خبر 24 |
۱ هفته پیش

لواندوفسکی چه دلیلی برای حضور در بارسلونا دارد خبر24

لواندوفسکی چه دلیلی برای حضور در بارسلونا دارد؟
به گزارشخبر24به نقل از رسانه‌های آلمانی، به عقیده برخی، این تلاشی که از سوی پینی زهاوی، مدیر برنامه‌های روبرت لواندوفسکی در مذاکرات تمدید قرارداد وجود دارد، برای دریافت پول بیشتر از بایرن مونیخ است اما اگر خود لواندوفسکی علاقه‌ای به انتقال نداشت، شاید شایعات هرگز این‌قدر جدی نمی‌شدند.

اما چرا بارسلونا؟ خاوی مارتینز، هافبک سابق بایرن مونیخ در گفت‌وگویی توضیح داد که چرا لواندوفسکی می‌خواهد در این مرحله از دوران حرفه‌ای خود به بارسلونا برود و می‌گوید: "اگر بایرن مونیخ نخواهد شما را بفروشد، چون هیچ بند آزادسازی در قراردادتان ندارید، کاری از دست‌تان برنمی‌آید. اما فکر می‌کنم این احتمال وجود دارد که او با توافق راهی بارسلونا شود. لواندوفسکی فکر می‌کند که اگر در اسپانیا بازی می‌کرد، تاکنون یک یا دو توپ طلا می‌برد؛ به همین دلیل است که می‌خواهد شانسش را امتحان کند. او احساس می‌کند که لایق کسب توپ طلا بوده است. بازی در بارسلونا یا رئال مادرید مانند بوندسلیگا نیست."

توپ طلا در سال ۲۰۲۰ پس از آن که فرانس فوتبال مراسم دریافت جایزه را لغو کرد، بدون صاحب ماند و سپس در سال ۲۰۲۱ به لیونل مسی رسید که به عقیده بسیاری حق لواندوفسکی بود که صاحب آن شود.

با فصل فاجعه‌بار بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌رسد که سال ۲۰۲۲ نیز سال لواندوفسکی نخواهد بود. بنابراین در سن ۳۳ سالگی، این بازیکن ممکن است به دنبال حرکتی خاص باشد و این توضیح می‌دهد که چرا او حاضر است دستمزد خود را برای پیوستن به بارسلونا کاهش دهد.

اما طبق گفته خاوی مارتینز اگر بایرن مونیخ به دنبال فروش لواندوفسکی نباشد، این احتمال وجود دارد که سران تیم مانع از انتقال لواندوفسکی در تابستان امسال شوند. در این صورت آیا بایرن مونیخ می‌تواند سال آینده لواندوفسکی را به صورت رایگان از دست بدهد؟ آیا موقعیت لواندوفسکی در مدت یک سال تغییر خواهد کرد؟

منبع: فوتبالی


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قیمت آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه تهران پنجم خرداد ۱۴۰۱ را در ادامه بخوانید.

1 ساعت پیش

یک رسانه ترکیه‌ای اعلام کرد محمد نادری مدافع ایرانی به ششمین بازیکنی تبدیل شد که تیم آلتای را ترک کرده است.

1 ساعت پیش

۳ گزینه سرشناس مجیدی برای جایگزینی ستاره آبی ها چه کسانی هستند؟

1 ساعت پیش

ایران به دبیرکل سازمان ملل در پی ترور بزدلانه شهید حسن صیاد خدایی نامه نوشت.

یک ربع پیش

 کولبا گفت :‌ ما به ناتو به چشم یک نهاد متحد که عملا یک گوشه ایستاده و کاری نمی‌کند، نگاه می‌کنیم.

نیم ساعت پیش

در طول دهه‌های گذشته، به‌جای جراحی اقتصاد، حراجی پول داشته‌ایم. نباید از این اصطلاح تعجب کرد و کافی‌ است به حراج ارز در بازار کشور و حراج پول ملی و پایه پولی نگاهی بیندازیم.

1 ساعت پیش

با حضور کارکنان فوریت‌های پزشکی حاضر در منطقه این افراد به صورت سرپایی مداوا شدند و چند نفر نیز برای مداوای بیشتر به بیمارستان‌های شهیدبهشتی و ۱۷ شهریور اعزام شدند.

1 ساعت پیش

اللهیار صیادمنش به تازگی عکسی از همسر خود منتشر کرده است.

1 ساعت پیش

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به وزیران خارجه کشورهای دارای منشاء ریزگرد یا مبتلا به بحران زیست‌محیطی حاصل از انتشار گسترده گرد و غبار در منطقه نامه نوشت و در این زمینه پیشنهادات و نظرات ایران را برای مقابله با این بحران زیست‌محیطی مطرح کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...