خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

کمک 1000 میلیارد تومانی طرح فجرانه به اقتصاد تسنیم


کمک 1000 میلیارد تومانی طرح فجرانه به اقتصاد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، گفت: طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان به اقتصاد استان کرمانشاه کمک کرد.

- اخبار استانها -

یاور احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به استقبال خوب مردم استان کرمانشاه از طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک، اظهار داشت: در بهمن‌ماه که ابتدای طرح بود، اعتبار دولت بیش از 292 میلیارد تومان و آورده مردم حدود 690 میلیارد تومان بود و در مجموع این طرح حدود 1000 میلیارد تومان به اقتصاد استان کمک کرد.

وی با بیان اینکه بیش از 84 درصدی خانوارهای کرمانشاهی از طرح کالابرگ الکترونیک استفاده کرده‌اند گفت: 3500 فروشگاه فعال در استان در اجرای طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک همکاری دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، عنوان کرد: اجرای طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک از بهمن‌ماه سال گذشته و به مدت سه ماه برای خانوارهای دهک‌های اول تا هفتم به مبلغ 220 هزار تومان به‌ازای هر نفر اجرا شد.

احمدی گفت: در این طرح 11 قلم کالای اساسی به منظور تأمین سلامت و امنیت غذایی مردم در نظر گرفته شده است و مرحله سوم نیز از 18 فروردین ماه آغاز می‌شود.

وی افزود: تأمین سلامت غذایی مردم از اهداف این طرح بود و علاوه بر مبلغ یارانه که به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود و برای دهک یک تا سه 400 هزار تومان و دهک چهار تا هفتم نیز 300 هزار تومان است، مبلغ 220 هزار تومان افزوده می‌شود.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر خارجه اردن بر تمایل کشورش برای داشتن روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

1 ساعت پیش

نماینده روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با حمایت از پاسخ کوبنده ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نشست اضطراری شورای امنیت درباره پاسخ ایران، رویکرد دوگانه و مزورانه غرب را نشان می‌دهد.

1 ساعت پیش

نمایندگی ایران در سازمان ملل نوشت رژیم صهیونیستی باید تنبیه می‌شد و این اتفاق به وقوع پیوست.

1 ساعت پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

1 ساعت پیش

این کشتی یک روز پیش از عملیات تنبیه رژیم صهیونیستی در تنگۀ هرمز توقیف شده است./ فارس

1 ساعت پیش

نماینده چین با اشاره به اقدام تلافی‌جویانه نظامی ایران علیه اسرئیل گفت: از اقدام ایران ابراز نگرانی عمیق می‌کنیم ولی ایران تاکید کرده که این اقدام تلافی‌جویانه بوده و اتمام یافته است.

1 ساعت پیش

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با وزیر خارجه هند، وی را از چگونگی دفاع مشروع ایران و تنبیه رژیم اسراییل مطلع کرد.

1 ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

1 ساعت پیش

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

1 ساعت پیش

بیشتر...