تداوم طرح تشدید برخورد با تخلفات رانندگان خوردوهای شیشه دودی غیرمجاز all tv logo

تداوم طرح تشدید برخورد با تخلفات رانندگان خوردوهای شیشه دودی غیرمجاز
سیستان و بلوچستانزاهدان

سرهنگ محمدعلی بزی اظهار کرد: برابر ماده 221 آیین نامه راهنمایی و رانندگی نصب پرده یا کرکره یا هرچیز دیگری که مانع دید عقب وسیله نقلیه شود، ممنوع و با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.

وی بیان کرد: در ادامه اجرای تحقق انضباط و امنیت ترافیکی و طرح تشدید برخورد با تخلفات رانندگان خودروهای دارای شیشه دودی غیر مجاز در پنج ماهه اول سال جاری 11529 تخلف در این خصوص در سامانه اجرائیات ثبت شده است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد؛ استفاده از شیشه دودی غیرمجاز در خودروها باعث کاهش میدان دید راننده به ویژه در شرایط نامساعد جوی و تاریکی هوا، منجر به وقوع تصادف شده و می تواند تبعات سوء امنیتی و ناهنجاری های اخلاقی را هم در پی داشته باشد.

باشگاه خبرنگاران جوانسیستان و بلوچستانزاهدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با اشاره به غربالگری رایگان ۳ بیماری مرتبط با سلامت قلب، گفت: جمعیت بالای ۳۰ سال کشور که به مراکز جامع خدمات سلامت مراجعه کنند، به صورت رایگان تحت غربالگری و خطرسنجی فشارخون، بیماری‌های قلبی و دیابت قرار می‌گیرند.

1 ساعت پیش

«ماجرای سنگو و شوبانه» که نویسندۀ نام آشنای کودکان، «سرور کُتُبی» آن را نوشته است؛ از افسانه‌های شیرین و قصه‌های ماندگار گذشته، الهام گرفته شده است.

1 ساعت پیش

مبلغ این قرارداد از یک صندوق ویژه نظامی به مبلغ 100 میلیارد یورو تامین می شود که سال گذشته پس از حمله روسیه به اوکراین توسط دولت آلمان تصویب شد.

1 ساعت پیش

رحیمی جهان آبادی نماینده مجلس : چین و روسیه از اینکه همه مشکلات ما با غرب و آمریکا حل شود دل خوشی ندارند.

1 ساعت پیش

هر ساله در ۲۹ سپتامبر «روز جهانی قلب» به منظور افزایش آگاهی در مورد این عضو مهم بدن گرامی داشته می‌شود.

1 ساعت پیش

دنیس اکرت مهاجم شاغل در لیگ بلژیک با حضور در یک برنامه تلویزیونی حقایقی جالب را از زندگی شخصی خود بیان کرد.

یک ربع پیش

سپاهان در حالی در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا میزبان الاتحاد است که این تیم روزهای خوبی را با نونو اسپریتو سانتو و کریم بنزما پشت سر می‌گذارد.

14 دقیقه پیش

فارس نوشت:دختر فرمانده شهیدمان بود، با پیراهن پدرش بر تن داشت از بابای قهرمان‌اش می‌گفت؛ از تنها عکس ۲ نفره‌شان با پدر.

1 ساعت پیش

تیرانداز ان ایران در ششمین روز از بازی‌های آسیایی هانگژو در تپانچه بادی زنان به فینال راه نیافتند اما پوریا نوروزیان در تفنگ سه وضعیت مردان به فینال راه یافت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...