خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

محدودیت ترافیکی راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمانشاه اعمال می شود ایسنا

محدودیت ترافیکی راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمانشاه اعمال می‌شود

ایسنا/کرمانشاهرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: طرح ترافیکی راهپیمایی روز جهانی قدس در خیابان شهید مدرس کرمانشاه اجرا خواهد شد.

سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: باتوجه به برگزاری راهپیمایی مردم روزه دار و انقلابی کرمانشاه در روز قدس، طرح محدودیت و ممنوعیت تردد و توقف وسایل نقلیه در حدفاصل میدان انقلاب تا میدان آزادی اجرا می شود.

وی گفت: این محدودیت از ساعت هفت صبح روز جمعه، ۱۷ فروردین همزمان با روز جهانی قدس اجرا و تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه یادآوری کرد: طرح پاکسازی مسیرهای راهپیمایی هم از ساعت ۲۴ پنجشنبه شب اجرا و وسایل نقلیه‌ای که در مسیر راهپیمایی پارک شده باشند به پارکینگ منتقل خواهند شد.

حیدری در پایان گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در سایر شهرهای استان نیز برگزار و تمهیدات ترافیکی مناسب در مسیرهای تعیین شده اعمال می شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تمرین روز دوشنبه پرسپولیس یک میهمان ویژه داشت. یارا، دختر سروش رفیعی در استادیوم کاظمی حضور پیدا کرد.

نیم ساعت پیش

به باور کارشناسان، آمریکا در مرحله اولیه درگیری، برای اوکراین یک عامل تعیین کننده بود، اما اکنون کاهش قابل توجهی در سطح حمایت وجود دارد.

نیم ساعت پیش

نخود فرنگی گیاهی از دسته حبوبات است که برای سلامتی ما فواید مختلفی دارد.

یک ربع پیش

نوبخت در فضای مجازی نسبت به حملات بازدارنده نیرو‌های مسلح ایران علیه پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

نیم ساعت پیش

وزیر فرهنگ رژیم صهیونیستی عقب نشینی از غزه را با هدف رسیدن به توافق برای تبادل اسرا با حماس دانست.

2 دقیقه پیش

بر اساس گزارش هواشناسی هرمزگان، سامانه بارشی جدید از بعد از ظهر امروز دوشنبه وارد استان شده و بر اساس پیش بینی ها از فردا سه‌شنبه شدت بیشتری خواهد یافت که تا ظهر چهارشنبه هفته جاری در بیشتر نقاط استان ادامه دارد.

1 ساعت پیش

بیش از دو دهه پیش در چنین روزی، دیوید سیمن یکی از بهترین سیو‌های تاریخ فوتبال را در بازی آرسنال برابر شفیلدیونایتد به ثبت رساند. این سیو تماشایی را می‌بینید.

1 ساعت پیش

عضو جامعه روحانیت مبارزه معتقد به روشنگری در پرونده حوزه علمیه ازگل با مدیریت حجت الاسلام کاظم صدیقی است.

یک ربع پیش

ایمن صفدی، وزیر امور خارجه اردن به سی‌ان‌ان گفت ایرانی‌ها گفتند که آنچه را که باید انجام دادند و نه بیشتر. نباید به نتانیاهو اجازه داد تا به رویارویی دیگری با ایران استناد کند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...