1 روز پیش
2 بازدید

مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه شش با حضور رییس شورای شهر مشهد برگزار گردید | شهرآرانیوز

مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه شش با حضور رییس شورای شهر مشهد برگزار گردید
محمدرضا حیدری اظهار کرد: یکی از شعار‌های محوری و برنامه‌های شورای پنجم، توسعه متوازن و عدالت‌محور بوده است و برهمین‌اساس کمیسیون مناطق کم‌برخوردار با کارآمدترین و باانگیزه‌ترین اعضای شورا ایجاد شد.
به گزارششهرآرانیوز؛ «در این‌شرایط ویژه توصیه من به شهردارسابق منطقه ۶ این است که مشکلات را تحمل کند، زیرا ما به‌عنوان فرزندان انقلاب زحمات زیادی کشیده‌ایم و به‌دلیل نوع رویکرد و برخورد ناصواب برخی که نیت آنان را نمی‌دانم، باید برای خدمت به مردم ناملایمات را بپذیریم و صبر کنیم.» این جملات بخشی از سخنان رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در مراسم تودیع حجت‌ا... حیدری، شهردار سابق منطقه ۶ و معرفی سیدعلی حسین‌پور به‌عنوان سرپرست شهرداری این منطقه است.

به گزارش خبرنگار ما به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری در این مراسم که با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی و مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: یکی از شعار‌های محوری و برنامه‌های شورای پنجم، توسعه متوازن و عدالت‌محور بوده است و برهمین‌اساس کمیسیون مناطق کم‌برخوردار با کارآمدترین و باانگیزه‌ترین اعضای شورا ایجاد شد. وی افزود: برای ارتقای شاخص‌های سرانه خدمات شهری و زیرساخت شهری منطقه ۶ در برنامه عملیاتی، برش منطقه‌ای و بودجه سالانه نگاه ویژه‌ای به منطقه ۶ شده است و از نگاه ویژه شهردار سابق منطقه ۶ برای اجرایی‌شدن این برنامه‌ها تشکر می‌کنم.


ارتقای ۸۰ درصدی درآمد‌های شهرداری منطقه ۶

حیدری خاطرنشان کرد: اتصال جاده بسکابادی به طرق یک مطالبه ده‌ساله بود که در این‌دوره اتفاق افتاد و لازم به‌ذکر است در بحث درآمدی نیز در سال ۱۳۹۶ میزان تحقق درآمد‌های شهرداری این منطقه ۲۰ درصد بود، اما این‌میزان در سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ صددرصد و در سال ۱۳۹۹ حدود ۹۶ درصد محقق شده است که این‌موضوع نشان‌دهنده دغدغه‌مندی مدیران این‌منطقه است.


فروریختن دیوار نامهربانی در کارنامه شهردار سابق

در بخش دیگری از این‌جلسه نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد، اظهار کرد: لذت کارکردن برای مردم بسیار زیاد است و تمامی اقدامات در منطقه ۶ نتیجه یک کار جمعی بوده است.
احمد نوروزی افزود: خوشبختانه دیوار نامهربانی در منطقه ۶ فروریخت و اگرچه با آقای حیدری مهربانی نشد، اما نتیجه این‌کار خیر برای ایشان باقی می‌ماند.

حجت‌ا... حیدری، شهردار سابق منطقه ۶ نیز گفت: در این منطقه مشکلاتی همچون وجود دیوار آستان‌قدس، نداشتن فضای سبز، اتصال شهرک شیرین به رجایی، دسترسی نداشتن به مصلا، حرم مطهر رضوی و صدمتری و... وجود داشت که خوشبختانه در این‌مدت توانستیم پارک‌باغ ۵ هزارهکتاری را کلنگ بزنیم؛ همچنین شرایطی که بعد از احداث بازوی چهارم و اتصال به حر به وجود می‌آید، باعث کاهش ترافیک، ایجاد سرمایه‌گذاری و ارزش افزوده در منطقه می‌شود.

وی گفت: فروریختن دیوار نامهربانی بین شهرک شهید بهشتی و پردیس نیز اقدام مهمی بود که بالاخره به‌سرانجام رسید.
حیدری خاطرنشان کرد: از جمله اقدامات دیگری که تاکنون در منطقه انجام شده است، می‌توان به ایجاد ۷ پارک محلی، بیش از ۳۵۰هزار مترمربع آسفالت، بیش از ۷۰هزار مترمربع پیاده‌سازی، بیش از ۱۱کیلومتر کانال و بیش از ۶۰هزار طول جدول اشاره کرد.


#‌اخبار #‌مشهد
منبع: شهرآرانیوز


مطالب پیشنهادی

پایداری‌ها همچنان بلای جان قالیباف /شورای ائتلاف حکمیت خواهد کرد؟

نشانه ها از این حکایت دارد که پایداری ها برای مانع تراشی بر سر راه ریاست قالیباف، از همین حالا و حتی پیش از این به تخریب شهردار پیشین روی آورده اند و در کنار آن درحال لابی با نمایندگان شهرهای کوچک برای جمع کردن رأی به نفع آقاتهرانی هستند.

پختن غذا در فویل | نکات و کاربرد پختن غذا در فویل و کاربردهای مختلف فویل

پختن غذا در فویل و و روش پختن غذا در فویل و کاربردهای مختلف فویل و کاربرد فویل در اشپزی و کاربرد فویل در اشپزخانه را در پرشین وی بخوانید

نکات آشپزی | نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند

نکات آشپزی و آشنایی با نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند و ترفندهای خانه داری و نکات مهم آشپزی و ترفندهای مهم اشپزی را در پرشین وی بخوانید

سرنوشت نامعلوم ۲ خواسته سیاسی روحانی؛ افزایش اختیارات و همه‌پرسی

بارها از اختیاراتی ویژه برای ریاست جمهور حرف زده، اختیاراتی که معتقد است اصل ۱۱۳ قانون اساسی به آن اشاره دارد اما تفسیرها اشتباه است، حتی معتقد به رفراندوم و رجوع به آراء مردمی در آن مسائلی که بن بست ایجاد می شود، است اما هیچکدام از دو خواسته سیاسی روحانی طی ۶ سال گذشته راه به جایی نبرده است.

انکار یک خبرسازی درباره دولت و حسن روحانی

ایسنا نوشت:معاون پارلمانی رئیس جمهور با تکذیب ارتباط ویدیویی رئیس جمهور با نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: در جلسه امروز، معاون اول رئیس جمهور به جای رئیس جمهور حاضر خواهد شد.

رهبر انقلاب به سخنان کدام مقام آمریکایی در سخنرانی امروز خود اشاره کردند؟

تسنیم نوشت: مقام معظم رهبری در سخنرانی تلویزیونی امروز به مصاحبه فرماندار ایالت ایلینوی آمریکا اشاره کردند که از زنده شدن غرب وحشی بعد از شیوع کرونا در آمریکا سخن گفته بود.

پخت خورش خوشمزه | نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن آن

پخت خورش خوشمزه و نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن خورش و روش های خوشمزه کردن غذا و چگونه خورشت خوشمزه درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

موفقیت حقوقی و مهم ایران در از بین بردن توقیف ۱.۶ میلیارد دلار /رسیدگی روند درخواست از صندوق بین‌المللی پول از سوی رئیس جمهور

رئیس جمهور درگفت وگو با رئیس کل بانک مرکزی به بررسی روند درخواست وام از صندوق بین المللی پول، پرداخت.

ویدیو - رکورد جهانی که سپاه در مبارزه با کرونا شکست

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه گفت: سپاه در آماده سازی تخت های بیمارستانی ویژه برای بیماران کووید 19؛ رکورد زد.

ماجرای توئیت جنجالی میرسلیم

فارس نوشت: دفتر سیدمصطفی میرسلیم منتخب دوم مردم تهران در مجلس یازدهم درباره یک توییت توضیحاتی ارائه کرد.

روحانی به مردم: از روز شنبه مرحله سخت مبارزه با کرونا شروع می‌شود /آن روز که فهمیدیم کرونا در قم نشر یافته، همان روز از قم هم خارج شده بود - خبرآنلای

روحانی گفت: آن روزی که به ما اعلام شد اول فقط در قم بود و روز بعد اراک را هم اعلام کردند که متوجه شدیم. آن روز که ما فهمیدیم هم در قم شیوع یافته و هم از قم عبور یافته است.

چمران: رای اصولگراها کاهش یافته/انتخابات ۱۴۰۰ قابل پیش‌بینی نیست

مهدی چمران با بیان اینکه رای اصولگرایان کاهش داشته است گفت: من نمی خواهم به تقسیم بندی ها تاکید داشته باشم ولی به طور کلی مشارکت در این دور از انتخابات کمتر از دفعات قبل بود، ما پیش از این وقتی به مساجد و مجالسی که عموما می رفتیم شاهد شور و هیجان بیشتری بودیم اما اینبار شور و هیجان کمتری را دیدیم .

یک توصیه به عقلای مجلس آینده

بیماری کرونا این روزها بر حوزه های سیاست، اقتصاد، جامعه و ...سایه انداخته و همه چیز را تحت الشعاع خود قرار داده است.

پخت کیک و شیرینی | نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن

پخت کیک و شیرینی و نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن و نکات لازم برای پف کردن کیک و شیرینی و روش پخت کیک را در پرشین وی بخوانید

به روغن انداختن خورش | نکات به روغن انداختن خورش و ترفندهای آشپزی

به روغن انداختن خورش و نکات به روغن انداختن خورش و ترفندهای آشپزی و جا انداختن خورشت فسنجان و روش سرخ کردن سیب زمینی رستورانی را در پرشین وی بخوانید

نمایندگانی که با پارلمان خداحافظی کردند/بازگشت قدیمی‌ها به بهارستان

پرونده انتخابات مجلس یازدهم در مرحله اول بسته شد و اکثریت پارلمان آینده برای ۴ سال در اختیار اصولگرایان قرار گرفت.

وا نرفتن کوفته تبریزی | نکات مهم وا نرفتن کوفته تبریزی که باید بدانید

وا نرفتن کوفته تبریزی و نکات مهم وا نرفتن کوفته تبریزی که باید بدانید و طرز تهیه کوفته تبریزی و چگونه کوفته خوشمزه ای درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

دعوای کرونایی سیاسیون به قیمت جان مردم /یا کمک کنید یا سکوت /زمان حمله به دولت است یا حمایت؟ /توصیه‌ها و تلنگرها به سیاستمداران

کاربران خبرآنلاین درباره دعواهای سیاسی کرونازده نظر دادند و به سیاسیون در این رابطه توصیه‌هایی کردند.

سیاسی کردن کرونا به نفع هیچ‌کس نیست

بیش از یک ماه از ورود و شیوع فراگیر ویروس منحوس کرونا در کشور می گذرد، علاوه بر به خطر افتادن سلامت جسمی و روانی مردم، مشکلات معیشتی، تعطیلی همه مشاغل، به صفر نزدیک شدن درآمد نفتی و افزایش تورم؛ هزینه و خسارت های اقتصادی، فراوانی را به مردم و کشور وارد کرده است. 

علت چسبیدن ته دیگ پلوپز | علت چسبیدن ته دیگ پلوپز و درست کردن آن

علت چسبیدن ته دیگ پلوپز و علت چسبیدن ته دیگ پلوپز چیست و طرز تهیه یک ته دیگ برشته و خوشمزه و نکات درست کردن ته دیگ را در پرشین وی بخوانید

مطالب مرتبط