خبرداغ |
3 ماه پیش

ثبت رکورد ۹۲۰ تنی فروش محصولات لعابیران

ركورد ۳ ساله فروش ماهانه شکسته شد؛ شرکت لعابیران در دی ماه ۱۴۰۰ موفق شد، ۹۲۰ تن از محصولات خود را به فروش رساند.

ثبت رکورد ۹۲۰ تنی فروش محصولات لعابیرانبه گزارشخبرداغبه نقل از روابط عمومی شرکت لعابیران؛ شرکت لعابیران در دی ماه سال جاری موفق شد ۹۲۰ تن از محصولات خود را به فروش رساند که این مقدار طی ۳ ساله اخیر با میانگین رشد ۶۵ درصدی بی سابقه بوده و نسبت به دوره مشابه سال قبل (۱۳۹۹) ۲۱ درصد افزایش داشته است.

تولید شرکت لعابیران نیز در دی ماه سال جاری ۸۱۵ تن بوده که نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد ۴۳ درصدی داشته است که رتبه دوم بالاترین رکورد میزان تولید ماهانه (شهریورماه سال جاری بالاترین رکورد ۳ ساله) خود را در سه ساله اخیر کسب کرده است.

شرکت لعابیران با بهره گیری مناسب از پتانسیل تولید و فروش محصولات خود موفق گردید تا پایان دی ماه ۷۱۵۵ تن تولید و ۶۶۹۳ تن فروش را محقق که نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد ۵۳ درصدی تولید و ۳۴ درصدی فروش را کسب کرده است.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بندرعباس-عضو شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: برخی مدیران شهرداری هنوز جایگاه شورا را درک نکرده یا به دنبال دهن‌کجی به نمایندگان مردم هستند.

3 ساعت پیش

طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۲ بیمار کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه چهار نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.

3 ساعت پیش

تهران_ روابط عمومی قلب تپنده هر سازمان و تلفیقی از دانش و مهارت بوده که پل ارتباطی بین داخل و خارج از هر مجموعه محسوب می شود.

3 ساعت پیش

روزنامه فایننشال تایمز هشدار داد دولت ها وقت و منابع زیادی را صرف کاهش هزینه های فزاینده انرژی به دنبال حمله روسیه به اوکراین کرده اند اما این جنگ بذر بحرانی به مراتب بزرگتر در زمینه ناامنی غذایی را افشانده است.

4 ساعت پیش

پژوهشگران اسپانیایی در بررسی جدیدی، دلیل مرگ نورون‌ها در بیماری پارکینسون را ارزیابی کرده‌اند.

3 ساعت پیش

اجاره سند ملکی برای آزادی زندانیان، موضوع تازه‌ای نیست اما با وجود مشکلات زیادی که هم برای اجاره‌کنندگان سند و هم برای سندگذاران به وجود می‌آید، چندان مورد توجه قرار نگرفته است.

4 ساعت پیش

مهم‌ترین اخبار برای بورس امروز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت کدام است؟

3 ساعت پیش

اهواز- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان خواستار پیگیری شهرداری اهواز در خصوص تکمیل پل روگذر دانشگاه شهید چمران اهواز شد.

3 ساعت پیش

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اکنون صادرات سالیانه بخش معدن و صنایع معدنی کشور به بیش از ۱۲ میلیارد دلار افزایش یافته و ۳۸ درصد ارزش بازار بورس ایران متعلق به شرکت‌های این بخش است.

4 ساعت پیش

بیشتر...