ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

صحبت از سیاست بس است، رویای صعود داریم ورزش سه

کد خبر : 1856746 |10 آذر 1401 ساعت 17:57 |16.1K بازدید |2دیدگاه

مورات یاکین:

صحبت از سیاست بس است، رویای صعود داریم

مورات یاکین، سرمربی تیم ملی سوئیس، رویای تیمش را صعود به دور یک هشتم جام جهانی توصیف کرد.

صحبت از سیاست بس است، رویای صعود داریم

به گزارش "ورزش سه"،تیم ملی سوئیساز دو بازی اول خود در جام جهانی موفق به کسب سه امتیاز شده و فردا در صورت کسب پیروزی مقابل صربستان، به دور بعدی جام جهانی صعود خواهد کرد. در نشست خبری پیش از دیدار با صربستان،مورات یاکیندر مورد شرایط بازیکنان خود و البته تمرکز سوئیس برای کسب موفقیت در این دیدار صحبت کرده است.

مورات یاکین گفت: "ما در اولین بازی خود مقابل تیم ملی کامرون چندین موقعیت گلزنی ایجاد کردیم، اما بازی کردن در مقابل برزیل اصلا کار آسانی نبود. مطمئنا فردا مسابقه کاملا متفاوتی در انتظار تیم ملی سوئیس خواهد بود. ما باید تلاش کنیم شجاعانه‌تر و تهاجمی‌تر بازی کنیم و در این صورت من تصور می کنم فرصت های گلزنی از راه خواهند رسید. برنامه تیمی این است که روی نقاط قوت خود تمرکز کرده و بتوانیم به صربستان ضربه بزنیم.

ما رویایی در سر داریم که بتوانیم لحظات درخشانی را تجربه کنیم. ما جواز حضور در مسابقات جهانی را کسب کرده‌ایم، اکنون در شرایط خوبی قرار داریم و فردا می خواهیم نشان دهیم که آماده هستیم. رسیدن به مرحله یک هشتم برای ما فوق‌العاده خواهد بود.

صربستان تیمی قوی است، اما ما نیز قدرتمند هستیم. ما باید مبارزه کرده و تمام انرژی خود را صرف آن کنیم تا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنیم. در مورد مسائل سیاسی به اندازه کافی بحث شده است و حالا تمرکز ما فقط روی مسابقه است. ما می خواهیم به میدان رفته و ملت سوئیس را سربلند کنیم.

شرایط بازیکنان تیم ملی سوئیس؟ ژردان شقیری و اوکافور خوب تمرین کرده و آماده بازی هستند. الودی و سامر با سرماخوردگی دست و پنجه نرم می‌کنند و شب دشواری سپری کردند، اما فردا آماده بازی خواهند بود."

تیم ملی صربستان
تیم ملی سوئیس
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
مورات یاکین
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی صربستانتیم ملی صربستان

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی صربستان، بازی بعدی تیم ملی صربستان و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی صربستان#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...