خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

نتایج انتخابات 1402 مجلس در سراسر کشور در حال به روزرسانی جدول تسنیم


نتایج انتخابات 1402 مجلس در سراسر کشور/ در حال به روزرسانی + جدول

‌با شمارش صندوق‌های شهری و روستایی، ‌نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مختلف انتخابیه مشخص شد.

- اخبار استانها -

به گزارش گروه استان‌هایخبرگزاری تسنیم، انتخابات مجلس در 31 استان و 290 حوزه و 59 هزار شعبه برگزار شد و واجدان شرایط شرکت در این انتخابات برای انتخاب نمایندگان دوازدهمین پارلمان ایران، 290 نماینده را انتخاب کردند.

آذربایجان شرقی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1تبریز و آذرشهر و اسکو
2اهر وهریس
3بناب
4سراب
5شبستر
6کلیبر، خدا‌آفرین و هوراندبهان رضوانی22 هزار و 246 رأی
7مراغه و عجب شیر
8مرندوجلفا
9ملکان
10میانه
11هشترود و چاراویماق
12ورزقانرضا علیزاده24 هزار و 348 رأی

آذربایجان غربی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1ارومیه
2بوکان
3پیرانشهر
4سردشت و میرآباد
5خوی و چایپاره
6ماکو وچالدران و پلدشت و شوط
7مهابادسلام ستوده15 هزار و 885 رأی
8میاندوآب و چهاربرج و باروق
9شاهین دژ و تکاب
10نقده و اشنویهعبدالکریم حسین‌زاده36 هزار و 83 رای
11سلماسیعقوب رضازاده19 هزار و 133 رأی

اردبیل

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1اردبیل، نمین، نیر و سرعین1) علی نیکزاد
2) صدیف بدی
3) احد بیوته
2پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوزابراهیم فهیمی و امیدعلی رعنایی به دور دوم راه یافتند
3خلخال و کوثروحید کنعانی
4گرمی و انگوتمحمد خوش‌سیما20 هزار و 19 رأی
5مشگین‌شهربابک رضازاده

اصفهان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1اصفها‌ن، جرقویه، ورزنه، هرند و کوهپایه
2اردستاناحمد بخشایش‌اردستانی11 هزار و 284 رأی
3شاهین شهرومیمه و برخوار
4خمینی شهرمحمدتقی نقدعلی45 هزار و 767 رأی
5سمیرم
6شهرضا و دهاقان
7فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت
8فلاورجان
9کاشان وآران و بیدگلمصطفی معینی36 هزارو 734 رأی
10گلپایگان و خوانسار
11لنجانحسین رجایی‌ریزی و علی کیانی به مرحله دوم رفتند
12مبارکه
13نائین و خور و بیابانکالهام آزاد6 هزار و 472 رأی
14نجف آباد و تیران وکرون
15نطنز و بخش قمصر
16مسیحیان ارمنی جنوب

البرز

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1کرج، اشتهارد و فردیس
2ساوجبلاغ، نظر‌آباد، طالقان و چهارباغ

ایلام

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1‌ایوان، چرداول،‌ مهران,‌ ملکشاهی، سیروان‌1) فریدون همتی
2) سارا فلاحی
1) 34 هزار و 914 رأی
2) 34 هزار و 721 رأی
2دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدرهاسدالله چراغی31 هزار و 595 رأی

بوشهر

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1بوشهر، گناوه و دیلم
2دشتی و تنگستانغلامحسین زارعی20 هزار و 257 رأی
3دشتستانابراهیم رضایی43 هزار و 629 رأی
4کنگان ودیر وجم و عسلویه

تهران

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1تهران، شمیرانات، اسلامشهر، ری و پردیس
2پاکدشت
3دماوند و فیروزکوه
4رباط کریم و بهارستانحسن قشقایی
5شهریار، قدس و ملارد
6ورامین، پیشوا و قرچک
7زرتشتیان
8کلیمیان
9مسیحیان آشوری وکلدانی
10مسیحیان ارمنی شمال

چهارمحال و بختیاری

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1شهرکرد و بن و ساماناحمد راستینه
2اردل و فارسان و کوهرنگ و کیارحمیدرضا عزیزی
3بروجنغلامرضا میرزایی
4لردگان و خانمیرزا و فالردسیدروح‌الله موسوی

خراسان جنوبی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1بیرجند و درمیان و خوسفسیدحسن هاشمی و علی مولوی به دور دوم راه یافتند
2نهبندان و سربیشهمصطفی نخعی31 هزار و 940 رأی
3قائنات و زیرکوهسلمان اسحاقی33 هزار و 200 رأی
4فردوس، سرایان، طبس و بشرویه‌محمد نصیری25 هزار و 943 رأی

خراسان رضوی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح‌آبادعثمان سالاری76 هزار و 102 رأی
2تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوهحسن امامی‌راد29 هزار و 923 رأی
3چناران و طرقبه شاندیز و گلبهار
4خواف و رشتخوارامیر توکلی‌رودی48 هزار و 575 رأی
5سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب، داورزن و ششتمد1) بهروز محبی
2) محمدرضا محسنی ثانی
1) 50 هزار و 684 رای
2) 40 هزار و 566 رای
6فریمان، ‌سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه
7قوچان و فاروجعلی آذری27 هزار و 991 رأی
8کاشمر، خلیل‌آباد، بردسکن و کوهسرخ
9گناباد و بجستانهادی محمدپور17 هزار و 769 رأی
10نیشابور، ‌فیروزه، زبر‌خان، میان‌جلگه1)سیدیحیی سلیمانی
2) محمد رستمی
1) 51 هزار و 577 رای
2) 44 هزار و 114 رای
11درگزحسین محمدزاده14 هزار و 894 رأی
12مشهد و کلات

خراسان شمالی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1اسفراین و بام‌صفی‌آبادهوای قوامی34 هزار و 580 رأی
2شیروانعباس قدرتی14 هزار و 900 رأی
3بجنورد، مانه‌وسملقان، جاجرم، گرمه، راز، جرگلان1)محمد‌مهدی شهریاری
2) سیدمحمد پاکمهر
1) 75 هزار رای
2) 49 هزار رأی

خوزستان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1اهواز، باوی، حمیدیه و کارون
2آبادان

1) جلیل مختار
انتخابات این حوزه به دور دوم کشیده شد

20 هزار و 576
3اندیمشکجهانبخش قلاوند
4ایذه و باغ ملک و دزپارت و صیدون
5بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی
6بهبهان و آغاجاریمحمدطلا مظلومی
7خرمشهر
8دزفول
9دشت آزادگان و هویزه
10رامهرمز و رامشیر
11شادگان
12شوش و کرخهمحمدکعب امیر34 هزار و 117 رأی

زنجان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1زنجان و طارممصطفی طاهری
نبی‌الله محمدی و محمد اسماعیلی به دور دوم رفتند
44 هزار رأی
2ابهر، خرمدره و سلطانیهمنصور علیمردانی23 هزار و 864 رأی
3خدابندهسعید رفیعی و احمد بیگدلی به دور دوم راه یافتند.
4ماهنشان و ایجرودسیدجمال موسوی20 هزار و 821 رای

سمنان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1سمنان،‌ مهدی‌شهر و سرخهعباس گلرو29 هزار و 455 رأی
2دامغانعلی‌اکبر علیزاده برمی11 هزار و 147 رأی
3شاهرود و میامی
4گرمسار و آرادانیاسر عربی17 هزار و 681 رأی

سیستان و بلوچستان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1زاهدان
2شهروراسک و سرباز و دلگان
3چابهار،‌ نیکشهر، کنارک، قصرقند، دشتیاری و زرآبادمحمدانوربجارزهی54 هزار و 25 رأی
4خاش، میرجاوه، تفتان ‌علی کرد30 هزار و 458 رأی
5زابل و زهک و هیرمند ونیمروز و هامون
6سراوان وسیب و سوران و مهرستان و گلشن

فارس

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1شیراز و زرقان
2آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهانرحیم زارع22 هزار و 570 رأی
3نی‌ریز، استهبان و بختگانفرهاد طهاسبی33 هزار و 515 رأی
4اقلیدمحسن صالحی14 هزار و 233 رأی
5جهرم و خفرمحمدرضا رضایی کوچی54 هزار و 535 رأی
6داراب و زرین دشتمحمدجواد عسگری42 هزار و 10 رأی
7سپیدان و بیضاء
8سروستان، کوار و خرامهغلامرضا توکل شوریجه20 هزار و 526 رأی
9فساحسن‌علی محمدی14 هزار و 736 رأی
10فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزینمحمد مهدی فروردین36 هزار و 664 رأی
11کازرون و کوه چنارغلامرضا دهقان ناصرآبادی38 هزار و 613 رأی
12لارستان، ‌خنج، گراش‌علاالدین بروجردی39 هزار و 924 رأی
13لامرد و مهرسیدموسی موسوی25 هزار و 167 رأی
14مرودشت، پاسارگاد و ارسنجاناسفندیار عبداللهی و سیروس سجادیان به مرحله دوم رفتند
15ممسنی و رستم

قزوین

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1قزوین و آبیک و البرز
2بوئین زهرا و آوج
3تاکستان

قم

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1قم، کهک، جعفر‌آباد1) مجتبی ذوالنوری
2) محمد منان رئیسی
3) قاسم روانبخش
1) 149 هزار و 283 رای‌
2) 105147 با رای
3) 78545 رأی

کردستان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1سنندج دیواندره کامیاران
2بیجارعلیرضا زندیان10 هزار و 403 رای
3سقز، بانه
4دهگلان ـ قروهمحمد رسول شیخی17 هزار و 458 رأی
5مریوان ـ سروآبادامید کریمیان11 هزار و 67 رأی

کرمان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1کرمان و راور
2بافت و رابر و ارزوئیه
3بم، ریگان، فهرج و نرماشیرموسی غضنفرآبادی68 هزار و 354 رأی
4جیرفت و عنبرآبادبهنام سعیدی37 هزار و 621
5رفسنجان و اناراحمد انارکی‌محمدی56 هزار و 492 رای
6زرند وکوهبنانعبدالحسین همتیکسب 28 هزارو 344
7سیرجان و بردسیرمحمد معمتدی‌زاده53 هزار و 715 رأی
8شهر بابکغلامرضا نویدی18 هزار و 302 رأی
9کهنوج،‌ منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج، فاریاب و جازموریانمنصور شکراللهی82 هزار و 586 رای

کرمانشاه

ردیفنماینده منتخبتعداد آرا
1کرمانشاه
2اسلام آباد غرب ـ دالاهومجتبی بخشی‌پور30 هزار و 576 رأی
3پاوه، جوانرود، ثالث باباجانی وروانسررستگار یوسفی25 هزار و 771 رأی
4سنقرسیدجواد حسینی‌کیا11 هزار و 12 رأی
5قصرشیرین و سرپل ذهاب و گیلانغربفتح‌الله حسینی38 هزار و 434 رأی
6کنگاور و صحنه و هرسینوحید احمدی ‌32 هزار و 576 رأی

کهگیلویه و بویراحمد

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1بویراحمد و دنا و مارگونمحمد بهرامی
2کهگیلویه و بهمئی و چرام و لندهحجت‌الاسلام حاجی سید‌محمد موحد
3گچساران و باشتغلام رضا تاجگردون

گلستان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1گرگان و آق قلا
2رامیان و آزادشهر
3علی‌آباد کتولرحمت‌الله نوروزی32 هزار و 787 رأی
4کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان
5گنبدکاووس
6مینودشت، کالله، مراوه‌تپه و گالیکش

گیلان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1رشت و خمام1) جبار کوچکی‌نژاد
2) مهدی فلاح
3) محمدرضا احمدی سنگر

1) 45 هزار و 614
2) 34 هزار و ‌682
3)32 هزار و 273

2آستاراولی داداشی16 هزار و 474 رای
3آستانه اشرفیهابراهیم نجفی17 هزار و 490 رأی
4بندرانزلیاحمد دنیامالی8 هزار و 147 رأی
5رودبارمهرداد گودرزوند چگینی18 هزار و 788 رای
6رودسر و املشمحمدعلی جانی18 هزار و 587 رأی
7صومعه سراسعید رحمت‌زاده24 هزار و 760 رای
8طوالش، رضوانشهر و ماسالیاسر اسلام‌دوست44 هزار و 161 رأی
9فومن و شفت
10لاهیجان و سیاهکل
11لنگرودمهراداد لاهوتی24 هزار و 936 رای

لرستان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1خرم آباد و چگنی
2الیگودرز
3بروجرد
4پلدختر و معمولان
5دلفان و سلسلهمحمدحسین محمدی43 هزار و 445 رأی
6دورود و ازنا
7کوهدشت و رومشکانعلی امامی راد23 هزار و 242 رأی

مازندران

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1ساری و میاندورود
2آملرضا حاجی‌پور28 هزار و 415 هزار رأی
3بابل1)حسن نتاج
2) احمد فاطمی
1) 69 هزار و 72 رای
2) 40 هزار و 938 رای
4بابلسر و فریدونکنارعلی‌اصغر باقرزاده42 هزار و 288 رأی
5بهشهر و نکا و گلوگاهغلامرضا شریعتی38 هزار و 7 رأی
6تنکابن و رامسر و عباس آبادسیدشمس‌الدین حسینی45 هزار و 398 رأی
7قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سواد کوه شمالیانتخابات در این مرحله به دور دوم رفت
8نور و محمودآبادعبدالوحید فیاضی23 هزار و 290 رای
9نوشهر، چالوس و کلاردشتکامران پولادی27 هزار و 349 رأی

مرکزی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آرا
1اراک و کمیجان وخنداب
2تفرش و آشتیان و فراهانولی‌الله بیاتی11 هزار و 739 رأی
3خمینمحمد بیات8 هزار و 253 رأی
4ساوه و زرندیه
5شازند
6محلات و دلیجانمحمد جلالی5 هزار و 493 رأی

هرمزگان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراگرایش سیاسی
1بندرعباس و قشم وابوموسی و حاجی‌آباد و خمیر

1) احمد مرادی

2) فاطمه جراره
3) محمد آشوری تازیانی

1) اصولگرا

2) اصولگرا

3)

2بندرلنگه و بستک و پارسیاناحمد جباریاصولگرا
3میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگردسیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی72367اصولگرا(ائتلاف)

همدان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراگرایش سیاسی
1همدان و فامنینحمیدرضا حاجی‌بابایی و عباس صوفیاصولگرا (ائتلاف)
2اسدآبادعلی‌اکبر رنجبرزادهاصولگرا (ائتلاف)
3بهار و کبودراهنگفتح‌الله توسلی37 هزار و 195 رای
4تویسرکانمحمدمهد‌ی مفتح38 هزار و 195 رأیاصولگرا
5رزن و درگزینسید ابوالحسن مصطفویاصولگرا (ائتلاف)
6ملایراحد آزادی‌خواه ـنماینده بعدی در دور دوم1) اصولگرا (ائتلاف)
7نهاوند‌علیرضا نثاریمستقل

یزد

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراگرایش سیاسی
1یزد و اشکذر و زارچ بخش ندوشن
2اردکانمصطفی پوردهقان12 هزار و 271 رأیاصلاح‌طلب
3مهریز،‌ بافق، ابرکوه، خاتم، بهاباد و مروستمحمدرضا صباغیان23 هزار و 485 رأی
4تفت و میبد

انتهای پیام/



#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر سامانه هوشمند سوخت گفت: تجهیزات تولید کارت سوخت در حال به روزرسانی است.

نیم ساعت پیش

پرسپولیس در حالی به استقبال دیدار هفته بیست و چهارم می‌رود که این تیم در دیدار رفت مقابل صنعت نفت با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی شد.

نیم ساعت پیش

ناصر علیزاده به مدال طلای وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی آسیا دست یافت. ایمان محمدی هم در وزن ۶۳ کیلوگرم به مدال برنز رسید اما امیر عبدی در ۷۷ کیلوگرم از رسیدن به مدال بازماند.

نیم ساعت پیش

«آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا امروز (دوشنبه) گفت واشنگتن در حال «سازماندهی یک پاسخ دیپلماتیک» به حمله ایران است تا از تشدید تنش‌ها جلوگیری کند.

نیم ساعت پیش

چند سارق که صورت خود را پوشانده بودند، به یک جواهرفروشی در آمریکا حمله کردند.

نیم ساعت پیش

علی البلیهی، مدافع الهلال، بعد از چند بار تلاش برای ایجاد تنش با کریستیانو رونالدو سرانجام در دیدار اخیر الهلال و النصر در سوپرجام عربستان موفق شد کاری کند که کریستیانو از کوره در برود و با او درگیر شود.

نیم ساعت پیش

در این ویدئو یک کدبانوی خانه دار روشی ساده و سریع برای جرم گیری و رسوب زدایی از شیرآلات خانگی را آموزش می‌دهد.

یک ربع پیش

دونالد ترامپ وارد دادگاه شد تا با اولین محاکمه جنایی خود در نیویورک روبرو شود. اولین تصاویر ترامپ در داخل دادگاه منتشر شد./اصطلاحات نیوز

یک ربع پیش

ویدئویی از تعزیه خوانی استاد حسین خواجه امیری (ایرج) استاد برجسته آواز ایران در حاشیه یک مراسم منتشر شده است. حسین خواجه امیری در ۱۱ دیماه ۱۳۱۱ در نطنز به‌دنیا آمد. پدربزرگش ملا میرزا از خوانندگان بنام زمان ناصرالدین شاه بود و پدرش نعمت‌اللّه که از صدایی خوش و رسا برخوردار بود و ردیف می‌دانست، مدت‌ها او را تحت تعلیم خویش قرار داد. حسین در همان زمان در مراسم تعزیه‌خوانی شرکت می‌کرد و نزد تعزیه‌خوانانی که ردیف و دستگاه می‌دانستند، آواز آموخت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...