راهبرد معاصر |
۲ هفته پیش

نتانیاهو مطبوعات را تهدید به محاکمه کرد راهبرد معاصر

دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی تمامی روزنامه نگاران و خبرنگاران تهدید کرد، در صورت انتشار اطلاعاتی از نشست‌های کابینه محاکمه و مجازات خواهند شد.

به گزارش راهبرد معاصر؛پایگاه اطلاع رسانی شبکه رادیو و تلویزیون سراسری رژیم صهیونیستی کان در خبری در این رابطه اعلام کرد، از این پس هیچ یک از خبرنگارانی که بدون هماهنگی با اداره نظارت و سانسور اقدام به انتشار اطلاعاتی در مورد نشست‌های کابینه کنند، هیچ مصونیتی در برابر دادگاه نخواهند داشت.

به نوشته این رسانه عبری زبان، دفتر نتانیاهو تمامی خبرنگاران و روزنامه نگاران را تهدید کرد در صورتی که از داخل نشست‌های کابینه نقل قول منتشر کنند، محاکمه خواهند شد.

در جزئیات این خبر هم آمده است، دفتر نخست وزیری از تمامی روزنامه نگاران و خبرنگاران می‌خواهد که از انتشار هر نوع اخباری در رابطه با متن گفتگو‌های انجام گرفته در کابینه سیاسی و امنیتی اجتناب کنند، زیرا در صورت انتشار چنین امری آن‌ها هیچ مصونیتی نخواهند داشت، مگر آنکه پیش از انتشار این اطلاعات آن را با اداره نظارت بر انتشار اخبار در میان بگذارند.

این در حالی است که پیش بینی می‌شود مشاور حقوقی کابینه با این دستور العمل مخالفت خواهد کرد، زیرا برخورد با روزنامه نگارانی که اطلاعات نشست‌های داخلی کابینه را منتشر می‌کنند، راه حل قانونی محسوب نمی‌شود، زیرا به هر شکل افشا کنندگان این اطلاعات باید در وحله اول مورد بازخواست قرار بگیرند و قانونا ناشران این اطلاعات تحت تعقیب قرار نمی‌گیرند.

کان در ادامه خبر داد، بنیامین نتانیاهو پیش از این در نوامبر سال گذشته بود که خواستار تصویب قانونی شد که اختیارات اداره نظارت نظامی بر مطبوعات را در دوره جنگ افزایش داده و آن را مجبور کند تا برخورد گسترده تری با مطبوعات داشته باشند. / تسنیم#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: جمهوری اسلامی برخواسته از انتخاب مردم بوده و نهادهای اصلی و قانونی نظام جمهوری اسلامی نیز مستقیم و غیرمستقیم براساس انتخاب مردم شکل گرفته و طبیعتاً استمرار آن نیز با انتخاب مردم است و انتخابات مسالمت‌آمیزترین روش برای انتقال مسئولیت و خدمتگزاری‌ها از افرادی به افراد دیگر است.

یک ربع پیش

رئیس ستاد انتخابات خوزستان با بیان این که انتخابات در کمال آرامش در حال برگزاری است، گفت: مشارکت در همه حوزه‌ها با کمال امنیت، سلامت و آرامش برقرار است.

یک ربع پیش

رئیس هیات نظارت بر انتخابات خراسان رضوی از مشارکت بیش از ۳۶ درصدی مردم استان تا ساعت ۱۸:۱۵ خبر داد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: مردم با برگه‌های رای خود و حضور حداکثری، تیری به سمت قلب دشمنان نظام پرتاب کرده، و پیروز میدان بزرگ انتخابات خواهند بود.

10 دقیقه پیش

استاندار قم گفت: در بازدیدهایی که از شعب اخذ رای داشته‌ایم مردم مشارکت چشم‌گیری در انتخابات دارند و استقبال آنان کم نظیر بوده است.

یک ربع پیش

رئیس مدیریت بحران کشور با حضور در حسینه ارشاد در انتخابات شرکت کرد.

یک ربع پیش

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با بیان اینکه آمار دقیق با آنالیز و تفکیک‌ مشارکت مردم در انتخابات، پس از اتمام رای‌گیری انجام خواهد شد.

نیم ساعت پیش

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان این‌که برگزاری انتخابات در کمال سلامت و امنیت در جریان است، گفت: تاکنون مشکل قضایی و امنیتی در سطح حوزه های انتخابیه و شعب اخذ رای گزارش نشده است.

یک ربع پیش

امروز، ۱۱ اسفندماه دوازدهمین دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دور از انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان شمالی همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

13 دقیقه پیش

بیشتر...