خبرورزشی |
1 سال پیش

سرمربی اروگوئه باید تجدید نظر کند ایران رکورد شکست ناپذیری لاسلسته را از بین برد

برد ارزشمند ایران مقابل اروگوئه در دیدار تدارکاتی که در اتریش برگزار شد در سایتهای بسیاری بازتاب داشت

سرمربی اروگوئه باید تجدید نظر کند/ ایران رکورد شکست ناپذیری لاسلسته را از بین برد
  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

برد ارزشمند ایران مقابل اروگوئه در دیدار تدارکاتی که در اتریش برگزار شد در سایتهای بسیاری بازتاب داشت. بسیاری از آنها با روایت بازی به برد غافلگیرکننده ایران و قدرت این تیم اشاره کردند.

سایت دیئس (به معنی ۱۰) که سایتی هوندوراسی است و در آمریکای مرکزی و شمالی سایتی بسیار معتبر به شمار می رود نوشت: اروگوئه روز جمعه با شکست ۱-۰ در دیداری دوستانه مقابل ایران در اتریش غافلگیر شد. در دیداری که دو تیمی که هر دو به قطر ۲۰۲۲ راه یافه اند، یک بازی عمدتاً محتاطانه و با موقعیت های کم گلزنی انجام دادند.

بعد از یک کار ترکیبی بسیار خوب، مهدی طارمی در دقیقه ۷۹ تک گل این دیدار را که در ورزشگاه NV Arena شهر سنکت پلتن در ۶۵ کیلومتری وین برگزار شد به ثمر رساند.

تیم آسیایی رکورد شکست ناپذیری را از دیگو آلونسو ، سرمربی اروگوئه، که در ژانویه روی کار آمد و از آن زمان تاکنون پنج پیروزی و یک تساوی برای لا سلسته کسب کرده بود، از بین برد. ضمن اینکه در این بازی مدافع اروگوئه رونالد آرائوخو ۴۰ ثانیه بعد از شروع بازی به دلیل مشکلات عضلانی مصدوم شد.

سه شنبه هفته آینده، اروگوئه به مصاف کانادا می رود و ایران هم در این هفته به مصاف سنگال می رود تا در آخرین ایستگاه قبل از شروع جام جهانی که در نوامبر خواهد بود، بازیهای خود را انجام دهند.

آلونسو که دیگو گودین ، خوزه ماریا خیمنس و سباستین کوتس را به دلیل مصدومیت و ادینسون کاوانی را به دلیل نداشتن آمادگی در اختیار ندارد، باید قبل از دومین بازی تدارکاتی خود در مورد تیم تجدید نظر کند.

گفتنی است این اولین حضور کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی روی نیمکت ایران است و او اولین برد خود را به ثبت رساند.»#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آیت الله نوری همدانی با صدور پیامی درگذشت همسر آیت الله وحید خراسانی را به این مرجع تقلید تسلیت گفت.

نیم ساعت پیش

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: در سال ۱۴۰۱ نه‌تنها شاهد افزایش ورودی پرونده‌ها در دیوان عدالت نبودیم بلکه ۲.۶ درصد شکایات فردی به دیوان کم شد.

نیم ساعت پیش

40 ساعت لوکس در فرودگاه قاهره مصر توقیف شدند.  او این ساعت ها را زیر لباس های خود پنهان کرده بود.

نیم ساعت پیش

معاون وزیر نفت در نظارت بر منابع هیدروکربوری گفت: بار توسعه صنعت نفت بر دوش متخصصان کشور است که قدردان آن‌ها هستیم.

نیم ساعت پیش

مرتضی امینی تبار بازیگر نفش میثم پسر مالک در زخم کاری از تجربه بازیگری خودش در ایران گفت.

یک ربع پیش

در این ویدئو یک بانوی روستایی ایرانی را می بینید که با گوشت مرغ یک غذای جدید و خلاقان طبخ می کند.

یک ربع پیش

جنگ غزه منجر به شهادت بیش از ۱۷ هزار فلسطینی و زخمی شدن بیش از ۴۳ هزار نفر و آوارگی اکثر مردم غزه شده است؛ اکثر کشته و زخمی شدگان از زنان و کودکان هستند.

14 دقیقه پیش

در این ویدئو ، مشاهده می کنید که مانتیس بی رحم چگونه زنبور را زنده می خورد .

یک ربع پیش

مدیرعامل منطقه آزادچابهار گفت: چابهار با واردات دام از برزیل می‌تواند به قطب دام زنده و گوشت قرمز کشور تبدیل شود که در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...