ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

ربیعی دوباره به منشا اعتماد می کند عکس ورزش سه

کد خبر : 1857319 |13 آذر 1401 ساعت 16:28 |4.2K بازدید |0دیدگاه

برای گذر از بزرگ‌ترین دغدغه مس؛

ربیعی دوباره به منشا اعتماد می‌کند (عکس)

آقای گل فصل گذشته مسابقات لیگ برتر در دوره بیست و دوم این رقابت‌ها روزهای کابوس واری را تجربه کرد.

ربیعی دوباره به منشا اعتماد می‌کند (عکس)

به گزارش "ورزش‌سه"، آخرین مصاحبهمحمد ربیعیسرمربی تیم فوتبالمس رفسنجانحاوی نکات قابل توجهی بود و او که همواره از بازیکنانش حمایت می‌کند در گفتگویی به انتقاد از عملکردگادوین منشامهاجم نیجریه‌ای خود پرداخت و در مورد او اینطور صحبت کرد:« من سعی کرده‌ام با منشا صحبت‌های زیادی داشته باشم و شرایط روحی او را بهبود ببخشم. امیدواریم در فرصت باقی‌مانده تا نیم‌فصل منشا بتواند خودش را به سطحی که همه از او انتظار دارند برساند، اگر او نتواند شرایطش را بهبود ببخشد آن وقت مجبوریم در مورد این بازیکن تصمیم دیگری بگیریم.»
نیم فصل اول برایمس رفسنجاندر شرایطی با کسب 14 امتیاز و قرار گرفتن در رتبه یازدهم خاتمه پیدا کرد که شاگردان ربیعی پس از پرسپولیس که 3 گل دریافت کرد، در کنار آلومینیوم با 4 گل خورده رتبه دوم بهترین خط دفاعی لیگ برتر را به نام خود زد ولی برخلاف تصور آنها در بخش هجومی بسیار ضعیف ظاهر شدند با زدن تنها 5 گل در کنار صنعت نفت قعرنشین رتبه انتهایی جدول را به نام خودشان زده‌اند.


گادوین منشا پس از جدایی از گل‌گهر و پیوستن به مس رفسنجان توانست شرایط بسیار خوبی را تجربه کند و فصل گذشته با ثبت 14 گل بهترین گلزن مسابقات شد، ولی در فصل جدید این بازیکن با وجود حساب ویژه‌ای که روی او باز شده بود با وجود حضور در 10 مسابقه به صورت ثابت و 4 مسابقه به عنوان یار تعویضی در 14 هفته لیگ برتر موفق به گلزنی نشده و در این بین علاوه بر از دست دادن پنالتی، موقعیت‌های بسیار خوبی را هم هدر داده است.
در این بین نکته قابل توجه دیگر مصاحبه آخر منشا در خلال برگزاری مسابقات جام جهانی بود که عملکرد مسئولان مس رفسنجان را به دلیل عمل نکردن به تعهدات مالی زیر سوال برده بود.
با این تفاسیر این روزها گادوین منشا به دور از حواشی در تمرینات مس رفسنجان حضور دارد و محمد ربیعی حداقل در 4 مسابقه دیگر رقابت‌ها تا شروع پنجره زمستانی به مهاجم نیجریه‌ای خود فرصت خواهد داد. باید دید منشا از این فرصت چطور استفاده می‌کند و آیا حضور او در رفسنجان همچنان ادامه خواهد داشت یا اتفاقات دیگری برای این بازیکن و باشگاه مس در راه است.

مس رفسنجان
گادوین منشا
محمد ربیعی
لیگ برتر ایران
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

مس رفسنجانمس رفسنجان

مشاهده برنامه و نتایج مس رفسنجان، بازی بعدی مس رفسنجان و ویدئو خلاصه بازی های مس رفسنجان#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...