خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

شهید سلیمانی در ایجاد وحدت اسلامی بین کشورهای اسلامی نقش محوری داشت رضوی

شهید سلیمانی در ایجاد وحدت اسلامی بین کشورهای اسلامی نقش محوری داشت
به گزارشخبرگزاری رضوی، شیخ خالد عبدالوهاب ملا رئیس اتحادیه علمای اهل سنت عراق در حاشیه مراسم همایش تقریب و مقاومت اسلامی در مکتب شهید سلیمانی در شهرستان آق قلا اظهار کرد: آیت الله خامنه ای در این سالها توانسته وحدت، یکدلی و همدلی خوبی را در کشور ایران بین علما و برادران اهل شیعه و سنی ایجاد کند و این وحدت امروز به خوبی قابل مشاهده بود.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه من شناخت خوبی از ایت الله خامنه ای، کشور ایران و استان گلستان داشتم به تبع از این وحدت و همدلی بین برادران اهل شیعه و سنی تعجب نکرده و بسیار خوشحال شدم.
رئیس اتحادیه علمای اهل سنت عراق خاطرنشان کرد: مقاومت اسلامی و جنبش مقاومت در کشورهای اسلامی و دیگر نقش محوری شهید حاج قاسم در ایجاد وحدت اسلامی در کشورهای اسلامی دو موضوع مهم در سفر ما به ایران است.
وی ادامه داد: همه ما امت اسلامی در جهان می دانیم که شهید حاج قاسم سلیمانی نقش محوری در ایجاد و عمل به وحدت اسلامی نه تنها در ایران بلکه در کشورهای اسلامی جهان داشته و ما آن را به عنوان یک مدرسه و مکتب می شناسیم.
شیخ خالد عبدالوهاب ملا گفت: همه فرزندان امت اسلامی در جهان باید در این مکتب و مدرسه حاج قاسم تربیت شده و در اینده برای موفقیت کشورهای خود تلاش کنند.

ایران منادی حقیقی اسلام در جهان است
سلیم المنتصر نماینده یمن در ایران نیز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هیچ فاصله ای بین وحدت مردم ایران با مردم یمن وجود ندارد و همان همدلی و وحدت در بین مردم یمن در اینجا نیز برقرار است.
وی گفت: خوشبختانه ایران اسلامی در مسیر وحدت، یکدلی و انسجام مردمی و ملی خوب درخشیده و این حاصل مدیریت ایت الله خامنه ای است.
وی تصریح کرد: بسیاری از کشورهای مدعی بوده که بیانگر اسلام و حقیقت اسلامی هستند اما زمانی که نقاب انها برداشته شد امت اسلامی متوجه شدند که فقط ادعا بوده و حقیقت ندارد.
نماینده مردم یمن در ایران خاطرنشان کرد: همه ما می دانیم که منادی حقیقی اسلام و ایجاد اتحاد و انسجام در جهان و بین امت اسلامی ایران است.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تیم ملی ولز پس از ۶۴ سال دوباره به جام جهانی بازگشته تا روزهای خوش جام جهانی ۱۹۵۸ را تکرار کند. گرت بیل و دوستانش برای تاریخ سازی مجدد کار سختی دارند.

6 ساعت پیش

فارس نوشت: سردار فدوی گفت: برخی از این نوجوان ها و جوان های دستگیر شده در اعترافات خود از کلید واژه های مشترکی چون شبیه سازی اغتشاشات خیابانی به بازی های رایانه‌ای و همچنین اعتیاد و وابستگی شدید به فضای مجازی سخن می گویند؛  زمینه و بستری که شبکه‌ها و رسانه‌های مجازی و ماهواره ای دشمن به خوبی از آن برای اغفال و گمراه سازی، بهره گرفت..

5 ساعت پیش

ایسنا نوشت: معاون سیاسی وزارت امور خارجه هوشیاری ایرانیان خارج از کشور را عامل کلیدی در ناکارآمدی بسیاری از رویاهای تعبیرنشدنی بدخواهان ایران اسلامی قلمداد کرد و افزود: دولت تضییع حقوق ایرانیان در هیچ نقطه ای از جهان را بر نمی تابد.

7 ساعت پیش

کودکان بیش از هر چیز به غذا، لباس و سرپناه و همچنین مقدار کافی خواب نیاز دارند. علاوه بر این برخی از والدین نگران بی‌اشتهایی کودکان خود هستند. 

6 ساعت پیش

اگر جزو افرادی هستید که به سردردهای مزمن مبتلا هستید، بهتر است بدانید کمبود برخی ویتامین‌ها باعث سردرد می‌شود و می‌توانید با مصرف ویتامین سردردتان را کاهش دهید.

6 ساعت پیش

نماینده ولی فقیه و مدیرمسئول روزنامه اطلاعات نوشت : هتک حیثیت و فحاشی در هیچ حالت مجاز نیست

4 ساعت پیش

جماران در یادداشتی نوشت: آقای انبارلویی نباید درگیر تعداد معترضین شود. به شهادت شاهدان، اعتراض های اجتماعی از ناحیه تعداد قابل توجهی از جوانان و نوجوانان حمایت می شود.

5 ساعت پیش

رئیس‌جمهور با تشکر از مقام معظم رهبری بابت اعتماد به اعضای دوره جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: احاطه به حقایق باعث می‌شود که تشخیص مصلحت از یک اتقان برخوردار باشد.

6 ساعت پیش

یک سایت روسی نوشت احتمال دارد اسلواکی جایگزین ایران در جام جهانی کشتی آزاد به میزبانی آمریکا شود.

7 ساعت پیش

بیشتر...