ایران آنلاین |
1 ماه پیش

نکاتی که هنگام ارسال پیامک تبلیغاتی باید رعایت کرد ویژه کسب کارها ایران آنلاین

تبلیغات/
نکاتی که هنگام ارسال پیامک تبلیغاتی باید رعایت کرد ( ویژه کسب و کارها)

استفاده از یک سامانه پیامکی معتبر به کسب و کارها در ارتقا تجارت و اطمینان از پیشرفت در مسیر موفقیت کمک می کند. در جهت افزایش کیفیت تبلیغات در ادامه به نکته ها و ایده هایی در این زمینه می پردازیم.

برای موفقیت در بازاریابی از طریقباید نکاتی را مورد توجه قرار داد. یکی از جذاب ترین راه های بازاریابی، ارسال پیامک انبوه می باشد که با رعایت کردن نکات ضروری در این زمینه میتوان حداکثر بازدهی را کسب نمود.

---

برخی از کسب و کارها از پیامک تبلیغاتی به عنوان استراتژی اصلی تبلیغات خود استفاده می کنند در حالی که برخی دیگر در کنار روش های مختلف تبلیغات به صورت ترکیبی ارسال پیامک انبوه نیز انجام می دهند.

استفاده از یک سامانه پیامکی معتبر به کسب و کارها در ارتقا تجارت و اطمینان از پیشرفت در مسیر موفقیت کمک می کند. در جهت افزایش کیفیت تبلیغات در ادامه به نکته ها و ایده هایی در این زمینه می پردازیم.

 

متن پیامک باید کوتاه و هدفمند باشد

متن پیامک، یکی از نکاتی است که هنگام ارسال پیامک انبوه باید دقت شود. در این راستا به دو نکته ی اصلی باید توجه کرد.

اول این که پیامک تبلیغاتی باید کوتاه و مختصر باشد و بعد اینکه اطلاعات کافی را در اختیار مخاطب قرار دهد تا مخاطب در کوتاه ترین زمان بیشترین اطلاعات را از پیامک دریافت کند.

همچنین متن باید هدفمند نیز باشد. یعنی با توجه و شناخت جامعه هدف، متن مناسب نوشته شود.علایق اقشار مختلف جامعه با هم متفاوت است. برای افزایش تأثیرگذاری و بازدهی تبلیغات باید در نوشتن متن پیامک تبلیغاتی دقت کرد.

---

 

متن پیامک گنگ و نامفهوم نباشد

گاهی از جملات استعاری و یا اصطلاحاتی که غیر مستقیم به هدف اصلی تبلیغات اشاره می کنند استفاده می شود که روش اشتباهی است.

زیرا تنها راه ارتباط بین فرستنده و مخاطب در پیامک تبلیغاتی، محتوای متنی است در نتیجه استفاده از اینگونه متن ها می تواند با کاهش تأثیرگذاری تبلیغات همراه شود.

---

زمان صحیح برای ارسال پیامک انتخاب شود

یکی از مسائل مهم در بحث استفاده از ، دقت در انتخاب زمان صحیح ارسال است. استاندارد دقیقی برای زمان ارسال وجود ندارد بلکه با توجه به محتوای پیامک، بهترین زمان می تواند متفاوت باشد.

برای نمونه اگر قصد ارسال پیامک یادآوری یک جلسه را دارید یک پیامک در آغاز هفته و یک پیامک در روز قبل می تواند زمان مناسبی برای ارسال باشد. اما برای تبلیغ در زمینه هایی مانند فروش ویژه بهتر است تا چند روز قبل از آغاز ،پیامک را به اطلاع مخاطبان خود برسانید.

 

نحوه ارسال لینک در متن پیامک

نکته ی مهم هنگام ارسال لینک ، کوتاه کردن لینک است. درج لینک های طولانی در متن پیامک نه تنها باعث افزایش هزینه ی تبلیغات می شود، بلکه جلوه ی بدی نیز به پیامک می دهد.

بنابراین با استفاده از سایت های کوتاه کننده لینک، ابتدا اقدام به کوتاه کردن لینک ها نمایید و سپس در پیامک درج کنید.

 

 امکانات یک سامانه پیامکی مناسب  چیست؟

برای ارسال پیامک تبلیغاتی لازم است در یک سامانه پیامکی مناسب برای بازاریابی و تبلیغات ثبت نام نمایید.

سامانه پیامک بهین پیام امکانات و قابلیت های مختلفی را در اختیار قرار می دهد تا بتوان نتیجه ی بهتر و مطلوب تری از تبلیغات به دست آورد. در ادامه به معرفی برخی از این امکانات می پردازیم.

 

پیامک تکی و گروهی

در این ارسال متن مورد نظر را به شماره های مورد نظتان  پیامک می نمائید.

ارسال پیامک متناظر

علاوه بر شماره تلفن،امکان ذخیره نام مخاطب در دفترچه تلفن سامانه نیز وجود دارد. با استفاده از این قابلیت می توانید نام ذخیره شده در دفترچه تلفن را به طور خودکار در متن پیامک درج نمائید.

ارسال پیامک زمانبندی

می توان زمان مشخصی را برای ارسال پیامک ها تعیین نمود تا در زمان مقرر پیامک ارسال شود.

ارسال پیامک دوره ای گروهی و تکی

پیامک گروهی یا تکی ،بر اساس دستور شما و خودکار به صورت دوره ای ارسال می شود.

ارسال پیامک متناظر از اکسل

در یک فایل اکسل شماره موبایل ها و متن مربوط به هر کدام را وارد نمائید تا سیستم به طور خودکار براساس دستور شما به شماره های موجود در فایل اکسل پیامک با متن مشخص شده را ارسال کند.

ارسال پیامک به مشاغل و اصناف به تفکیک شهر و جنسیت

با استفاده از آن می توانید به مخاطبان با شغل مورد نظر در شهر انتخابی شما پیامک تبلیغاتی ارسال نمائید.

ارسال پیامک منطقه ای به تفکیک استان ، شهر ، جنسیت و نوع خطوط اعتباری یا دائمی

با استفاده از بانک اطلاعاتی موجود در سامانه بهین پیام، بدون هیچ هزینه اضافی می توانید با انتخاب شهر، نوع شماره ها و جنسیت مخاطبان نمایید.

ارسال بر اساس دکلbtsایرانسل

می توانید پیامک های خود را به افراد حاضر در محدوده یک دکل مخابراتی ایرانسل ارسال نمائید.

ارسال پیام صوتی تبلیغاتی

همچنین در بهین پیام به عنوان امکان ویژه در اختیار کاربران قرار گرفته است.

 

---

 

برای شروع بازاریابی پیامکی می توانید عدد 333 را به شماره 50002060 پیامک کنید تا با ثبت نام فوری و رایگان در سامانه پیامک بهین پیام، کارشناسان این سامانه جهت ارائه مشاوره های بازاریابی و تبلیغات با شما تماس حاصل نمایند.

 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک سایت روسی نوشت احتمال دارد اسلواکی جایگزین ایران در جام جهانی کشتی آزاد به میزبانی آمریکا شود.

6 ساعت پیش

محمدباقر نمازی که چند روز گذشته از زندان آزاد شده بود امروز از ایران خارج شد.

4 ساعت پیش

معاون نماینده روسیه در سازمان ملل با اشاره به تلاش‌های طرف‌های خارجی برای ممانعت از عادی شدن شرایط در عراق، تاکید کرد که این کشور نباید به میدانی برای تسویه حساب‌ها تبدیل شود.

6 ساعت پیش

ممنوعیت فروش آیفون ۱۴ در مشهد اگرچه خبری دقیق و کامل به‌حساب نمی‌آید و تا حدودی با شیطنت درآمیخته، اما ممکن است به اپیزود جدیدی از سریال مصائب گوشی‌های اپل در ایران تبدیل شود.

5 ساعت پیش

تیم ملی ولز پس از ۶۴ سال دوباره به جام جهانی بازگشته تا روزهای خوش جام جهانی ۱۹۵۸ را تکرار کند. گرت بیل و دوستانش برای تاریخ سازی مجدد کار سختی دارند.

5 ساعت پیش

مؤسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: این هفته در برخی حوضه‌های آبریز شمال و جنوب کشور بارش وجود دارد، اما بارش‌های هفته آینده قابل توجه نخواهد بود.

5 ساعت پیش

مرد با بچه‌های فامیل بازی می‌کند و همسرش همراه زن‌های دیگر مشغول آماده‌کردن غذاست.

5 ساعت پیش

دنیای پرزرق و برق بلاگرها و اینفلوئنسرها هر روز به‌روزتر می‌شود و شاید اگر فردا پا به این دنیای رنگ وارنگ بگذارید، چیزهای جدیدتری هم ببینید.

5 ساعت پیش

ایلنا نوشت : حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری با اشاره به اینکه کسب و کار مردم در اینستاگرام با مشکل روبرو شده است، اظهار داشت: باید آن زمان که هنوز کسب و کار مردم در فضای مجازی نبود، دوراندیشی می کردیم تا به جای استفاده از برنامه خارجی و با کمک فکر و اندیشه جوانان، شبکه داخلی ایجاد می کردیم،

6 ساعت پیش

بیشتر...