خسارت طوفان در مازندران all tv logo

خسارت طوفان در مازندران
مازندرانساری

محمدی مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با اشاره به هشداری که این اداره کل دیروز در خصوص وزشباد‌های شدیدبه همشهریان داده بود، گفت: طوفان شب گذشته در استان موجب آسیب به سربندی‌های ۱۸۵ واحد مسکونی در شهرستان‌های نکا، گلوگاه، بهشهر، کیاسر و سوادکوه شد.

او افزود: وزش باد شدید دیشب همچنین برق هزار جریب و گلوگاه و بخشی از غرب استان را قطع کرد که با تلاش نیرو‌های شرکت توزیع برق این مشکل برطرف شد.

محمدی گفت: فعالیت این سامانه بارشی امروز هم ادامه دارد و توصیه کرد: لازم است مردم احتیاط لازم در تردد و همچنین پرهیز از اتراق و توقف در حاشیه رودخانه‌های استان داشته باشند.

باشگاه خبرنگاران جوانمازندرانساری#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از اجرای بیش از یک هزار میلیارد تومان پروژه آبرسانی در شهرستان پارسیان خبرداد.

13 دقیقه پیش

رهبر انقلاب صبح امروز خطاب به بسیجیان: از دو قطبی‌های کاذب بپرهیزید. کسانی که مبانی و اصول اسلام و انقلاب و ولایت فقیه را قبول دارند برادر شما هستند؛ حتی اگر سلیقه متفاوتی دارند.

8 دقیقه پیش

ملی‌پوش نوجوان تنیس روی میز ایران در یک قدمی کسب مدال برنز در قابت‌های قهرمانی جهان قرار گرفت.

12 دقیقه پیش

یکی از بزرگترین حامیان مالی دونالد ترامپ اعلام کرد حتی اگر رئیس جمهور سابق در یکی از چند پرونده اتهامی خود محکوم شود، همچنان به کمپین انتخاباتی وی کمک‌های مالی می‌کند.

12 دقیقه پیش

وزرای خارجه ناتو در حالی روز گذشته نشستی را با محوریت اوکراین برگزار کردند که چیز زیادی را با خود به بروکسل نیاورده بودند و نتیجه ملموس و مشخصی ارائه نشد.

13 دقیقه پیش

2 قلاده شیر سفید وارد باغ وحش ارم سبز شدند.

12 دقیقه پیش

شهرهای ترکیه در دولت جدید شاهد اجرای عملیات گسترده پلیس و نیروهای امنیتی برای دستگیری اعضای ده‌ها باند تبهکاری و سران مافیا هستند و همه می‌پرسند: چرا در گذشته شاهد چنین اقداماتی نبودیم.

12 دقیقه پیش

تحلیلگر و مدیر خبرگزاری یمنی سبأ معتقد است که اسرائیل در شرایط فعلی باری بر دوش آمریکاست.

10 دقیقه پیش

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار بسیجیان تاکید کردند: حادثه تاریخ ساز طوفان الاقصی به معنای واقعی کلمه توانست جدول سیاستهای آمریکا در این منطقه را برهم بریزد و انشالله این طوفان ادامه پیداکند جدول را محو خواهد کرد.

12 دقیقه پیش

بیشتر...