خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

۱۰۰ کیلوگرم شیشه توسط مرزبانان هنگ تایباد توقیف شد ایسنا

۱۰۰ کیلوگرم شیشه توسط مرزبانان هنگ تایباد توقیف شد

ایسنا/خراسان رضویفرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف ۱۰۰ کیلوگرم شیشه توسط مرزبانان هنگ تایباد خبر داد.

سردار مجید شجاع اظهار کرد: در راستای اعمال اشراف اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانان هنگ تایباد موفق شدند در عملیاتی از یک دستگاه خودروی ترانزیتی مقادیری مواد مخدر را کشف کنند.

وی با اشاره به اینکه این خودروی ترانزیتی در حال ورود به کشور شناسایی و توقیف شد، بیان کرد: مرزبانان خودرو را مورد بازرسی قرار دادند و موفق شدند ۱۰۰ بسته مواد مخدر از نوع شیشه به وزن ۱۰۰ کیلوگرم که به طرز بسیار ماهرانه‌ای جاساز شده بود را کشف کنند.

براساس گزارش معاونت اجتماعی فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی شجاع خاطرنشان کرد: مرزبانان هنگ تایباد ضمن توقیف خودرو راننده آن را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دادند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی عنوان کرد: مرزبانان این فرماندهی در اقصی‌نقاط مرزهای استان همواره در راستای امنیت هموطنان تلاش می‌کنند و به شدت با قاچاقچیان مواد مخدر، این سوادگران مرگ، مقابله خواهند کرد.

مواد مخدر شیشه روان‌گردان است و فرد مصرف‌کننده را از حالت عادی خارج نموده که اتفاقات ناگواری را ممکن است رقم بزند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

لایحه اصلاح قانون اسقاط خودرو ۳ پیامد شامل تعارض منافع، عدم امکان جایگزینی فرسوده ها به دلیل پایین بودن مبلغ پیشنهادی بجای ارائه گواهی اسقاط و احتمال انحراف در منابع جمع شده را در پی دارد.

2 ساعت پیش

وزیر امور خارجه گفت: به تلاش‌های قوی خود هم برای بی اثر کردن تحریم‌ها و هم برای لغو تحریم‌های ظالمانه علیه کشور ادامه می‌دهیم.

2 ساعت پیش

یک نشریه اقتصادی نوشت: نقض توافق با ایران از سوی آمریکا در صورت توافق جدید قطعی است.

2 ساعت پیش

قیمت فروش محصولات ایران خودرو برای مهر ماه اعلام شد.

2 ساعت پیش

ئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: قیمت روغن ۵ کیلویی نسبت به دو ماه اخیر که ۴۰۰ هزار تومان بود الان ۲۹۵ هزار تومان شده است.

2 ساعت پیش

رژیم غذایی پرچرب می تواند عملکرد شناختی را در انسان کاهش دهد.

2 ساعت پیش

به رغم انکه بسیاری از فعالان اصولگرا و آنان که خود را جبهه انقلاب می نامند در شبکه های اجتماعی از سید ابراهیم رئیسی درخواست داشتند درباره فیلترینگ سخن بگوید، رئیس جمهور به رغم انتقاد تلویحی از برخورد با هنرمندان و ورزشکاران و تشریح شرایط و سخن گفتن درباره بحران های پس از فوت مهسا امینی ، اشاره ای کوتاه هم به ماجرای فیلترینگ نداشت.

3 ساعت پیش

ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران در گفتگو تلویزیونی خود گفت: با پیوستن ایران به گروه شانگهای به زیرساخت‌های اقتصادی آسیا متصل شدیم.

2 ساعت پیش

رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: محدودیت ترافیکی فردا جمعه هشتم مهرماه در آزادراه تهران - شمال و جاده کرج - چالوس در محدوده این استان اعمال می شود.

2 ساعت پیش

بیشتر...