عصر ایران |
1 سال پیش

دستگیری فرد هتاک به تندیس امام ره در اردستان اصفهان

نیروهای انتظامی و اطلاعاتی شهرستان اردستان با اشراف کامل در کوتاه‌ترین زمان این شخص هتاک را دستگیر کردند و تحویل مراجع قضایی دادند و روانه زندان شد.

فرماندار اردستان اصفهان گفت: بامداد روز گذشته فرد معتادی با اهانت و تخریب تندیس حضرت امام(ره)، برخی از تابلوهای شهر را نیز مخدوش کرده بود که البته بلافاصله با اشراف کامل عوامل اطلاعاتی و انتظامی در کوتاه‌ترین زمان این شخص هتاک دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

حمیدرضا تاملی امروز در گفت‌و‌گو با فارس گفت: بامداد روز گذشته بر اساس گزارش‌های رسیده از دستگاه‌های اطلاعاتی فردی ضمن اهانت و تخریب تندیس حضرت امام خمینی(ره) تعدادی از تابلوهای خیابان اصلی شهر را هم مخدوش کرده بود.

وی افزود: نیروهای انتظامی و اطلاعاتی شهرستان اردستان با اشراف کامل در کوتاه‌ترین زمان این شخص هتاک را دستگیر کردند و تحویل مراجع قضایی دادند و روانه زندان شد.

تاملی تصریح کرد: تحقیقات در همه ابعاد بر روی پرونده ادامه دارد و رسیدگی در این زمینه به سرعت در حال انجام است چرا که متهم دارای سابقه مصرف مواد مخدر می‌باشد و در حال حاضر در این مورد نمی‌شود گمانه زنی‌ کرد تا رای نهایی صادر شود.

به کانال عصر ایران در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران


#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ تا پایان روز شنبه ۲۰ خرداد ماه خبر داد.

یک ربع پیش

این طاووس‌ها از باغ وحش یا قفس خود فرار نکرده اند، بلکه متعلق به آن خیابان‌ها هستند. گردشگران اغلب با آن‌ها سلفی می‌گیرند.

یک ربع پیش

نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم گفت: همیشه در فرایند واگذاری سیاست‌گذار از یک روش به روش دیگر پناه می‌آورد و هیچ وقت این دیدگاه وجود نداشت که هر بنگاه روش مخصوص به خود را نیاز دارد.

یک ربع پیش

استاندار همدان گفت: طی قرارداد منعقد شده با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) تا پایان امسال ۱۶۰ روستا و ظرف دو سال آینده ۲۰۰ روستای باقیمانده در سطح استان همدان آبرسانی خواهند شد.

یک ربع پیش

تک‌فرزندی یکی از مسائلی است که آسیب بسیاری به فرزندان در این نوع خانواده‌ها وارد می‌کند.

5 دقیقه پیش

هافبک اسبق استقلال به عنوان سرمربی فصل آینده هوادار تهران انتخاب شد.رسمی: فکری سرمربی هوادار تهران شد

11 دقیقه پیش

بر اساس آخرین اصلاحیه ابلاغ شده از سوی معاون اول رئیس جمهور، تغییراتی در مصوبه تعیین ساعات کاری ادارات اعمال شده که بر این اساس ساعات کاری همه دستگاه‌های اجرایی موضوع این قانون از نیمه خرداد ماه تا نیمه شهریور ماه از ساعت ۶ صبح تا ۱۴:۴۵ دقیقه خواهد بود.

یک ربع پیش

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به کم‌کاری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مسکن، گفت: فهرست بانک‌های متخلف به سازمان امور مالیاتی ارسال شده تا طبق قانون با آنها برخورد شود.

یک ربع پیش

قیمت فونیکس تیگو ۸ پرو مکس در ۱۶ اردیبهشت ماه ۴ میلیاردو ۵۰ میلیون تومان بود اما در معاملات امروز به ۳ میلیاردو ۲۵۰ میلیون تومان رسیده است که به معنای ریزش ۸۰۰ میلیون تومانی است. قیمت فونیکس FX پریمیوم نیز در این مدت ۶۴۰ میلیون ارزان شده است. قیمت اکثر خودروهای فونیکس مدیران خودرو طی ماه گذشته حداقل ۱۰۰ میلیون ارزان شدند.

یک ربع پیش

بیشتر...