عصر ایران |
۱ هفته پیش

بی خانمان های پاریس قربانی المپیک هزاران نفر در آستانه بازی ها اخراج شدند

حدود ۵ هزار بی‌خانمان در آستانه المپیک ۲۰۲۴ از پاریس اخراج شدند.

به گزارش تسنیم، مقامات فرانسوی چند هزار بی‌خانمان را در آستانه المپیک 2024 از پاریس بیرون کردند. به گفته این منبع، دولت فرانسه هزاران مهاجر بی‌خانمان را سوار اتوبوس و آنها را از پاریس خارج کرد. گفته شده آنها به لیون و مارسی رفته‌اند.

دهکده المپیک پاریس در یکی از فقیرترین مناطق ایجاد شده، جایی که هزاران نفر در کمپ‌های خیابانی یا ساختمان‌های متروک زندگی می‌کنند. مقامات دولت فرانسه از اظهار نظر رسمی خودداری کردند اما گفتند این یک برنامه داوطلبانه است که برای کاهش کمبود شدید مسکن در پاریس طراحی شده است.

المپیک پاریس از 26 جولای تا 11 آگوست 2024 (5 تا 21 مرداد) برگزار می‌شود.

عضویت در اینستاگرام عصر ایران#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصویری از پسر ساسی مانکن به نام برسام منتشر شد که معصومیت عجیب چهره این کودک دل کاربران را به درد آورد.

نیم ساعت پیش

بازار گوشت قرمز نسبت به روز گذشته تغییر اندکی داشت.

یک ربع پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

نیم ساعت پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

یک ربع پیش

در مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی بدون نیاز به حداقل خرید، شما می‌توانید از ۲۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی بهره بگیرید.

یک ربع پیش

سرپرست وزارت امور خارجه در ادامه رایزنی‌های دیپلماتیک خود در نیویورک با میریانا اسپولیاریک ایگر، رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ دیدار و گفتگو کرد.

یک ربع پیش

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ گفت: از ابتدای امسال، مردم نیکوکار شهرستان بیش از ۷۴۰ میلیون تومان زکات فطره، زکات مستحبی و زکات واجب پرداخت کرده‌اند.

یک ربع پیش

از سال گذشته و به دنبال رشد دو برابری قیمت خودرو، شرکت های لیزینگ اعطای تسهیلات به خودروهای کارکرده را در سطحی وسیع دنبال کرده اند؛ تا پیش از این، تنها خودروهای صفر قابلیت لیزینگ داشت اما امروز خودروهای کارکرده و برخی خودروهای ساخت داخل نیز امکان لیزینگ دارد.

نیم ساعت پیش

تصاویر مربوط به جیپ گرند واگنیر 2023 را مشاهده می کنید. نسل قدیم این خودرو با عنوان جیپ آهو در ایران مونتاژ و عرضه شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...