیشتر از ظرفیت بیمارستان‌هاست!


#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

ببینید: روح الله میرصانعی، دبیرکل کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار در گفتگویی از شاخص های سنجش اعتماد به بازار سرمایه گفت.

6 ساعت پیش

گاراژی جالب و کوچک برای موتورسیکلت طراحی شده است که در هر مکانی قرار می گیرد.

دیروز

آموزش جامع نرم‌افزار مایکروسافت پاورپوینت (Microsoft PowerPoint) برای علاقمندان به این نرم افزار تهیه شده است که آن را مشاهده خواهید کرد.

دیروز

یک مجسمه ساز نیجریه‌ای با پوست نارگیل آثار هنری خلق کرد.

دیروز

محمد حسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر در این برنامه اعلام کرد که فردا پایان کار محمود فکری در استقلال اعلام خواهد شد و سه گزینه برای جایگزینی این مربی تعیین شده است.

دیروز

گفتگو با سمیرا زرگری، مربی تیم ملی اسکی زنان در لایو خبرورزشی را مشاهده کنید.

دیروز

عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال در حمایت از علی کریمی و مهدوی کیا گفت که درب فدراسیون فوتبال به روی تمام فوتبالی ها باز است و حتما از ظرفیت آن ها استفاده خواهد شد.

دیروز

فیلمی از یک پله برقی عجیب و جذاب برای رفتن زیر آب، منتشر شده است.

دیروز

تا سال ۱۳۵۰، محمدرضاشاه هنوز در رسانه‌های آمریکایی اعتبار داشت؛ اما پس از ماجرای «شارون لابر» کم‌کم ورق برگشت. داستانی که تاکنون روایت نشده.

دیروز

سازمان بهداشت جهانی معتقد است ویروس کرونا از طریق ریز قطره‌های دستگاه تنفسی انتقال پیدا می‌کند.

دیروز

متاسفانه تنوع تولید خودرو‌های داخل همچنان پایین است. البته در مقایسه با ۱۰ سال گذشته شرایط متفاوت‌تر شده‌است و حالا دو غول خودروساز داخلی یعنی ایران‌خودرو و سایپا به دنبال توسعه خودرو‌ها بر روی پلتفرم‌های جدید هستند.

1 روز پیش

سفرهای نوروز ۱۴۰۰ یکی از دغدغه های این روزهای مردم و مسئولین ایران است که امروز ایرج حریرچی معاون کل وزیر بهداشت نحوه سفرهای نوروز ۱۴۰۰ در شرایط کرونا را تشریح کرد. حریرچی اعلام کرد که در صورت افزایش آمار کرونای انگلیسی احتمال لغو سفرهای نوروزی تورها امکانپذیر است.

1 روز پیش

سازمان تروریستی سنتکام فیلمی را که می‌گوید از حالت طبقه‌بندی خارج شده و مربوط به حمله موشکی ایران به پایگاه عین‌الاسد پس از شهادت سردار سلیمانی است، منتشر کرد.

1 روز پیش

سمیرا زرگری مربی تیم ملی اسکی زنان در گفت‌وگوی لایو اینستاگرام خبرورزشی به شایعات مطرح شده در خصوص زندگی شخصی‌اش پاسخ داد.

1 روز پیش

دو فضانورد خارج از ایستگاه فضایی بین المللی پیاده روی کردند تا عملیات ارتقای پنل های خورشیدی آن را انجام دهند.

1 روز پیش

بیشتر...