خبرداغ |
۱ هفته پیش

خط نشانِ سازمان سینمایی برای برادران لیلا

در شرایطی که یک هفته تا شروع جشنواره کن باقی مانده سایت سازمان سینمایی گفت و گویی از رئیس این سازمان درباره الزام پروانه نمایش فیلم‌های حاضر در جشنواره‌های جهانی منتشر کرد.

به گزارشخبرداغبه نقل از سینما دیلی: در شرایطی که یک هفته تا شروع جشنواره کن باقی مانده سایت سازمان سینمایی گفت و گویی از رئیس این سازمان درباره الزام پروانه نمایش فیلم‌های حاضر در جشنواره‌های جهانی منتشر کرد.

 

خط و نشانِ سازمان سینمایی برای «برادران لیلا»

در حالی که هنوز برای هیچ کدام از دو نماینده سینمای ایران در این جشنواره پروانه نمایش صادر نشده از همان روز اعلام خبر پذیرش فیلم سعید روستایی در جشنواره کن رسانه‌های اصولگرا نسبت به حضور این فیلم بدون پروانه نمایش موضع گرفتند و به نظر می‌رسد  صحبت‌های خزاعی متوجه این فیلم باشد. رئیس سازمان سینمایی در صحبت‌هایش گفت:«بنابر نص صریح آیین نامه و دستور العمل نمایش فیلم، هرگونه حضور و نمایش فیلم سینمایی در مجامع و جشنواره‌های خارجی مستلزم اخذ پروانه نمایش است و تخلف تهیه‌کنندگان موجب خدشه در صدور پروانه نمایش و اکران و حتی تولیدات بعدی است هر چند در این مورد سال‌هایی در مقام اجرا و نظارت مسامحه و سهل انگاری شده است. از این رو، ضروری است برای پرهیز از این امر سازندگان آثار نسبت به پایبندی به قانون و رعایت آن دقت کنند.»

در این شرایط باید دید فیلم سعید روستایی از سازمان سینمایی مجوز نمایش در جشنواره کن را دریافت می‌کند یا با نمایش در این جشنواره دچار مشکل اکران در ایران می‌شود.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهلت ثبت نام حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور در سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ تا پایان خردادماه تمدید شد.

6 ساعت پیش

ایرنا نوشت: وزیر امور خارجه قطر گفت که اضافه شدن نفت ایران به بازار موجب ثبات بازار و کاهش قیمت جهانی نفت خواهد شد.

5 ساعت پیش

یکی از نویسندگان فیلمنامه لامینور از وضعیت اکران این فیلم انتقاد کرد.

5 ساعت پیش

طی روزهای اخیر قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله و گوسفندی تفکیکی به دلیل تلاطم بازار توسط برخی سودجویان افزایش یافته، این درحالی است که مبنای قیمت این محصول برحسب شقه محاسبه می‌شود به طوری که امروز هر کیلو شقه گوساله ۱۳۵ هزار تومان و شقه گوسفندی بین ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزارتومان قیمت دارد.

5 ساعت پیش

بلومبرگ طی گزارشی از رشد قابل توجه هزینه‌های تولید گوشت در دنیا نوشت: بسیاری از دامداران که از همه طرف ضربه خورده‌اند مجبور شده‌اند دام‌های خود را بفروشند که درنتیجه آن تولید گوشت در کوتاه‌مدت کاهش و قیمت‌ها افزایش خواهد یافت.

6 ساعت پیش

مشهد- اتصال یک دستگاه هیتربرقی باعث ایجاد دودگرفتگی موقت در بخشی از حرم مطهر رضوی شد.

6 ساعت پیش

رئیس جمهور ترکیه در تماس تلفنی با ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو گفت که ترکیه از سیاست درهای باز ناتو حمایت می‌کند.

5 ساعت پیش

تیم والیبال زنان ایران به جای قزاقستان در بازی های کشورهای اسلامی شرکت می کند.

6 ساعت پیش

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: همه افراد مستحق جای مانده در هر گروه و دهکی که باشند، یارانه دریافت خواهند کرد.

5 ساعت پیش

بیشتر...