خبرگزاری ایسنا |
4 روز پیش

بخش مراقبت های ویژه ICU بیمارستان فجر مریوان تجهیزشد ایسنا

بخش مراقبت های ویژه (ICU) بیمارستان فجر مریوان تجهیزشد

ایسنا/کردستانرییس مرکز بهداشت شهرستان مریوان گفت: به همت خیرین عرصه سلامت و حمایت های رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی کردستان بخش مراقبت های ویژه (ICU)بیمارستان فجر شهرستان مریوان تجهیز شد.

فیضی، در این باره اظهار کرد: تعداد تخت های بستری بخش مراقبت های ویژه (ICU)در شهرستان مریوان افزایش یافته است.

 وی در ادامه افزود: به منظور توسعه خدمات و بهبود کیفیت و رفاه حال بیماران و همراهان و کاهش نگرانی مراجعین،با همت و مساعدت خیرین سلامت شهرستان و حمایت دانشگاه علوم پزشکی کردستان بخش جدید آی سی یو بیمارستان فجر در فضایی به وسعت ۲۳۰ مترمربع و با صرف هزینه ای افزون بر ۱۴۰ میلیارد ریال ساخت و مورد بهره برداری قرار گرفت.

فیضی ضمن تقدیر و تشکر افزودند: بعدازبهره برداری از بخش جدید آی.سی.یو بیمارستان فجر مریوان، تعداد تخت های مراقبت های ویژه در این بیمارستان از ۴ تخت به ۹ تخت مجهز به تجهیزات پیشرفته پزشکی افزایش یافته و واین امردر خدمت رسانی مطلوبتر به مردم شهرستان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

وی درادامه بیان کرد: مبلغ ۴۰ میلیارد ریال هزینه برای ساخت و تکمیل ساختمان این بخش از طرف خیرین سلامت شهرستان و مبلغی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه علوم کردستان برای تجهیز و راه اندازی آن اختصاص یافته است. 

  انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر ارتباطات گفت: تاکنون یک میلیون سیم کارت ویژه کودک عرضه شده و مورد استقبال قرار گرفته است. این مدل از سیم کارت دارای محدودیت دائمی و لیست‌های سفید دائمی است.

5 ساعت پیش

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا با بیان اینکه مشمولان غایب در صورت قبولی در آزمون سراسری حق ثبت نام ندارند گفت: آن دسته از مشمولانی که در کنکور سراسری شرکت کرده‌اند، توجه داشته باشند، غیبت سربازی مانع پذیرش قبول شدگان آزمون سراسری دردانشگاه‌ها و موسسات آموزشی است.

5 ساعت پیش

باشگاه استقلال مذاکرات مثبتی را با مدافع فصل گذشته تیم فوتبال هوادار انجام داده است.

4 ساعت پیش

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 نوجوان 9 و 11 ساله جیب‌بر در متروی تهران حین سرقت خبر داد و گفت: از متهمان یک دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.

4 ساعت پیش

کارگردان «کاپرا کجاست؟» می‌گوید مستند آینه جامعه است به گونه‌ای که اتفاقات مثبت و منفی که در جامعه رخ می‌دهد و وضع موجودی که در آن به سر می‌برد، انعکاس می‌دهد.

4 ساعت پیش

باشگاه منچستریونایتد سرانجام بر سر به خدمت گرفتن هافبک هلندی بارسلونا با این باشگاه به توافق رسید.

4 ساعت پیش

رئیس جریان الصدر عراق با انتقاد از اقدام رئیس جمهور این کشور در عدم امضای قانون جرم‌انگاری سازش با رژیم اسرائیل، آن را مایه شرم‌ساری عراقی‌ها دانست.

4 ساعت پیش

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست نداد.

5 ساعت پیش

جلسه بررسی ساختمان‌های ناایمن سطح منطقه 5 با حضور شهردار منطقه، امیرزاده جانشین دادستانی ناحیه 5 تهران و سایر اعضای تخصصی کمیته برگزار شد و در این جلسه بر برخورد قاطع با مالکان ساختمان‌های ناایمن تأکید شد.

4 ساعت پیش

بیشتر...