خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

مرکز استعدادیابی پایگاه قهرمانی قایقران در بندرانزلی افتتاح شد ایسنا

مرکز استعدادیابی و پایگاه قهرمانی قایقران در بندرانزلی افتتاح شد

ایسنا/گیلانمرکز استعدادیابی و پایگاه قهرمانی سالن زنده‌یاد سیروس قایقران امروز طی مراسمی در بندرانزلی افتتاح شد.

امروز سه‌شنبه ۲۴ بهمن ماه مرکز استعدادیابی و پایگاه قهرمانی سالن زنده‌یاد سیروس قایقران واقع در خیابان شهید رحیم زاده، خیابان بهمن صالح نیا امروز طی مراسمی در بندرانزلی افتتاح شد.

در این مراسم جهانبخش آرمان، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان اظهار کرد: در استانی واقع شده ایم که مهد استعدادهای درخشان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان تصریح کرد: در مواردی قهرمانان بندرانزلی با برخی استان‌ها برابری می‌کنند و حتی از برخی استان‌ها تعداد قهرمانان آن بیشتر است.

آرمان با بیان اینکه در بندرانزلی ملوان را داریم، گفت: در رشته های مختلف دیگر نیز بندرانزلی قهرمانان خوبی دارد ولی در زیرساخت مشکل داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با بیان اینکه وظیفه ما این است که بیشتر تلاش کنیم، تاکید کرد: مجموعه شادروان سیروس قایقران را باید تکمیل و سکوهای جدید به آن اضافه کنیم، ضمن اینکه سالن ربیعی بایستی مقاوم سازی همچنین تعمیر و تجهیز شود.

آرمان با تاکید بر اینکه بندرانزلی را بایستی ویژه ببینیم، گفت: مسئولین شهرستانی کمک کردند و با ادامه این کمک می توانیم از موانع عبور و به شرایط ایده آل برسیم.

همچنین در این مراسم مجید ستوده، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرانزلی اظهار کرد: قهرمانان ما در سطح جهان و آسیا همواره موفق و مدال‌آور بودند.

وی افزود: افتتاح و تجهیز مرکز استعدادیابی و پایگاه قهرمانی سالن زنده‌یاد سیروس قایقران یک گام اساسی در پرورش نخبگان و استعدادهای درخشان است که می‌تواند به ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی کمک کند تا طرح های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشته و برنامه محوری را در رأس کارهای خودشان قرار دهند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرانزلی تصریح کرد: امیدواریم با اقدامات صورت گرفته در آینده هم شاهد باشیم قهرمانان ما در سطح جهان پرچم ایران اسلامی را با افتخار به اهتزاز درآورده و موفقیت هایشان ادامه دار باشد.

ستوده تاکید کرد: در طول یک سال و نیم گذشته که دنبال افتتاح این مرکز بودیم توانستیم تجهیزات مورد نیاز برای سنجش و ارزیابی فاکتورهای مختلف، آمادگی جسمانی ورزشکارانی برای بدنسازی را تهیه کنیم. همچنین تهیه تجهیزاتی برای بالا بردن آمادگی جسمانی ورزشکاران در رشته‌های ورزشی کاراته، تکواندو و جودو که ورزشکاران بتوانند تمرینات جسمانی و فنی خود را در یک مکان داشته باشد را داشته ایم.

وی افزود: همزمان با این پروژه در سالن انصاری نصب صندلی داشتیم و طی هفته آینده اسکوربورد این مجموعه ورزشی نصب خواهد شد، ضمن اینکه تاتامی سالن رزمی آن را تعویض کردیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرانزلی تاکید کرد: یک خوابگاه در سالن بوکس مجموعه ورزشی زنده یاد سیروس قایقران تجهیز کردیم که می تواند مکملی برای برنامه‌های ورزشی بوده و بتوانیم میزبان اردوهای ملی همچنین میزبان برنامه‌های هیئت‌های ورزشی باشیم.

ستوده گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در آغاز سال جدید نیز تکمیل زمین تنیس استادیوم سیروس قایقران را در دستور کار داریم.

گفتنی است ربان این مجموعه توسط زکریا قایقران پدر مرحوم سیروس قایقران کاپیتان تیم ملی فوتبال همچنین بهمن صالح‌نیا پدر فوتبال ملوان بندرانزلی بریده و افتتاح شد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه همدان و استاندار همدان در پیام مشترکی از مردم استان برای مشارکت پرشور در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری قدردانی کردند.

یک ربع پیش

محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، بعد از شکست در انتخابات مجلس دوازدهم در کانال تلگرامی خود بیانیه ای صادر کرد.

یک ربع پیش

«محمد مصطفی» که انتظار می‌رود نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین شود، یکی از چهره‌های پیشرو اقتصادی فلسطین و متحد محمود عباس است.

یک ربع پیش

دستیار وزیر امور خارجه ایران گفت: همجواری ایران با افغانستان یک فرصت طلایی برای کشور ایران به شمار می رود.

یک ربع پیش

وبینار تخصصی «روابط‌ عمومی با محوریت بر دنیای امروز» با حضور متخصصان و مدیران روابط‌عمومی استارتاپ‌ها و برندهای برتر ایران در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

یک ربع پیش

فرماندار سردشت گفت: بر اساس آخرین آمار و اطلاعات از ستاد انتخابات شهرستان، کمال حسین ‌پور بیشترین آراء ماخوذه را در این حوزه کسب کرد.

یک ربع پیش

استاندار مازندران در پیامی از مردم استان برای حضور حماسی پای صندوق‌های رای قدردانی کرد.

یک ربع پیش

مسابقات فوتسال جام رمضان (شهدای چوار) در غیاب دو تیم مطرح پایتخت برگزار خواهد شد.

یک ربع پیش

کاله آمل و آورتای ساری در هفته بیستم لیگ برتر بسکتبال، فردا به مصاف حریفان می‌روند.

6 دقیقه پیش

بیشتر...