خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

انتخابات، سرمنشا بسیاری از تحولات در سرنوشت ملت ها است ایسنا

انتخابات، سرمنشا بسیاری از تحولات در سرنوشت ملت‌ها است

ایسنا/خراسان شمالیرئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: انتخابات به عنوان سرمنشا بسیاری از تحولات در سرنوشت ملت ها محسوب می‌شود و مشارکت در آن بسیار اهمیت دارد.

حسن ناهیدی امروز، ۲۴ بهمن ماه در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات خراسان شمالی اظهار کرد: ۹۲۶ شعبه ثابت و سیار اخذ رای در استان در یک هزار و ۵۷۹ نقطه جمعیتی، رای‌گیری را انجام خواهند داد و هیچ نقطه جمعیتی در استان وجود ندارد که شعبه اخذ رای برای آنجا پیش بینی نشده باشد.

وی با بیان این که تایید صلاحیت نامزدها با سلایق سیاسی مختلف زمینه حضور حداکثری را فراهم می‌کند، افزود: تاکنون صلاحیت ۱۰۹ نفر از نامزدها تایید شده و این رقم افزایش ۶۵ درصدی را نسبت به دوره قبل نشان می‌دهد.

ناهیدی بر تسهیل روند رای گیری از رای دهندگان در این دوره از انتخابات تاکید کرد و گفت: در این دوره، نیازی به ممهور شدن شناسنامه نیست، سایر مدارک هویتی مثل گواهینامه، گذرنامه، کارت پایان خدمت سربازی و کارت ملی نیز در احراز هویت رای دهندگان، معتبر هستند. برای رای به نامزدهای مجلس شورای اسلامی و هم داوطلبان مجلس خبرگان از یک تعرفه استفاده می شود.

وی انتخابات را به عنوان سرمنشا بسیاری از تحولات در سرنوشت ملت‌ها عنوان کرد و ادامه داد: برای تسهیل در دسترسی رای دهندگان به شعب اخذ رای، ۸۶ شعبه در استان نسبت به دوره قبل افزوده شده است.

وی با بیان اینکه کار رسانه و روابط عمومی یک هنر است، گفت: رسانه‌ها و روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی اقدامات و دستاوردهای برجسته را با تولید محتوای اثرگذار و شبکه‌ای و مکرر و اقناعی برای مردم تبیین و منعکس کنند.

ناهیدی با اشاره به اهمیت و نقش شورای اطلاع رسانی، بر برنامه ریزی منسجم و هدفمند بودن تبلیغات در جهت جلب مشارکت حداکثری و گفتمان سازی تاکید کرد.

وی به موضوع با اهمیت انتخابات اشاره کرد و افزود: مردم به دنبال تعیین سرنوشت خود هستند و با ایفای نقش، مشارکت حداکثری را رقم خواهند زد.

ناهیدی با تشریح برخی از دستاوردهای و اقدامات موثر صورت گرفته در این راستا، تبلیغات و اطلاع‌رسانی هنرمندانه را مهم دانست.

رئیس ستاد انتخابات استان استفاده از ظرفیت‌های موجود هر یک از دستگاه‌ها، نهادها و دهیاری‌ها با تبلیغات و تولید محتوای اثرگذار را در مشارکت حداکثری موثر دانست.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت: با ارزیابی‌هایی که انجام دادیم تا ۲۶ اردیبهشت انتخابات هیات‌رئیسه فدراسیون را برگزار می‌کنیم تا ژیمناستیک به آرامش برسد و در ادامه بتواند برنامه‌های سازنده‌اش را اجرا کند.

یک ربع پیش

این علائم نشان‌دهنده ابتلای زودهنگام به زوال عقل و آلزایمر است در ادامه با ما همراه باشید.

یک ربع پیش

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مریوان گفت: امیدوارم با انتخاب فرد اصلح گامی موثر در پیشرفت و آبادانی کشورمان برداریم.

یک ربع پیش

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس در روز شنبه دایر هستند و اگر تصمیمی بر تعطیلی مدارس شعب اخذ رأی گرفته شود، تا ساعت ۱۰ شب امشب اعلام می‌شود.

10 دقیقه پیش

رییس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه گفت : ۶۶۰۰ ناظر روند برگزاری انتخابات در استان را رصد می‌کنند.

یک ربع پیش

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۳۰ خطاب به مجریان و اعضای شعب اخذ رای در مورد تصویر برداری رای دهندگان نکته‌ای را متذکر شد.

14 دقیقه پیش

قلعه امن پرسپولیس کجاست؟ این استادیوم برای سرخ‌ها خوش‌یمن محسوب می‌شود.

یک ربع پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت : اصل حضور مردم در انتخابات، رای به استقلال، آزادی و جمهوریت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

یک ربع پیش

 یازدهم اسفند روز عمل به وعده است، سوادکوهی‌ها در ساعات نخست انتخابات در برف و یخبندان حضوری گرم در پای صندوق‌های رای داشتند.

یک ربع پیش

بیشتر...