خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

کشف داروهای کمیاب بیماران خاص قبل از خروج از کشور ایسنا

کشف داروهای کمیاب بیماران خاص قبل از خروج از کشور

ایسنا/کرمانشاهجانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف مقادیر قابل توجهی داروهای کمیاب مربوط به بیماران خاص در شهرستان مرزی قصرشیرین و قبل از خروج از کشور خبر داد.

سردار محمد رستمی با اعلام این خبر گفت: پس از اطلاع ماموران انتظامی قصرشیرین مبنی بر اینکه یک دستگاه کامیون قصد قاچاق مقدار قابل توجهی داروی کمیاب مربوط به بیماریهای خاص را دارد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران یگان امداد قصرشیرین با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده موفق به شناسایی کامیون مورد نظر شده و پیش از خروج از کشور، آن را توقیف و بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

رستمی یادآور شد: در بازرسی های انجام شده ۴۵ هزار و ۳۰۰ عدد قرص و ۲۲۸ عدد آمپول کمیاب متعلق به بیماریهای خاص به ارزش شش میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، جانشین فرمانده انتظامی استان همچنین از تشکیل پرونده ای در این خصوص و ارسال آن به مراجع قضایی جهت بررسی های بیشتر خبر داد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نشست نقدوبررسی نمایش «روزی روزگاری سمنگان» با حضور منتقدان، نویسنده، کارگردان و اعضای این گروه نمایشی در تالار مشاهیر تئاتر شهر برگزار شد.

نیم ساعت پیش

در حمله بامداد امروز رژیم صهیونیستی به ساختمانی در بندر بانیاس سوریه «سرهنگ رضا زارعی» به شهادت رسید.

یک ربع پیش

رئیس ستاد انتخابات شوشتر و گتوند گفت: مردم دارالمومنین شوشتر از ابتدای ساعات رای‌گیری در شعب اخذ رای حضور یافته‌اند و تا این لحظه مشارکت قابل ملاحظه‌ای دیده شده است.

یک ربع پیش

رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: ۸۴ درصد ارتباط دستگاه‌های احراز هویت از طریق APN است.

یک ربع پیش

امام جمعه موقت مشهد گفت: ریشه این نظام مردم هستند و حلال همه مشکلات کشور، حضور، اراده و تصمیم مردمی است.

یک ربع پیش

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: ۳۵ تا ۴۵ سال بیشترین سن مشارکت در انتخابات در این استان تاکنون بوده است.

یک ربع پیش

فرماندار شهرستان شهریار گفت: امروز روزی است که باید به اتحاد، همبستگی، انسجام و اقتدار ملی را نشان داده‌ایم، دنیا خواهد فهمید که آن همه هزینه تبلیغاتی که برای کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات کرده‌اند، بیهوده بود.

یک ربع پیش

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشوراز انتخابات به عنوان رزمایش بزرگ سیاسی نام برد و گفت: حضور در انتخابات و انتخاب افراد اصلح، راه حل برون رفت از مشکلات بوده و در عین حال اقتدار آفرین است.

یک ربع پیش

فرماندار شهرستان روانسر از برآورد مشارکت ۶۰ درصدی مردم روانسر در انتخابات خبر داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...